Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

yyyy nie powiem na co :D

Opublikowano

Wbijajcie do elektrowni na Gwiazdkę dla zwierzaka - ja za chwilę jadę:)

393434_276612385708759_100000799994105_674883_1236231724_n.jpg

Opublikowano

już się ubieram........... co prawda nie mam psa ale zabiorę pluszowego pieska, którego kocham jak prawdziwego... :polew: :polew: :polew::D

Opublikowano

wrocil i od razu dowalil :polew:

Opublikowano
  • Autor

już się ubieram........... co prawda nie mam psa ale zabiorę pluszowego pieska, którego kocham jak prawdziwego... :polew: :polew: :polew::D

Powitac Senseja :D:hi: :hi: :hi:

Bartas Kimi jaka silownia i ktora godzina w sobote ?? [br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 23:41_________________________________________________oo teraz dopiero zobaczylem ze DJ nawet sie na plakat zalapal :D :D :D elegancko :naughty: :naughty: :naughty::good:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 00:19_________________________________________________no i znowu siedze tu sam kurde :wallbash:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 00:50_________________________________________________buuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Opublikowano

niespodzianka :decayed: Powróciłem :> Witamy Pantona wśród żywych :hi:

Opublikowano

Sebek nie pitol..... :tongue4:

DJ ja cały czas żyje i mam się bardzo dobrze..... :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

oj tam oj tam kupe lat ;P[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 02:48_________________________________________________nie spimy zwiedzamy :)

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:hi: spadamy do pracy na pare godzin i o 15 wyjezdzamy do warszawy dla odmiany autem to moze byc dluga droga :D
Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

No ja też do pracy, a za niecałe 17 godzin będę w domu :wink4:

Opublikowano

niespodzianka :decayed: Powróciłem :> Witamy Pantona wśród żywych :hi:

tak kiepsko grales, ze Cie tak szybko puscili ??

Opublikowano

no i mamy zimę w Szwecji :)

pada pada pada i pada...

dzień dobry :hi:

Opublikowano

już się ubieram........... co prawda nie mam psa ale zabiorę pluszowego pieska, którego kocham jak prawdziwego... :polew: :polew: :polew::D

sweetaśnie :>

Opublikowano
  • Autor

to jak z ta silka Bartasy i Kimiasy ??

Opublikowano

to jak z ta silka Bartasy i Kimiasy ??

Dokładnie będe wiedział jutro, kiedy ewentualnie będę miał czas, bo już mi Szanowna Małżonka zaplanowała "zajęcia" na weekend :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 11:42_________________________________________________matryca mi w lapku poszła ;/ to jest jakoś kompatybilne i byle jaka o tej samej przekątnej podchodzi czy dokładnie to samo muszę kupić?
Opublikowano
  • Autor

no dobra kimi bo ja szykuje sie kolo 18ej w takim razie

a od rana bede walczyl ;)

frugo raczej musisz sprawdzic kod matrycy i pewnie dobrac taka sama lub inna ktora podejdzie

ale mysle ze nie moze to byc byle jaka o tej samej przekatnej

Opublikowano

no dobra kimi bo ja szykuje sie kolo 18ej w takim razie

a od rana bede walczyl ;)

frugo raczej musisz sprawdzic kod matrycy i pewnie dobrac taka sama lub inna ktora podejdzie

ale mysle ze nie moze to byc byle jaka o tej samej przekatnej

O, widzisz, o 18 to dobra godzina :good: :good: :good:

Będziemy w takim razie "yn tacz" :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.