Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nawet nie chce mi się na to patrzeć :tongue4:

Opublikowano

niestety wodka nie jest wyznacznikem zabawy :gwizdanie:

Opublikowano

a gdzie jest taki koleś jak Panton dawno tu go nie było :mysli:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 15:57_________________________________________________

niestety wodka nie jest wyznacznikem zabawy :gwizdanie:

masz racje ale jak ktoś lubi wypić z umiarem to czemu nie :tongue4:

Opublikowano

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku !!!!! :cool1:

[br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 16:06_________________________________________________

a gdzie jest taki koleś jak Panton dawno tu go nie było :mysli:

a ostatnio mniej się udzielam na Łódzkim wątku.... :rolleyes:

Opublikowano

A ja widzialem Pantona w czwartek hehe:D kolo 12:30 jak sobie stal pieszo na swiatlach:D przy takim duzym budynku przy piotrkowskiej:D

Opublikowano

wszędzie milicjantów pełno.... :D

Opublikowano

wszędzie milicjantów pełno.... :D

:polew: :polew:

jak tam po sylwku :wink4:

Ps. stołki wymieniłem na inne co mi nie grzały i po problemie[br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 16:39_________________________________________________

A ja widzialem Pantona w czwartek hehe:D kolo 12:30 jak sobie stal pieszo na swiatlach:D przy takim duzym budynku przy piotrkowskiej:D

oszczędza na paliwie :polew:

Opublikowano

czekam na fotki z sylwka, ale jedno jest pewne - było ciekawie :polew:

Opublikowano

Najlepszego w Nowym Roku :beer1:

Patrzyl ktos czy juz od dzisiaj podrozalo paliwo?

Sprawdzałem cena ta sama co wczoraj :wink4:
Opublikowano

a ja nawet tankowalem pande bo pande ale tankowalem

Opublikowano
  • Autor

nom cena ta sama 5,49 na shelu :)

zatankowane pod kreske i dziwne bo na fisie mi pokazalo ze moge przejechac 690 km :confused4: :confused4: :confused4:

od czego uzaleznia ten wynik od sredniego spalania ?? czy od czego ?

Opublikowano

bierze pod uwage również warunki pogodowe

Opublikowano

bierze pod uwage również warunki pogodowe

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

bierze pod uwage również warunki pogodowe

:polew: :polew: :polew:

:D:D:D:D:D

Opublikowano

nom cena ta sama 5,49 na shelu :)

zatankowane pod kreske i dziwne bo na fisie mi pokazalo ze moge przejechac 690 km :confused4: :confused4: :confused4:

od czego uzaleznia ten wynik od sredniego spalania ?? czy od czego ?

od jakości paliwa :naughty: im gorsza tym mniej pokazuje na fisie :tongue4: i szybciej ubywa z baku :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no tyle ze wlasnie przejechalem 150 km i kreska nawet nie drgnela jak byla za full tak jest

Opublikowano

no tyle ze wlasnie przejechalem 150 km i kreska nawet nie drgnela jak byla za full tak jest

no to Ci źle fis pokazał :naughty: coś mu się pomieszało na Nowy Rok :>

Opublikowano
  • Autor

yyhhhh to dziad ;)

:> :> :>[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 04:27_________________________________________________nie spac zwiedzac kurde :) :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 05:01_________________________________________________ :naughty:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.