Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seba nie jest zle ;P ruszam sie :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Spocimy dziś, gdzieś, o którejś :?: :?: :?: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

rkwon, nie zaniemogłem, tylko po powrocie z siłki poszedłem do sąsiada na jedno małe jasne i skończyłem o 23 z zaawansowaną "fazą" :D :D :D

Dzisiaj może Port, co? :mysli: :mysli: :mysli: Żeby nas nie wyziębiło za szybko :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ściema:) Qrde.... taki katar mnie złapał, że normalnie oddychać nie mogę - za mało wypitej wódki i się już odbija na odporności... :disgust: Chyba trzeba się będzie leczyć, a jeszcze mam do piotrkowa jechać na spóźnione Bogumiła... Najwyżej zapłaczecie się z powodu mojej absencji na spocie :tongue4:

Opublikowano
:hi: dj lecz sie i wiecj wiecej vódki pij .Kłyś jedzies dzis na spota ja tak to razem sie udamy bo w porcie jeszcze nie byłem . Pany tanio felsony http://www.uploader.pl/?d=4EE4852B2]thumb_266526.jpg[/url] rozstaw 5x112 et75 Pasuja do A3, A4, A6 ,
Opublikowano
  • Autor

hyhyhyhy

smol albo sobie ustaw to ogloszenie w stopce albo ja Ci wstawie w topie strony :) bo tak sie ciagle cos wykrzacza jak to doklejasz ;)

Kimi Bartas no ja troche czuje na lapkach ale jest gitara :D jeszcze jak wrocilem polecielismy do portu na gocarty ;P a pozniej pwiko piwko i do domu ;)

Opublikowano

mnie cycki bola, moze laktacje mam :polew: lopatki tez :(

Opublikowano
  • Autor

mnie cycki bola, moze laktacje mam :polew: lopatki tez :(

hahahahha moze masz :P;)

Opublikowano

Czyli Port 18.00 tam gdzie zwykle :wink4:

Opublikowano

No luzik jak mozesz wstawic to poprosze :naughty: . Gdzie chodzicie na ta siłke i jak w tygodniu jakie godziny ile karnet itp [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 12:40_________________________________________________Gocardy sa o 18 otwarte ? ile za 15 minut ?

Opublikowano

Otwarte są ale niestety nie pamiętam ile $$$ :confused4:

Opublikowano

cycki łopatki bola bo zes sie za słabo rozgrzał plus pewnie max ciezar :) na klatke brałes[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 12:45_________________________________________________jak bedą nie za drogie to można polatać :cool1:

Opublikowano

mialem ze 3 miesiace przerwy, to nie wina nie rozgrzania ani ciezarow ;)

Opublikowano
  • Autor

No luzik jak mozesz wstawic to poprosze :naughty: . Gdzie chodzicie na ta siłke i jak w tygodniu jakie godziny ile karnet itp [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 12:40_________________________________________________Gocardy sa o 18 otwarte ? ile za 15 minut ?

10 minet 28 zloty

Opublikowano

Wina Wina jak miałeś Pszerwe to robi sie małym ciezarem plus dobra rozgrzewka i na drugi dzień jak młody bóg nic nie boli zakwasu niem itp :naughty:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 12:54_________________________________________________wow dobra cena bo pod tesco było 50 zeta 15 minut cos takiego [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 12:56_________________________________________________Rkwon to co dasz na stronke te folsony :naughty:

Opublikowano

Ja bym chętnie polatał :naughty: tylko żeby więcej chętnych było :cool1:

Opublikowano

no ja wezme kaskę wiec zobaczymy na spocie kto bedzie chetny :naughty:

Opublikowano

Jak wam się w verze podobało? Dla mnie lipa ta siłka, wogóle klimatu hardcorowej pakerni nie ma i mało sprzętu.

Opublikowano
  • Autor

Jak wam się w verze podobało? Dla mnie lipa ta siłka, wogóle klimatu hardcorowej pakerni nie ma i mało sprzętu.

totalne dno ... maszyny skurwiale jakies zero konfiguracji no zeby na modlitewniku pomijajac ze byl c**jowy jakis

max obciazenie bylo 40 kg ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

ogolny burdel ciezaru latasz i szukasz po calej silowni kazdy jak skonczy to zostawia tam gdzie skonczyl

jedna dzialajaca laweczka ktora mozna bylo regulowac ...

ogolnie wielkie jak ja pier**le i nic pozatym

no i pedalskie szafki ktore na dzien dobry nabily mi guza na glowie ...

nie lubie[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 13:18_________________________________________________

Ja bym chętnie polatał :naughty: tylko żeby więcej chętnych było :cool1:

a ja chetnie pocykam zdjecia :) moze z fiszki cos ustrzele ;)

Opublikowano

Dzieki za wstawienie . no to dziś moze sie polata . to napiscie gdzie na ta siłke chodzicie to bym polazł z wami :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.