Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

o raju ;) jaki plan cwiczen masz na jutro Admin ogarnij sie

Aaaa, myślałem, że o siłkę pytasz.

No ja swoje - ogólnorozwojowy, do końca roku to ciągnę

:polew: :polew: :polew: ten klub zwłaszcza region łódzki winien się nazywać siłka banda :paker:, ogólnorozwojowy powiadasz ? to facetom w każdym wieku się przyda :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 15:37_________________________________________________

wczoraj się grzańcem leczyłem i niestety - nie pomogło...

to załatw sobie jakiś "piecyk" jak mówi kolega :boobs:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartas pójdźcie sobie na rajską na siłkę przy limanowskiego. Tam jest konkret. Siłownia jedna ze starszych w Łodzi, koksy też jedni ze starszych w Łodzi :D ale ekipa w porządku, sprzęt extra, maszyn dużo, dobry klimat.

A generalnie od siebie polecam Laguna Fitness Sport przy piotrkowskiej 117 tam to dopiero jest siłownia :slina: :slina: pełny profesjonalizm, siłka godna polecenia!

Kimi, jak Ty ogólnorozwojówkę robisz to dużo Ci sprzętu nie trzeba. Na wodnym raju karnet około 50zł/mc bez ograniczeń. Mała,ciasna,mało sprzętu, ale na dobry początek styknie :wink4: a jak już wskoczysz na wyższy poziom wtajemniczenia to polecam siłkę w jagnie. Tam chłopaki młode napinkę robią, ale jakbby co to powiedz, że jesteś od pingwina i będzie gitara :wink4:

Sebek czekamy na zdjęcia :) Ja szczególnie na tego mojego wytrzeszcza, jak to podsumował panton -> JERZYKA :decayed: kurna żeby jerzyka z pingwinem mylić to nieeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartas pójdźcie sobie na rajską na siłkę przy limanowskiego. Tam jest konkret. Siłownia jedna ze starszych w Łodzi, koksy też jedni ze starszych w Łodzi :D ale ekipa w porządku, sprzęt extra, maszyn dużo, dobry klimat.

A generalnie od siebie polecam Laguna Fitness Sport przy piotrkowskiej 117 tam to dopiero jest siłownia :slina: :slina: pełny profesjonalizm, siłka godna polecenia!

Kimi, jak Ty ogólnorozwojówkę robisz to dużo Ci sprzętu nie trzeba. Na wodnym raju karnet około 50zł/mc bez ograniczeń. Mała,ciasna,mało sprzętu, ale na dobry początek styknie :wink4: a jak już wskoczysz na wyższy poziom wtajemniczenia to polecam siłkę w jagnie. Tam chłopaki młode napinkę robią, ale jakbby co to powiedz, że jesteś od pingwina i będzie gitara :wink4:

Sebek czekamy na zdjęcia :) Ja szczególnie na tego mojego wytrzeszcza, jak to podsumował panton -> JERZYKA :decayed: kurna żeby jerzyka z pingwinem mylić to nieeee

pjngwjn, dzięki za rady, ale ja tę ogólnorozwojówkę tylko do końca roku robię, potem coś już bardziej zaawansowanego bym chciał.

A co do ilości urządzeń - to akurat jest odwrotna sytuacja, ponieważ w sumie w jednym treningu robię 13 ćwiczeń na wszystkie partie i wbrew pozorom właśnie potrzebuję do tego dużo sprzętu :kox: :kox: :kox:

A na napinki z młodymi chłopakami to już za stary jestem :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: to jak z ta siłka gdzie w koncu idziecie

:>[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 18:46_________________________________________________nie ma lipy sto na klate kimi i lecimy nie ma opierdalania :cool1:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 18:46_________________________________________________dj nie wiesz nic na temat tych podcisnien :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dj i jak decha wygląda:>?[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 19:23_________________________________________________Kimi zdaj relacje jak Ci się Agatka podoba :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia zajefajny telefon ale modelu 500 nie znam :no::wink4:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 19:46_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia zajefajny telefon ale modelu 500 nie znam :no::wink4:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 19:46_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed:

:decayed::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartas jak wrażenia? Ja tam byłem kilka razy jedynie ale u mnie bardzo pozytywnie :D

Ja się wychowałem na lagunie jak jeszcze ciężary trenowałem.

Kimi - mialem na myśli to, że tam jest mało maszyn, ale wystarczająco do ogólnorozwojówki. Nie wiem co robisz dokładnie, ale to co na wodnym raju raczej wystarcza. A podciągasz się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecia dolecialy :)[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 22:02_________________________________________________

powiem jedno auaaaaa

zrobili Ci krzywde tam gdzie nie powinni ?? :decayed::kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...