Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z czystym sumieniem moge polecic http://www.reampoland.pl/

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kolega regenerował na konstantynowskiej w Zgierzu ,był zadowolony :)

Opublikowano

Panowie potrzebuję pomocy z abs ,Eps ,Quattro czy ktoś posiada takie auto na zlocie w łodzi..

Opublikowano

kolega regenerował na konstantynowskiej w Zgierzu ,był zadowolony :)

też słyszałem o nich dobre opinie, jak długo ten znajomek jeździ po naprawie u nich

Opublikowano

bylem wlasnie na filmie wyjazd integracyjny

powiem tak film jak dla mnie d*py nie urywa jest kilka smiesznych momentow ale tylko z tego wzgledu ze bluznia

ale Glinka ............................. mizdzy system .................... dla niej warto isc i zobaczyc .... alez jest zaaaaaaaaaaaaaaaajebistaaaaaaaaaaaaaaaa :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

seba, nie przesadzaj z tą glinką,

a film ogólnie dla mnie OK :decayed:

I zaczął się ciężki weekend ... :drunk: wczoraj imieniny u koleżanki, dzisiaj 18-ste ur Miśka :wink4::drunk: jutro oficjalna imprezka :drunk:

Opublikowano

siema Glinka :decayed:

nawet się przyznał, że już ma tyle wiosen :polew:

Opublikowano
  • Autor

Panowie potrzebuję pomocy z abs ,Eps ,quattro czy ktoś posiada takie auto na zlocie w łodzi..

a nie esp ? mysle ze nawet jak nie posiada a posiada to nic to nie zmienia :)

co konkretnie Ci sie urodzilo ?[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 21:44_________________________________________________

bylem wlasnie na filmie wyjazd integracyjny

powiem tak film jak dla mnie d*py nie urywa jest kilka smiesznych momentow ale tylko z tego wzgledu ze bluznia

ale Glinka ............................. mizdzy system .................... dla niej warto isc i zobaczyc .... alez jest zaaaaaaaaaaaaaaaajebistaaaaaaaaaaaaaaaa :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

seba, nie przesadzaj z tą glinką,

a film ogólnie dla mnie OK :decayed:

I zaczął się ciężki weekend ... :drunk: wczoraj imieniny u koleżanki, dzisiaj 18-ste ur Miśka :wink4::drunk: jutro oficjalna imprezka :drunk:

oj no co

fajna jest i juz :D

Misiek 100 lat :D i wszystkiego naj naj naj :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

kolega regenerował na konstantynowskiej w Zgierzu ,był zadowolony :)

też słyszałem o nich dobre opinie, jak długo ten znajomek jeździ po naprawie u nich

jeździł dwa lata i auto sprzedał :) na ul Giewont podobno lipę robią
Opublikowano
  • Autor

dzizas Lodziaki nie spac :D zwiedzac trzeba a nie :D [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 01:31_________________________________________________ :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

to sto lat Panie Misiek

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Mario, Wszystkiego Najlepszego :gicior: :gicior: :gicior: :gicior:

Opublikowano
  • Autor

wczoraj bylo ciolki :D

Opublikowano

dzisiaj, wczoraj by nie dal rady odczytac

Opublikowano
  • Autor

heheh no moze i racja :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:D

zrzut_ekranu.jpg

Opublikowano

ladny sie z ciebie twardziel zrobil Kimiasz od tej silowni ! ;)

teraz boje sie nazwac cie "nowy" :D

Opublikowano

złośliwiec :gwizdanie:

Opublikowano

złośliwiec :gwizdanie:

oj tam oj tam ! Kimiasz wie ze to z milosci ! :P

Opublikowano

nie chcialem tego napisac :polew:

Opublikowano

niema to tam to, żółty = moc :paker::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.