Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Panowie w sumie to za pozno moze mowie ale jakby ktos chcial Balantainsa lub Johny Walkera 1 litr w cenie ok 55 zl to dajcie znac na kom

ja lece wlasnie ogarniac sprawy i za troche bede robil zakupy alko ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry :)

Z kim bym nie pogadal przez tel, to od razu teksty "ooo....niezly weekend byl" i podobne - chyba mi nie do konca wierza, ze to akurat z powodu choroby :tongue4:

Opublikowano
:bry::kawa:
Opublikowano
:hi: KUR... zrobiłem pusty przelot do szkoły, oczywiście nie raczą poinformować że nie ma zajęć ;/
Opublikowano

Panowie w sumie to za pozno moze mowie ale jakby ktos chcial Balantainsa lub Johny Walkera 1 litr w cenie ok 55 zl to dajcie znac na kom

ja lece wlasnie ogarniac sprawy i za troche bede robil zakupy alko ;)

Balla wychodzil w Lidlu po 60 zł litra... rkwon gdzie się zaopatrujesz??

Opublikowano
  • Autor

55,99 tesco na kabatach :kox:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 13:22_________________________________________________jak sie zbierze wieksza ilosc to moge zrobic kursa bo jeszcze bylo tego troche Balantains 55,99 Johny Walker 57,99 za Litr :)

Opublikowano

Seba jakoś nie widzą mi się te JVC :confused4: chciałbym zobaczyć je na żywola i troszkę się tym pobawić :naughty: ciekawy jestem :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no spoko :) moze kiedys namowie kumpla to podjedzie to lukniesz :)

a promile zakupione :):good:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 17:17_________________________________________________

:good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

seba. paCZe te gopro ale one też nie mają żadnego podglądu na ustawienie... :confused4:

opcja - można dokupić... [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 18:45_________________________________________________GoPro LCD BacPac

Opublikowano

no to przedstawiam Wam juniora z rodzinką, parę fotek na stronce ma Adaś :wink4:

rośnie :a4fan: fan :yeee::yeah: jak na drożdżach :naughty:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

no to przedstawiam Wam juniora z rodzinką, parę fotek na stronce ma Adaś :wink4:

rośnie :a4fan: fan :yeee::yeah: jak na drożdżach :naughty:

:good: :good: :good:

kawał chłopa już :wink4:

Opublikowano

rośnie :a4fan: fan :yeee::yeah: jak na drożdżach :naughty:

ile Infect za sesje wzail:P

Opublikowano

SEBA

ja myślałem o tym:

http://allegro.pl/kamera-sportowa-samochodowa-rejestrator-trasy-i1998406971.html

generalnie ja raczej nie będę kręcił w full HD tylko 720, więc tak bardzo mi nie przeszkadza że tutaj rozdzielczość ciut mniejsza. jak przeglądałem te gopro to ich zaletą jest 60fps przy 720, czego ta nie ma. poza tym zakładając ogólne walory użytkowe dla mnie różnic nie widzę.

pomijam sam fakt że ta mi się wydaje jakaś taka mniej rzucająca się w oczy :)

Opublikowano

cycki1.gif

pieeekna

stare :thumbdown:
Opublikowano

to czemu nie bylo :polew:

bo dopiero teraz to znalazłeś :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

to zaswieciles :gwizdanie: jak mir podczas wodowania

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.