Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdj%2525C4%252599cie0162.jpg

Ten waży 8 kg, długość 180 cm

Nie nie, to nie taki, ten, którym ja wczoraj ćwiczyłem ma dużo większą średnicę miejsc na obciążenia, niż tej środkowej części.

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

GRYF%20OLIMPIJSKI%20PROSTY.jpg

Gryf olimpijski 20 kg, standatd na całym świecie nie może mieć innej wagi

Opublikowano

GRYF%20OLIMPIJSKI%20PROSTY.jpg

Gryf olimpijski 20 kg, standatd na całym świecie nie może mieć innej wagi

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

No to już wszystko wiem. :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Już do Łodzi wróciłeś czy jeszcze Gdańsk?

Opublikowano

Już do Łodzi wróciłeś czy jeszcze Gdańsk?

Jeszcze GD, wracam w piątek :)

Opublikowano
  • Autor

siema Frugo :)

czyli w koncu Kimi na jakim targasz bo ja sie zgubilem :D

Opublikowano

oglądałam na FB twoim :D nie mogę .....po prostu umieram jak patrzę na takie ....puste baby :wallbash: i ten śmieszek, żeby nie te zderzaki to nikt by chyba tego nie obejrzał :polew:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 13:15_________________________________________________

siema Frugo :)

czyli w koncu Kimi na jakim targasz bo ja sie zgubilem :D

Kimi to targa siaty najczęściej :naughty: a dziś mi podrzucił kilka worków :polew:

Opublikowano

siema Frugo :)

czyli w koncu Kimi na jakim targasz bo ja sie zgubilem :D

No tym olimpijskim 20-kilogramowym

[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 13:21_________________________________________________

oglądałam na FB twoim :D nie mogę .....po prostu umieram jak patrzę na takie ....puste baby :wallbash: i ten śmieszek, żeby nie te zderzaki to nikt by chyba tego nie obejrzał :polew:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 13:15_________________________________________________

siema Frugo :)

czyli w koncu Kimi na jakim targasz bo ja sie zgubilem :D

Kimi to targa siaty najczęściej :naughty: a dziś mi podrzucił kilka worków :polew:

:D :D :D

A żebyś wiedziała, co sobotę kufa targam siaty z Kerfóra :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

hyhyhy a ja zapodaje tunczyka z puchy i k**wa luski sa w srodku :blink: :blink: :blink:

w zyciu nie trafilem nigdy a teraz pluje co chwila kuzwa mac :wallbash:

Opublikowano

no bo to świeży tuńczyk jest prosto z morza czy tam z innych wód no to wiadomo że z łuskami:D

Opublikowano

hyhyhy a ja zapodaje tunczyka z puchy i ku*** luski sa w srodku :blink: :blink: :blink:

w zyciu nie trafilem nigdy a teraz pluje co chwila kuzwa mac :wallbash:

Seba, tylko King Oscar kawałki w oleju, jest w pytkę jeża tuńczyk :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Tuńczyk to tylko kawałki w sosie własnym, wylewamy wodę i dajemy majonez + inne dodatki i powstaje ciekawa sałatka:P i nie powinno się go jeść częściej jak 2 razy na tydzień bo zawiera dużo rtęci

Opublikowano
  • Autor

Tuńczyk to tylko kawałki w sosie własnym, wylewamy wodę i dajemy majonez + inne dodatki i powstaje ciekawa sałatka:P i nie powinno się go jeść częściej jak 2 razy na tydzień bo zawiera dużo rtęci

dobrze gada zaden w oleju :)[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 17:05_________________________________________________http://www.sadistic.pl/patologiczny-ojciec-vt94965.htm

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
:hi: :hi: witam po pracy
Opublikowano

szkoda dzieciaka :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano
  • Autor

i co z niego moze wyrosnac ? kolejny patol ktory bedzie kradl i bil ludzi ehhhhh ojca do gazu a dziecko do zakonu

Opublikowano

barki biceps zrobione :decayed:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 18:40_________________________________________________BIEDNY DZIECIAK, OPIEKA POWINNA ZABRAĆ TO DZIECKO OD TAKICH RODZICÓW

Opublikowano
  • Autor

ano ale jak zwykle sa tam gdzie nie trzeba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.