Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

również :good:

Opublikowano

napisałem do tych od Audi 80 co kiedys do nas podjechal zobaczymy co odpowiedza :decayed:

liczysz na wspólny spocik :naughty::decayed:

no zobaczymy co wyjdzie moze byc fajnie :kox:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 12:14_________________________________________________ale u nich ostatnie posty sa z 31.12.2011 :confused4:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 12:14_________________________________________________moze i ja zajade :gwizdanie:
Opublikowano

jeśli tak często tam zaglądają to może na Maj/Czerwiec coś ustalisz :decayed: :decayed:

Opublikowano

jeśli tak często tam zaglądają to może na Maj/Czerwiec coś ustalisz :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: moze.....
Opublikowano

A to wreszcie dzisiaj się coś odbyło na porcie? Bo już kompletnie nie ogarnąłem.. i kiedy wracamy do porządku niedzielnego ? :gwizdanie:

btw. SIEMA - Właśnie dzisiaj zaliczyłem drugi egzamin w zerówce :notworthy: jeszcze tylko 8 egzaminów, dwa eseje, połowa pracy licencjackiej i sesja jak z pyty szczelił :decayed:

(nie żebym się chwalił heh)

Opublikowano

Byłem dzisiaj w porcie ale żadnego zgrupowania A4 nie widziałem

Opublikowano

Byłem dzisiaj w porcie ale żadnego zgrupowania A4 nie widziałem

bylo 7 autek kolo gokartow, wiec kolego zle musiales szukac

Opublikowano

szukać nie szukałem specjalnie,ale następnym razem będę czujniejszy

Opublikowano

jaczek7 pod gocardy zawsze wpadaj :cool1:

Opublikowano

jaczek7 pod gocardy zawsze wpadaj :cool1:

jak to mozliwe ze ty to napisales jak siedzisz i pijesz piwko :blink:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 22:38_________________________________________________

szukać nie szukałem specjalnie,ale następnym razem będę czujniejszy

a jakim bolidem jezdzisz :mysli:
Opublikowano

turbantem

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 07:23_________________________________________________

aa6a9a77c39fb73c984c2c948c32d7fd.jpg?1323938652

:> :> :>

Opublikowano

a jakim bolidem jezdzisz

wczoraj akurat byłem combo bo wiozłem chyba pół IKEI ale ogólnie to od jakiegoś czasu A4[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 08:14_________________________________________________

turbantem

tak turbo ma :przebiegly:

Opublikowano

a jakim bolidem jezdzisz

wczoraj akurat byłem combo bo wiozłem chyba pół IKEI ale ogólnie to od jakiegoś czasu A4[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 08:14_________________________________________________

turbantem

tak turbo ma :przebiegly:

podlatuj na następnego spota i nie kombinuj :decayed::wink4::good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.