Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie potrzebuję pomocy z abs ,Eps ,Quattro czy ktoś posiada takie auto na zlocie w łodzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega regenerował na konstantynowskiej w Zgierzu ,był zadowolony :)

też słyszałem o nich dobre opinie, jak długo ten znajomek jeździ po naprawie u nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem wlasnie na filmie wyjazd integracyjny

powiem tak film jak dla mnie d*py nie urywa jest kilka smiesznych momentow ale tylko z tego wzgledu ze bluznia

ale Glinka ............................. mizdzy system .................... dla niej warto isc i zobaczyc .... alez jest zaaaaaaaaaaaaaaaajebistaaaaaaaaaaaaaaaa :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

seba, nie przesadzaj z tą glinką,

a film ogólnie dla mnie OK :decayed:

I zaczął się ciężki weekend ... :drunk: wczoraj imieniny u koleżanki, dzisiaj 18-ste ur Miśka :wink4::drunk: jutro oficjalna imprezka :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję pomocy z abs ,Eps ,quattro czy ktoś posiada takie auto na zlocie w łodzi..

a nie esp ? mysle ze nawet jak nie posiada a posiada to nic to nie zmienia :)

co konkretnie Ci sie urodzilo ?[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 21:44_________________________________________________

bylem wlasnie na filmie wyjazd integracyjny

powiem tak film jak dla mnie d*py nie urywa jest kilka smiesznych momentow ale tylko z tego wzgledu ze bluznia

ale Glinka ............................. mizdzy system .................... dla niej warto isc i zobaczyc .... alez jest zaaaaaaaaaaaaaaaajebistaaaaaaaaaaaaaaaa :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

seba, nie przesadzaj z tą glinką,

a film ogólnie dla mnie OK :decayed:

I zaczął się ciężki weekend ... :drunk: wczoraj imieniny u koleżanki, dzisiaj 18-ste ur Miśka :wink4::drunk: jutro oficjalna imprezka :drunk:

oj no co

fajna jest i juz :D

Misiek 100 lat :D i wszystkiego naj naj naj :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega regenerował na konstantynowskiej w Zgierzu ,był zadowolony :)

też słyszałem o nich dobre opinie, jak długo ten znajomek jeździ po naprawie u nich

jeździł dwa lata i auto sprzedał :) na ul Giewont podobno lipę robią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzizas Lodziaki nie spac :D zwiedzac trzeba a nie :D [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 01:31_________________________________________________ :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...