Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

iść z kacem na sylwka, tego jeszcze nie przerabiałem :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Witam w sylwestrowy poranek :decayed: Trzeba zacząć przygotowania: nagrać płyty, zawieźć sprzęt, naprawić wycieraczki w punto i może jeszcze zderzak pomalować u mnie :wink4: Jak to zwykle u mnie bywa - na ostatnią chwilę :tongue4:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Seba i znowu musiałem samemu pić :bicz3: :bicz3: :bicz3: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panie i Panowie, Wszystkiego Najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku 2012 - oby pod każdym względem był lepszy od kończącego się dziś 2011 :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Panie i Panowie, Wszystkiego Najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku 2012 - oby pod każdym względem był lepszy od kończącego się dziś 2011 :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

jak to mówią kierowcy "Lustereczko" :good: :good: :good::decayed::wink4:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

Seba i znowu musiałem samemu pić :bicz3: :bicz3: :bicz3: :decayed: :decayed: :decayed:

nie kus nie kus bo przyleze tam dzisiaj ... :P [br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 12:19_________________________________________________ktos nam skomentowal film na yt i napisal

Czy ja widziałem pierdołę z Kłobucka? ;) Fajny filmik, ale tylko dla zainteresowanych bo nic na nim nie ma co jest warte obejrzenia przez ludzi spoza grupy. Marka marką, sam mam już leciwą A4, którą uwielbiam ale czekam na coś naprawdę klubowego. Czym się odróżnia klubowicz od zwykłego posiadacza Audi takiego jak ja? ( wiem, czepiam się :) ) Pozdrawiam!

sebassz 2 tygodnie temu

Opublikowano

Szczęśliwego Nowego Roku :):wink4:

ja spędzam sylwka w Łodzi ;)

Pozdro

Opublikowano

Serwus byki :decayed: Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym nowym roku, taniego paliwa, bezawaryjnej jazdy i ogólnie wszystkiego naj naj :cool1:

Opublikowano

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: Szczęśliwego Nowego Roku :a4fan: żebysmy szcześliwie trafili do naszych garaży po zabawie :) a tak wogóle to wiadomo że życzymy sobie tańszego paliwa, zdrowia, więszkej liczebności na spotach oraz udanej produkcji filmowej w wykonaniu Seby w przyszłym roku :naughty: do zobaczenia w przyszłym roku :hi:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 14:25_________________________________________________

Szczęśliwego Nowego Roku :):wink4:

ja spędzam sylwka w Łodzi ;)

Pozdro

OOOO to miło :) wzajemnie najlepszego

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Oby przybyło nam szerokich, równych i bezpiecznych asfaltów, a w portfelach zawsze było wystarczająco dużo pieniążków aby można się było nimi cieszyć :>.

ZDRÓWKA !!!

Opublikowano
  • Autor

szczesliwego Panie i Panowie :)

Opublikowano

szczesliwego Panie i Panowie :)

:wink4::good::decayed:

Opublikowano

Dobra Panie i Panowie wszystkiego najlepszego w tym 2012 roku zdrowia spełnienia marzeń, dużo kasy na fajne mody w Audiczkach i nie tylko, bezkolizyjnej jazdy (to mnie się przyda :> ) no i żeby nie pękła kolejna granica 6zł na stacjach benzynowych. NAJLEPSZEGO !!

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Opublikowano

Witam z sylwestra :decayed: Jest całkiem ciekawie, nie wieje nudą - najpierw się lali przy życzeniach chłopy, potem jakieś dziewczyny sobie w mordę dały, a dalej to reakcja łańcuchowa i pozamiatane;p Ochrona ch*a warta, policja przyjechała, gaz pieprzowy na sali, czyli się krztuszę co chwila... Nowy Roku witaj :polew:

Opublikowano

Powitać w pierwszym dniu 2012 :hi: :hi: :hi:

Witam z sylwestra :decayed: Jest całkiem ciekawie, nie wieje nudą - najpierw się lali przy życzeniach chłopy, potem jakieś dziewczyny sobie w mordę dały, a dalej to reakcja łańcuchowa i pozamiatane;p Ochrona ch*a warta, policja przyjechała, gaz pieprzowy na sali, czyli się krztuszę co chwila... Nowy Roku witaj :polew:

:blink: :blink: :blink::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

my zasluzylismy i bylo za***iście.

Najlepszego wszystkim i x2 dla wysylajacych zyczenia :gwizdanie:

wszystko mnie boli :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.