Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:wink4: siemka Sebciu - jak twój delfin ?

no cos tam jezdzi :) klekocze ale lata ;)

Jak to dizel :D :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
:siema: a ja leze sobie w domciu kopce petka :decayed:[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 10:17_________________________________________________i do roboty dopiero w poniedzialek :kox:
Opublikowano

:wink4: siemka Sebciu - jak twój delfin ?

no cos tam jezdzi :) klekocze ale lata ;)

qrde ja uwielbiam ten terkot hyhyhy jak można jeździć hybrydą ? :kwasny: haha

Opublikowano

tylko V zupełnie inaczej klipie

Opublikowano

uwaga! prosze zajrzec do wątku o paczce

Opublikowano

jaka tu poslucha od samego rana az jakos tak nie swojo sie czuje :disgust:

Opublikowano

tak wygląda urlop :] heheh że się patrzy jak reszta zaiwania

Opublikowano

jaka tu poslucha od samego rana az jakos tak nie swojo sie czuje :disgust:

klysiu to weź się za jakąś robotę :decayed: - sam chciałeś to teraz masz :decayed:

Opublikowano

jaka tu poslucha od samego rana az jakos tak nie swojo sie czuje :disgust:

klysiu to weź się za jakąś robotę :decayed: - sam chciałeś to teraz masz :decayed:

Siemanko Mariano Pink Italiano :D :D D:

Opublikowano

jaka tu poslucha od samego rana az jakos tak nie swojo sie czuje :disgust:

klysiu to weź się za jakąś robotę :decayed: - sam chciałeś to teraz masz :decayed:

Siemanko Mariano Pink Italiano :D :D D:

:polew: :polew: :polew:

Pink Floyd :naughty:

Opublikowano

Siema "byki" :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

jaka tu poslucha od samego rana az jakos tak nie swojo sie czuje :disgust:

klysiu to weź się za jakąś robotę :decayed: - sam chciałeś to teraz masz :decayed:

Siemanko Mariano Pink Italiano :D :D D:

i czego ryczy ? sam miał majtowy róż niedawno :>

Opublikowano

jaka tu poslucha od samego rana az jakos tak nie swojo sie czuje :disgust:

klysiu to weź się za jakąś robotę :decayed: - sam chciałeś to teraz masz :decayed:

Siemanko Mariano Pink Italiano :D :D D:

i czego ryczy ? sam miał majtowy róż niedawno :>

Tobie też by było do twarzy w różowym :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

jaka tu poslucha od samego rana az jakos tak nie swojo sie czuje :disgust:

klysiu to weź się za jakąś robotę :decayed: - sam chciałeś to teraz masz :decayed:

Siemanko Mariano Pink Italiano :D :D D:

i czego ryczy ? sam miał majtowy róż niedawno :>

to było dawno - teraz to jest Pan Kimi :decayed::tongue4: :>

Opublikowano

jaka tu poslucha od samego rana az jakos tak nie swojo sie czuje :disgust:

klysiu to weź się za jakąś robotę :decayed: - sam chciałeś to teraz masz :decayed:

Siemanko Mariano Pink Italiano :D :D D:

i czego ryczy ? sam miał majtowy róż niedawno :>

Tobie też by było do twarzy w różowym :naughty: :naughty: :naughty:

nie kwalifikuję się na majtowy to raz - dwa nie gustuję w różach :> wolę czernie....granaty i szarości w koronkach :polew: :polew:

Opublikowano

nie kwalifikuję się na majtowy to raz - dwa nie gustuję w różach :> wolę czernie....granaty i szarości w koronkach :polew: :polew:

Hmm..... Że tak powiem..... "Lubię to"..... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nie kwalifikuję się na majtowy to raz - dwa nie gustuję w różach :> wolę czernie....granaty i szarości w koronkach :polew: :polew:

Hmm..... Że tak powiem..... "Lubię to"..... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

no więc sam widzisz ciężko o awans na granatowy :polew:

Opublikowano

ale wam wesoło :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 15:58_________________________________________________ja też różu nie lubię :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.