Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany czy ktoś wie jak są montowane listwy zewnętrzne dolne na drzwiach :?: :mysli:

Wiem, że jest jeden wkręt ale co dalej czy są przyklejane, czy są jakieś uchwyty plastikowe :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 15:59_________________________________________________Seba powiedź co tam jak tam bo się nie przekopie :wallbash::polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

masz dwa wkrety( z lewej i z prawej strony po jednym) jak odkrecisz to listwe sie w bok wysuwa

Opublikowano

masz dwa wkrety( z lewej i z prawej strony po jednym) jak odkrecisz to listwe sie w bok wysuwa

:notworthy: :notworthy: po odkręceniu chciałem ją rwać na siłę :disgust: dobrze, że zapytałem :kox:

:hi: jeszcze raz

Opublikowano

ma ktos od nas diesla ? ;P

co to za czesc jest zaznaczona ? auto to polo 2010 1.6tdi

31735228457357489615610.jpg

Opublikowano

dobraaaa idziemy na siłownia, trzeba dopakować bajceps i double blasta połknąć. Będziemy robić plecy klata barki bo od tego są ciężarki. Pamiętajcie że krowy trzeba wpierda... nie jakieś tam małe kanapeczki! Marcin ja tak się przyglądam i dochodzę do wniosku że nie pomogę, może ktoś mądrzejszy, DJ albo Panton będą wiedzieć

Opublikowano
  • Autor

mysle ze to moze byc jakis autopotegator mocy :D

Opublikowano

ma ktos od nas diesla ? ;P

co to za czesc jest zaznaczona ? auto to polo 2010 1.6tdi

31735228457357489615610.jpg

klapa gasząca

Opublikowano
  • Autor

no to czas na :paker: i :bokser::kox:

Opublikowano

ma ktos od nas diesla ? ;P

co to za czesc jest zaznaczona ? auto to polo 2010 1.6tdi

31735228457357489615610.jpg

klapa gasząca

cooo???? :blink: dla mnie to wygląda na przepustnicę

Opublikowano

tak wygląda

Opublikowano

dobry wieczór specjaliści :polew: :polew: :polew:

:evil:

Opublikowano

dobry wieczór specjaliści :polew: :polew: :polew:

:evil:

a co to za podśmiec**jki :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 18:59_________________________________________________

i to je to

Opublikowano

dobry wieczór specjaliści :polew: :polew: :polew:

:evil:

a co to za podśmiec**jki :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 18:59_________________________________________________

i to je to

dokładnie

Opublikowano

z wieczora :hi: [br]Dopisany: 27 Październik 2011, 19:13_________________________________________________

ja tam ciągle myślę, że jak kiedyś będę bogaty, będę miał dom i wielki garaż to 3 perełki w nim na okazjonalne przejażdżki wstawię:

Toyota Supra

Nissan GTR najnowszy

jakiegoś Mustanga Fastbacka Shelby z lat 1960-1970 :P

a na co dzień jakaś RSa, może RS6-R ? :gwizdanie:

no cóż pomarzyć można ;) :>

jak każdy to i ja sie pochwale że jak będę miad dużo $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ :cool1:

to też kupie sobie fajne autka które lubie :

Porsche 911 Turbo S (964)

no a oprócz tego oczywiście:

Audi RS4 B5 oczywiście Avant :good:

i jakąś pół ciężarówkę np :

Dodge Ram z jakimś ciekawym silniczkiem :naughty:

Opublikowano

póki co nie stać mnie na marzenia

Opublikowano

a i bym był zapomniał jeszcze sobie kupie jakiś mały samolot np; Cessna :kox: :kox: :kox:

ale pomarzyć można :wink4:

Opublikowano

a ja bym chcial zapas paliwa na cale zycie :)

Opublikowano

chyba lepsze AC :polew:

Opublikowano

oj przepraszam bylem juz w pzu i w sumie nie ma tragedi :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.