Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=92806&st=0

lupo 360 KM ;D dodam tylko że miałem swój wkład w ten projekt :)

to teraz wiecie na ile można dłubnąć 2.0T :kox: :kox: :kox: :kox: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

Seba a sprawdzaliście ustawienie kąta wtrysku po tym jak wymienialiście rozrząd :mysli:

pewnie tak :decayed:

tak robilismy 2 tygodnie temu

Opublikowano

:mysli:[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 16:19_________________________________________________Crash test przy 200 km/h

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=226324.new#new

Opublikowano
  • Autor

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

lo kurde troszke kompresja :/

Opublikowano

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

lo kurde troszke kompresja :/

Dżizas, złożył się jak papierowe pudełeczko :blink: :blink: :blink:

Mniej więcej taki sam efekt, jak czołówka dwóch aut jadących każdy 100km/h

Opublikowano
  • Autor

nom a 100 sie lata nagminnie ... daje do myslenia :confused4:

Opublikowano

no daje daje ;(

[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 17:44_________________________________________________aczkolwiek przy zderzeniu czołowym siły rozchodzą się na dwie strefy zgniotu i niema aż takiego efektu jak pierd$lnięcie w betonową ścianę :wink4:

Opublikowano

celna uwaga....

Opublikowano
  • Autor

kurde Ania sie na mnie zezlosci :/

za godzine plus minus ogarniam co mialem ogarnac i zdjecia obiecuje ;)[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 18:54_________________________________________________"towar" mi sie konczy i dzis sie skonczy dobrze ze w sobote dostawa :D:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

to Anie takie złośnice.... (?) :mysli:

Opublikowano
  • Autor

nie no obiecalem cos i wyszlo jak zwykle ale dotrzymam slowa tyle ze z malym poslizgiem :)

Opublikowano

znaczy że co zmiana banera :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:wink4::naughty: :naughty: :naughty:

Pantonik mowisz ze co z tym zdejmowaniem klem z auku i odpalanie to sciemka ??

bo mnie korci zeby to jutro sprawdzic

gorzej jak zadziala ;)

Opublikowano

Mniej więcej taki sam efekt, jak czołówka dwóch aut jadących każdy 100km/h

całkowita nieprawda.

200 km/h w ścianę to nie jest tak jak dwa po 100 km/h na przeciwko siebie.

przy uderzeniu 200 km/h w ścianę auto całkowicie przejmuje siłę i uderzenie. w zderzeniu dwóch aut po 100 km/h na przeciw siebie oba auta przejmują uderzenie i siłę. w związku z tym zniszczenie są zdecydowanie mniejsze. przy dwóch autach jadących na przeciwko siebie po 100 km/h zniszczenia będą mniej więcej jak przy uderzeniu czołowym w ścianę przy 120 km/h.

to co podali w filmiku też nie jest do końca prawdą w związku z tym.

Opublikowano
  • Autor

nie doczytal wszystkiego :P

Opublikowano

no daje daje ;(

[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 17:44_________________________________________________aczkolwiek przy zderzeniu czołowym siły rozchodzą się na dwie strefy zgniotu i niema aż takiego efektu jak pierd$lnięcie w betonową ścianę :wink4:

chrisu :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

dokladnie :):decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

moja oficjalna wersja to:

poparłem tezę chrisa i wsparłem ją danymi liczbowymi :cool1::decayed:[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 19:11_________________________________________________btw. panton. microcat. dzięki :>

Opublikowano

:wink4::naughty: :naughty: :naughty:

Pantonik mowisz ze co z tym zdejmowaniem klem z auku i odpalanie to sciemka ??

bo mnie korci zeby to jutro sprawdzic

gorzej jak zadziala ;)

możesz aku odłączyć i wykonać taki reset.... to nic nie kosztuje.... moim zdaniem bez sensu.... ale zrobić można...[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 19:12_________________________________________________

moja oficjalna wersja to:

poparłem tezę chrisa i wsparłem ją danymi liczbowymi :cool1::decayed:[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 19:11_________________________________________________btw. panton. microcat. dzięki :>

:wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.