Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi: zdycham :)
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Towarzyszu :polew:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemano z popołudnia :hi: :hi: :hi:

Muszę dzisiaj chyba zajrzeć na spota, bo mi mandat klubowicza wygaśnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:D :D :D

BTW, yeabne Intercity z powodu przebudowy Fabrycznego puściło mój niedzielny pociąg z Bielska do Gdyni OBJAZDEM przez Widzew :wallbash: :wallbash: :wallbash: Totalnie bez sensu :blink:

Muszę teraz łapać na Kaliskim TLK z Wrocławia do Wawy Wschodniej i przesiadać się w Zgierzu :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

:hi: :hi: siemano :D

Spocik na Jana Pawła czy w porcie ??

Opublikowano

no tak Kimiasz.... Fabryczny przenieśli na Widzew.... na tą małą dziurawą stację gdzie nie ma nawet zaparkować

Opublikowano

:hi: :hi: siemano :D

Spocik na Jana Pawła czy w porcie ??

w porcie to staki cumuja my wolimy JP :tongue4::polew:[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 14:05_________________________________________________dzisiaj jak na sie najedzie to miejsca baraknie :polew:
Opublikowano
sov51z.png
Opublikowano

REAL standardowo, pliiizzzzz ;( ;( ;(

Bo do Portu mam za daleko :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

wszystko jasne? :decayed:

Opublikowano

wszystko jasne? :decayed:

:good: :good: :good: :good: :good:

To do zobaczenia o 18 :papa:

Opublikowano

witam klysiu to o 17 pod blokiem bedziesz ?

kimi czemu jedziesz jedziesz pociągiem ?

Opublikowano

bo te dwie osoby co ostatnio trafiły 6 w LOTTO to nie on :D

Opublikowano

witam klysiu to o 17 pod blokiem bedziesz ?

kimi czemu jedziesz jedziesz pociągiem ?

nie o 17.30 :wink4:
Opublikowano

witam klysiu to o 17 pod blokiem bedziesz ?

kimi czemu jedziesz jedziesz pociągiem ?

nie o 17.30 :wink4:

:mysli:
Opublikowano
  • Autor

bo te dwie osoby co ostatnio trafiły 6 w LOTTO to nie on :D

:polew: :polew: :polew: :polew:

dobre :D

Moze mi ktos zapodac vaga na plycie albo na pendrajwie lub czymkolwiek innym tak zebym mogl go sobie sgrac na kompa na miejscu ??

:D[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 14:36_________________________________________________a no i chce kupic kabelek tylko nie wiem czy do mojej i do a3 bedzie taki sam ?? :P pewnie glupie pytanie ale co tam :P [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 14:45_________________________________________________ma to sens ??

http://allegro.pl/vag-z-2-liniami-k-kkl-kabel-obd2-piny-promocja-i1875514448.html

Opublikowano

bo te dwie osoby co ostatnio trafiły 6 w LOTTO to nie on :D

:polew: :polew: :polew: :polew:

dobre :D

Moze mi ktos zapodac vaga na plycie albo na pendrajwie lub czymkolwiek innym tak zebym mogl go sobie sgrac na kompa na miejscu ??

:D[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 14:36_________________________________________________a no i chce kupic kabelek tylko nie wiem czy do mojej i do a3 bedzie taki sam ?? :P pewnie glupie pytanie ale co tam :P [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 14:45_________________________________________________ma to sens ??

http://allegro.pl/vag-z-2-liniami-k-kkl-kabel-obd2-piny-promocja-i1875514448.html

jeżeli posiadasz w lapku port COM (RS232) to czemu nie :mysli:

a nie lepiej coś takiegopod USB http://allegro.pl/najlepszy-interfejs-usb-vag-kkl-we-wtyku-obd2-pl-i1860525855.html nie ma z nim problemów,ale niech się mądrzejszy wypowiedzą :wink4:

Opublikowano
  • Autor

akurat mam com w lapku ale nie zauwazylem tego lepiej na usb fakt :) dobra u vag a :)

Opublikowano

tomek 2367194237t6327851057 zjezdzasz dzisiaj :tongue4:

Opublikowano

tomek 2367194237t6327851057 zjezdzasz dzisiaj :tongue4:

zawitam zawitam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.