Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

rem1k :good: :good: :good: mi się bardzo podoba :wink4: :wink4: :wink4:

BTW troszkę ci światełka przypasowały :decayed::cool1:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:siema::decayed:
Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi: :hi:

takie kolka to ja rozumiem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :naughty:

Opublikowano
:bry: Seba co ty tu wiesniaka pokazujesz? kolejny udany tunning? masakra te felgi :kwasny:
Opublikowano

a tak przy okazji to mozesz zapodac Remiku nazwe tej kamerki ?? :) moze i bym jeszzce pogadal z mikolajem :P

POSEIDON HD 720P

Opublikowano

Chlopaki POMOCY !

!@#$%^&*() SKRADZIONO DZISIAJ W NOCY MOJE AUDI ! !

W srodku byl tez case z 2 x Pioneer cdj-100s sluchawki reloop rh 2350

Audi A4 B5 Avant 1,9 TDI Granatowy metalic EL 944LM

Lekkie otarcie biale na prawym tylnim nadkolu przy zderzaku

Ramki przod i tyl klubowe

Gdyby ktos cos dawac znac pod nr 516 862 532

Opublikowano

Chlopaki POMOCY !

!@#$%^&*() SKRADZIONO DZISIAJ W NOCY MOJE AUDI ! !

W srodku byl tez case z 2 x Pioneer cdj-100s sluchawki reloop rh 2350

Audi A4 B5 Avant 1,9 TDI Granatowy metalic EL 944LM

Lekkie otarcie biale na prawym tylnim nadkolu przy zderzaku

Ramki przod i tyl klubowe

Gdyby ktos cos dawac znac pod nr 516 862 532

będę się rozglądać .......współczuje....na szczescie mojego pazdzierza nikt nie chce ukrasc :> jak poszedl na czesci to trzeba by okoliczne szopy przetrzepac :mysli:

Opublikowano

o kurde...współczujemy;/ Oczywiście jak ktoś zauważy, to damy znać...

Opublikowano
  • Autor

Chlopaki POMOCY !

!@#$%^&*() SKRADZIONO DZISIAJ W NOCY MOJE AUDI ! !

W srodku byl tez case z 2 x Pioneer cdj-100s sluchawki reloop rh 2350

Audi A4 B5 Avant 1,9 TDI Granatowy metalic EL 944LM

Lekkie otarcie biale na prawym tylnim nadkolu przy zderzaku

Ramki przod i tyl klubowe

Gdyby ktos cos dawac znac pod nr 516 862 532

yhhh kuzwa :/

nie dobrze ubezpieczony chociaz ??

Opublikowano

No i niestety w tej chwili mial tylko OC i NW kur..... pod sama klatka zaparkowany

Opublikowano

!@#$%^&*() SKRADZIONO DZISIAJ W NOCY MOJE AUDI ! !

Gdyby ktos cos dawac znac pod nr 516 862 532

o qrde współczuję, będę się rozglądał :cool1:

PS:

niektórzy chcieli by audi ale jedynie stać było na felgi... mimo, że jeżdżą suberbem :tongue4:

2011122a.jpg

Opublikowano

Kanu ale trafiles wlasnie takie mialem

Opublikowano

na blachach EBE, chyba jeszcze stoi na parkingu zewnętrznym na przeciw GŁ pod Infosysem :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

mamy rozumiec ze zglosiles kradziez na paly ?

Opublikowano

Zglosilem poza autem tez przedmioty ktore w nim byly z numerami

Opublikowano
  • Autor

:good:

lipton kurde straszny :(

[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 12:42_________________________________________________Johny proponuje Ci napisac to tutaj

plus zdjecia jak masz czego sie tylko da

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=8747.0

Opublikowano

ja pierdziu współczuje, musiała być ładna że ktoś ja skosił albo chodziło o zawartość bardziej[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 13:22_________________________________________________kurcze czytam ten watek ze skradzionymi, komus ukradli z 23 na 24 grudnia ... piekne swieta :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

ta tez czytalem troche masakra :/ zlodzieje nie spia niestety :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.