Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wez sie Seba do pracy co :tongue4:

i zrób sobie jakiś fajny avatarek :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

BTW

Siemanko ewry ciało :hi: :hi: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi:
Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Mario, Twoja Mysza do mnie mruga :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Patrzcie - Szamek mi podesłał....

http://moto.allegro.pl/audi-a6-1999-diesel-po-przerobce-i1996948148.html

fajne qrde i tanie - chyba bym od gościa za 15 to kupił, gdybym się nie pospieszył ze swoim... :tongue4:

Opublikowano

:hi: bry[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 14:43_________________________________________________

Nie wiem czego dotyczy ale wiem na pewno ,że człowiek w bardzo wielkim stresie kończy tak:

:)

to ja tu k**** wilki jakies **** :polew: :polew: film kultowy

Opublikowano

Chciałbym się przywitać i zapowiedzieć że jak tylko uda mi się przed nowym rokiem kupić OOOO to będę częstym gościem zlotów. Niestety przy moim starym aucie liczba "zlotowiczów" w Łodzi wynosiła słownie sztuk dwie ;)

Opublikowano

:hi: No ale chłopaki jakaś recenzja, podoba się siłka, nie podoba? coś ją boli, czegoś brakuje, czegoś za dużo itd itp ;D

Pierwsze wrażenie takie sobie, tak jak Bartas pisał, dużo napakowanych młodych byczków, ale genralnie nawet fajnie. Ciasno, to fakt, ale sprzętu dużo. Obczaję jeszcze Nową Gdynię i pomyślę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Bieżnie i steppery mnie nie interesują, więc w recenzji pominę :D

Nowa Gdynia jest ok :] mi się podoba, sprzęt ok , warunki też a w szatni nie jedzie skarpetami[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 14:50_________________________________________________

Chciałbym się przywitać i zapowiedzieć że jak tylko uda mi się przed nowym rokiem kupić OOOO to będę częstym gościem zlotów. Niestety przy moim starym aucie liczba "zlotowiczów" w Łodzi wynosiła słownie sztuk dwie ;)

To super :]

Opublikowano

Chciałbym się przywitać i zapowiedzieć że jak tylko uda mi się przed nowym rokiem kupić OOOO to będę częstym gościem zlotów. Niestety przy moim starym aucie liczba "zlotowiczów" w Łodzi wynosiła słownie sztuk dwie ;)

Witamy serdecznie :hi: :hi: :hi:

Naprawdę nie musisz czekać, aż kupisz A4 - możesz wpaść na spota, kiedy tylko masz ochotę :good: :good: :good:

No i na forum zaglądaj jak najczęściej :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Chciałbym się przywitać i zapowiedzieć że jak tylko uda mi się przed nowym rokiem kupić OOOO to będę częstym gościem zlotów. Niestety przy moim starym aucie liczba "zlotowiczów" w Łodzi wynosiła słownie sztuk dwie ;)

Witamy serdecznie :hi: :hi: :hi:

Naprawdę nie musisz czekać, aż kupisz A4 - możesz wpaść na spota, kiedy tylko masz ochotę :good: :good: :good:

No i na forum zaglądaj jak najczęściej :naughty: :naughty: :naughty:

wyjąłeś mi to z ust Kimi :decayed: :decayed: :decayed::good: :good: :good:

BTW

może mysza podrywa twoją ADRiannę :naughty: :naughty: :naughty::tongue4:

Opublikowano

Chciałbym się przywitać i zapowiedzieć że jak tylko uda mi się przed nowym rokiem kupić OOOO to będę częstym gościem zlotów. Niestety przy moim starym aucie liczba "zlotowiczów" w Łodzi wynosiła słownie sztuk dwie ;)

Witamy serdecznie :hi: :hi: :hi:

Naprawdę nie musisz czekać, aż kupisz A4 - możesz wpaść na spota, kiedy tylko masz ochotę :good: :good: :good:

No i na forum zaglądaj jak najczęściej :naughty: :naughty: :naughty:

wyjąłeś mi to z ust Kimi :decayed: :decayed: :decayed::good: :good: :good:

BTW

może mysza podrywa twoją ADRiannę :naughty: :naughty: :naughty::tongue4:

Hmmm, lubię patrzeć, jak dwie kobiety.... ekhm... się poznają "dogłębniej" :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: własnie wrusiłem z celnego zapłaciłem mandat za niezłozenie wniosku w ciagu 14 dni złodzieje 200zeta ;([br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 15:30_________________________________________________dj fajna sam bym ja kupił :naughty:
Opublikowano

Mario wie z kim trzymać :] avatarek jak ta lala :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Panowie jak będziecie narzekać na klase siłki to druga fota dla Was

http://www.joemonster.org/art/18871/Tylko_w_Afryce ...

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kłysek to dla Ciebie---to czeka na Ciebie:)))))))))))))))))))

:kox: :gwizdanie: licze sie z tym :tongue4:
Opublikowano

czy wiecie gdzie trafia Pedigree, ktore zjadl Bruno? :blink:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Panowie jak będziecie narzekać na klase siłki to druga fota dla Was

http://www.joemonster.org/art/18871/Tylko_w_Afryce ...

ale zobacz jak oni wygladaja :D k**wa mistrzostwo :D

czy wiecie gdzie trafia Pedigree, ktore zjadl Bruno? :blink:

prosze Cie za mna to chodzi zawsze i wszedzie ciagle to widze w tv i ciagle sie smieje :D:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 19:57_________________________________________________no a propo wrocilem z silki :D plecey bicek zaliczone ;)

ja chodze tutaj :)http://www.calypso.com.pl/kluby/Warszawa-Ursynow/galeria

Opublikowano

rkwon no niezła siłka i powiem ze cena też nie jest zła 12 razy w tym słana itp [br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 20:03_________________________________________________pewnie niezłe niunie tam chodza :naughty:

Opublikowano

Dopisany: 15 Grudzień 2011, 19:57_________________________________________________no a propo wrocilem z silki :D plecey bicek zaliczone ;)

ja chodze tutaj :)http://www.calypso.com.pl/kluby/Warszawa-Ursynow/galeria

O kurde, konkret :slina: :slina: :slina:

Właśnie czegoś takiego szukam :P

Opublikowano

No milusia ta siłka :good: :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.