Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:hi:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam z uczelni :)

Opublikowano

Witam z uczelni :)

witam z pracy :)

Opublikowano

witam z kopalni :polew:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 10:13_________________________________________________

hicior :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jest już dostępny kalendarz klubowy na 2012 rok:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.0

Proponuję, by chętni się zapisywali i zamówimy jedną przesyłką, co by niepotrzebnie nie płacić każdy oosobno

Opublikowano

:hi: bry Bedzie sie ktoś przemieszczał dziś obok mnie po Łodzi ? aha i uzbrojony w sprzęt do wymiany tylnego lewego migacza? żarówka mi padła z tyłu i lipa. Poza tym tel nie zabrałam z chaty :confused4:

Magda ja bylem w osrodku dwa razy dzisiaj o 8 i pozniej gdzies przed 13 ale nie wiedzialem

Opublikowano

Jest już dostępny kalendarz klubowy na 2012 rok:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.0

Proponuję, by chętni się zapisywali i zamówimy jedną przesyłką, co by niepotrzebnie nie płacić każdy oosobno

wolimy kalendarze z d*pami a nie z pazdzierzycami :kox:
Opublikowano

:hi: bry Bedzie sie ktoś przemieszczał dziś obok mnie po Łodzi ? aha i uzbrojony w sprzęt do wymiany tylnego lewego migacza? żarówka mi padła z tyłu i lipa. Poza tym tel nie zabrałam z chaty :confused4:

Magda ja bylem w osrodku dwa razy dzisiaj o 8 i pozniej gdzies przed 13 ale nie wiedzialem

Spoko Tomcio - Mario to wymiatacz pojawił się jak torpeda i załatwił sprawę ekspresowo :>[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 15:42_________________________________________________

Jest już dostępny kalendarz klubowy na 2012 rok:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.0

Proponuję, by chętni się zapisywali i zamówimy jedną przesyłką, co by niepotrzebnie nie płacić każdy oosobno

kalendarzyk VIP-owski >?

Opublikowano

Mario, poszedł PW do jarko, że do EL będzie jedna paczka :wink4:

Madzia, nie , ogólnie dostępny, a co? :mysli:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

i like :D

widzialem u Ciebie na profilu :P:D dobra jest nie ma co :D lubię to![br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 18:45_________________________________________________bosze ldz chyba zniknelo z planety na ircu cisza na forum cisza ja nie wiem :gwizdanie:

Opublikowano

i pewnie smaczniutka :slina: :slina: :tongue4: :tongue4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

:hi:

siemka, moge sie dopisać do Was do paczki na kalendarzyk? mam wpisać się na liste do jarka, czy tutaj najpierw zbieramy chetnych?

Opublikowano
  • Autor

i pewnie smaczniutka :slina: :slina: :tongue4: :tongue4: :wink4: :wink4:

nom peeeeeeeeeeeeewnie tak :slina: :slina: :slina: :slina: :slina::naughty::decayed:

Opublikowano

i pewnie smaczniutka :slina: :slina: :tongue4: :tongue4: :wink4: :wink4:

nom peeeeeeeeeeeeewnie tak :slina: :slina: :slina: :slina: :slina::naughty::decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

:hi:

siemka, moge sie dopisać do Was do paczki na kalendarzyk? mam wpisać się na liste do jarka, czy tutaj najpierw zbieramy chetnych?

puść PW do Kimiego - on trzyma rękę na pulsie :wink4:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 19:50_________________________________________________

i pewnie smaczniutka :slina: :slina: :tongue4: :tongue4: :wink4: :wink4:

nom peeeeeeeeeeeeewnie tak :slina: :slina: :slina: :slina: :slina::naughty::decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :good: :good: :good:

ty się nie śmiej tylko użyj swoich znajomości i przywieź ją kiedyś na spot/grilla to potańcujemy :naughty: :naughty: :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.