Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

oo Kimi gdzie byles jak Cienie bylo ??[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 11:02_________________________________________________a tak mi sie przypomnialo jak dobrze pojdzie bede mial niespodzianke na niedziele :D Mario bedziesz zadowolony :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

oo Kimi gdzie byles jak Cienie bylo ??[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 11:02_________________________________________________a tak mi sie przypomnialo jak dobrze pojdzie bede mial niespodzianke na niedziele :D Mario bedziesz zadowolony :D :D :D

Uuuu, lubię niespodzianki :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo Kimi gdzie byles jak Cienie bylo ??[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 11:02_________________________________________________a tak mi sie przypomnialo jak dobrze pojdzie bede mial niespodzianke na niedziele :D Mario bedziesz zadowolony :D :D :D

Seba po takim PW ty jeszcze masz dla mnie niespodzianki :?: :?: :decayed: :decayed: :decayed:

Ale nie powiem lubię niespodzianki :good: :good: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe spoko loko zobaczymy czy sie uda :D [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 13:30_________________________________________________790x790_FSFDJXI6ZEOMGW6DCD.jpg

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaamn :slina: :slina: :slina::decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe spoko loko zobaczymy czy sie uda :D [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 13:30_________________________________________________790x790_FSFDJXI6ZEOMGW6DCD.jpg

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaamn :slina: :slina: :slina::decayed::naughty:

Lubicie wytatuowane? :cool1: :cool1: :cool1:

To macie:

e2e170e6745d32a7a7d886b83cd4c1d9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

k**wa to doj**ales powinienes sam sobie bana sprzedac :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::decayed::naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze Was dobiję :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a1d33bb56975f3f02e65813a78000eb5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dooobra, widzę, że już macie dosyć - to teraz coś dla kontrastu:

25265b.jpg[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 17:34_________________________________________________ErYQpnEMeW-1280x1024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HottestGirls5.jpg

:slina: :slina: :slina: ktoś ma ochotę bo ja chętnie :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 17:48_________________________________________________

Hej wszytkim:)Czy juz trwają przygotowania na spotkanie w sobotę?!!!!!!!:)

zaprosiłem tą Panią :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HottestGirls5.jpg

:slina: :slina: :slina: ktoś ma ochotę bo ja chętnie :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 17:48_________________________________________________

Hej wszytkim:)Czy juz trwają przygotowania na spotkanie w sobotę?!!!!!!!:)

zaprosiłem tą Panią :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:

Jeśli to prawda, to ja będe u Ciebie już w piątek o 1:00, akurat sobie wysiądę w Zgierzu na dworcu i nawet pieszo do Ciebie do domu dojdę, jak będzie trzeba :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

I będę się tą Panią opiekował cały weeekend, co byś jako gospodarz nie miał problemu :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyyy ale ta Pani jest juz zajęta Kimi:)hehe[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 17:56_________________________________________________Kimi -bądź lepiej w sobote wieczorkiem-jakies d*py na pewno znajdziemy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyyy ale ta Pani jest juz zajęta Kimi:)hehe[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 17:56_________________________________________________Kimi -bądź lepiej w sobote wieczorkiem-jakies d*py na pewno znajdziemy:)

Jestem rozczarowany.... :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: powiedcie macie nr. tel. do brody bo mam temat a moze wy wiecie jakie jest sprzeglo w Citroenie Jumperye 2.2 HDI 2008 r dwumas czy zwykle :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...