Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1 pozycja

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nie czaje :D co pierwsz pozaycja ?? podane z katalogu tak ?? ponizej ile z silnika a nizej ile z kol i spadek

Opublikowano

moc po uwzględnieniu wszystkich czynników zewnętrznych :D

Opublikowano

pozycja 1 moc książkowa

pozycja 2 moc autka po badaniu

pozycja 3 moc na kołach (czyli wyszło z silnika 98 a na kołach wypadło tylko tyle)

pozycja 4 odejmowanie moc silnika - moc na kołach

pozycja 5 ....tu już chyba jasne....

nie wiem ile auto miało na wyjściu z fabryki, ale żadne auto nie ma tej samej mocy na silniku i kołach :P

Opublikowano
  • Autor

czaje ;) dlatego nie jade swoim :P :gwizdanie:

Opublikowano

ja tam może pojadę, kwestia ile osób się zbierze i ile z ceny zejdą za badanie :)

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Pany, nie ma ktoś jakiejś sprawy do załatwienia w łowiczu, bądź kutnie? Muszę zderzak tam odebrać...

Opublikowano

Pany, nie ma ktoś jakiejś sprawy do załatwienia w łowiczu, bądź kutnie? Muszę zderzak tam odebrać...

Ja będę w Zdunach (między Kutnem a Łowiczem) w piątek jak by co - jak jesteś w stanie jakoś to ogarnąć to mogę odebrać :wink4: ale w Zdunach :cool1:

Opublikowano

dzięki baaaaardzo Miśku, ale jednak muszę tam jechać dzisiaj - jak ktoś coś potrzebuje, to niech pisze:)

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

siema :D:naughty: :naughty: :naughty:

DJ kurde mialem napisa ze tez moge poleciec przez Lowicz ale w piatek :/

szerokosci tam :)

Opublikowano

duzo mandatow na droge :kox:

Opublikowano
  • Autor

hehehe oby nie ;)

ostatnio sie upieklo bo panowie byli zajeci a przecielismy z 90 na 50 ;)

ale co tam wazne ze nie zatrzymali :)

Opublikowano

duzo mandatow na droge :kox:

Bartas, DJ zawsze może liczyć na dobre słowo od ciebie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zawsze :>

Opublikowano

jaki nick ma dokładnie Marcin na forum bo wyszukiwarka nie znajduje a na 10 ostatnich stronach nic nie pisał:P

Kłysiu daj numer do tego ziomka mam dla niego pewną propozycję :D

Opublikowano
  • Autor

no Mistrzuniu juz powrot ?? zderzak jest ?? :D

[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 19:42_________________________________________________Panowie i Panie jesli nie widzieliscie to polecam :D

http://tvnplayer.pl/programy-online/rozmowy-w-toku-odcinki,63/odcinek-1960,mam-dosc-utrzymywania-syna-darmozjada,S00E1960,4016.html[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 19:43_________________________________________________ :baseball:

Opublikowano

jaki nick ma dokładnie Marcin na forum bo wyszukiwarka nie znajduje a na 10 ostatnich stronach nic nie pisał:P

a co bys chcial misiu kolorowy ? :)

Opublikowano
  • Autor

ja bym chcial jakis dobry filmik w Twoim stylu ktory chetnie kliken lubie to :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

Siemanko z wieczora :hi: :hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.