Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niestety nie załapałem się na trzytysięczną stronę;p Ale przynajmniej parę pożytecznych rzeczy zrobiłem :good:

Opublikowano

:D :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :bicz: :oklaski: :oklaski: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Załapałem się na trzytysięczną stronę;p

DJ załapałeś się :D

Opublikowano
  • Autor

o w morde :shocked: :shocked: :shocked:

312515_1859350383396_1830027048_1255700_1487810418_n.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 23:40_________________________________________________no nic to ide sobie popracowac :D

Opublikowano

napisz, nad czym :>

Opublikowano
  • Autor

musze zrobic do rana uloteczke przygotowac ja odrazu do druku

oprocz tego ogarnac panel do zarzadzania wiadomosciami w takim jednym serwisie newspoint/netsprint ;)

wprowadzic poprawki na kolejna storne i poprawic logotyp i takie tam :)

Opublikowano

przynajmniej nudzić się nie będziesz;) Martwi mnie delfinek, ale jeszcze mi przyszedł szatański pomysł z podmianką akumulatora, tylko w sumie niezbyt jest w tym logika;/

Opublikowano
  • Autor

eee no aku jest nowy no to jak przeciez kreci dobrze nie sadze ze to tego wina ja sie oczywiscie nie znam ale tak logicznie ogarniajac temat

czekam na kabel jak dojdzie bede mogl na zimnym zobaczyc te no korekcje :P

Opublikowano

aku w dizlu jest bardzo ważny ale by miał związek z tym paleniem po dwóch dniach stania to jakoś tego nie widzę..... :mysli:

Opublikowano

Właśnie z tym aku to nie jest taka prosta sprawa, bo np. mój poprzedni wg mnie dobrze kręcił, a jak włożyłem nowy, to odpalał szybciej. Fakt faktem - to nie będzie jednak u Ciebie wina aku, po głębszych przemyśleniach. Nadal tylko nie wiem, o co tu chodzi...tandem pompa? elektryczna pompa paliwa?

Opublikowano
  • Autor

zaczalem grzebac i wyczytalem ze moga byc takie przyczyny :

brudna przepustnica

za male cisnienie na pompie

lipne swieczki

kiepski aku (ja mam s5 ktora ma moze z rok niecaly da sie sprawdzic czy wszystko ok z aku jakos ??)

zaworek regulujący ciśnienie paliwa

loo a to ciekawe jest wyjsc rano odpiac aku i zapalic jak zapali z dotyku okazuje sie ze w wielu przypadkach tak jest uszkodzony ecu silnika, nadaje sie do wymiany, silnik startuje rano z ustawieniami cieplego silnika i czasy wtryskow sa inne z tad problem z uruchomieniem to teraz niech mi ktos powie co to znaczy bo nei bardzo rozumiem :D

ale domniemam ze nie kolorowo ??

[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 00:42_________________________________________________ :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 00:47_________________________________________________zobaczymy co napiszecie a ja wracam do roboty ;)

Opublikowano

Fatalista;p Idź lepiej spać, zanim wymienimy pół samochodu :decayed::hi:

Opublikowano
odpiac aku i zapalic jak zapali z dotyku okazuje sie ze w wielu przypadkach tak jest uszkodzony ecu silnika, nadaje sie do wymiany, silnik startuje rano z ustawieniami cieplego silnika i czasy wtryskow sa inne z tad problem z uruchomieniem

ten co to napisał powinien pierdolnąć się w łeb czymś ciężkim........ ludzie to mają fantazje

Opublikowano

Ale ktoś to napisał profesjonalnie o jakiś czasach wtrysków i coś tam taka osoba jak ja (nieznająca się wcale) pewnie by uwieżyła w coś takiego :P

Opublikowano
  • Autor

hmm wiecie co to pisal Czaki22 a wydaje mi sie ze chlopak ma pojecie i wie co mowi pozatym inni w temacie w ktorym byla ta wypowiedz potwierdzili to co napisal[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 05:30_________________________________________________

Fatalista;p Idź lepiej spać, zanim wymienimy pół samochodu :decayed::hi:

pozatym spanie jest przereklamowane czasami sie gorzej czuje po snie niz przed :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor
:naughty:[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 06:41_________________________________________________powitac Prezessa
Opublikowano

cholera wstałem jakiś takiś zj....any - chyba faktycznie przereklamowane jest to spanie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nom dokladnie optymalnie to 3-4 godzinki :D

wczoraj sobie kimnalem z zegarkiem w reku 17 minut

heheh i to jeszcze podczas 17 min 3 razy sie obudzilem i mialem ze 4 sny :D

jest moc :D

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: jest moc :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.