Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pany, jak bym do was zajechał w niedziele to będzie ktoś w stanie zrobić mi VAGiem nastawy klimy ?

chyba muszę to zrobić i moje auto żyje jeszcze kilkanaście minut po zgaszeniu

Opublikowano
:hi::a4fan: :a4fan:
Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano
  • Autor

http://polish-speedtest.10-fast-fingers.com/

[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 14:05_________________________________________________siemanko :D

Opublikowano

pany, jak bym do was zajechał w niedziele to będzie ktoś w stanie zrobić mi VAGiem nastawy klimy ?

chyba muszę to zrobić i moje auto żyje jeszcze kilkanaście minut po zgaszeniu

kolego odezwij się czwartek/piątek bo dopiero wtedy ekipa zaczyna żyć :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:>

Opublikowano

co tam panie rezyseze !?!?!?!?!

Opublikowano
  • Autor

a nic w sumie :/ bida :/

Opublikowano

a nic w sumie :/ bida :/

to tak jak u mnie :thumbdown: ale podobno zawsze może być gorzej więc specjalnie się nie dołuję - jutro będzie nowy dzień, lepszy dzień :good: :good: :good:

Opublikowano

a nic w sumie :/ bida :/

to tak jak u mnie :thumbdown: ale podobno zawsze może być gorzej więc specjalnie się nie dołuję - jutro będzie nowy dzień, lepszy dzień :good: :good: :good:

I tak trzymać :good:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 16:40_________________________________________________

@rkwon, uszy do góry, klata do przodu - będzie dobrze :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

ale cisza tutaj dzis panuje :)

Opublikowano

ale cisza tutaj dzis panuje :)

E tam.

Zaglądajcie czasem na irc-a, tam się wygodniej gada :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

ogarnełam spamy :blink:

dobry z wieczora :hi:

i spadam do szkoły ehhhhhhhhhhh :papa:

Opublikowano
  • Autor

hmm do jakiej szkoly ?? :D :D :D:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Pewnie językowej :tongue4: nauka Szwedzkiego :wink4:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 17:52_________________________________________________MECHANICAL SYNFONICA :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

no powiem Ci Mariusz ze az fajnie sie sluchalo i ogladalo

Opublikowano
  • Autor

Dwóch młodych mieszkańców powiatu dzierżonowskiego miało wyjątkowego pecha. Podczas zabawy na dyskotece, postanowili "wciągnąć kreskę" w stojącym na zewnątrz aucie. Jak się okazało, wsiedli do radiowozu Straży Granicznej. Zostali zatrzymani.

Jak poinformowała Ilona Golec z zespołu prasowego policji we Wrocławiu, dwóch młodych mężczyzn w wieku 20 i 21 lat bawiło się w nocy z soboty na niedzielę w dyskotece w Kamieniu Ząbkowickim. W okolicy policjanci z Ząbkowic i funkcjonariusze ze Straży Granicznej patrolowali okolicę m.in. w poszukiwaniu dilerów.

Strażnicy ustawili się nieoznakowanym radiowozem przed lokalem. W pewnej chwili, podeszło do nich dwóch młodych ludzi.

- Stwierdzili, że jest im zimno, poprosili o pozwolenie, by wsiąść do samochodu i dodatkowo jeszcze poprosili o pożyczenie banknotu, bo, tak jak określili, nie mieli czym "wciągnąć białka" - mówiła Golec. Jak dodała, mężczyźni wyciągnęli woreczki z białą substancją. Później, po zabezpieczeniu, okazało się, że była to amfetamina.

:facepalm:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 18:47_________________________________________________noo Mario przyjemny filmik nie powiem :D

soundtrack to jakis mod requiem for a dream ;) [br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 18:59_________________________________________________orlen znowu podniosl ceny :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

to po ile dziś na Orlenie - ja dziś tankowałem "kocioł" po 5.53 pln :confused4:

Opublikowano

to po ile dziś na Orlenie - ja dziś tankowałem "kocioł" po 5.53 pln :confused4:

ja juz tankowalem za 5,59 ale to na jakims zadupiu w drodze do uniejowa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.