Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i czy w ogóle stoimy

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tam wole posiedzieć

Opublikowano

ja podjadę do empiku więc będę czy tak czy siak. jak ktoś będzie to wyczaje.

Opublikowano

Witam real czy port?[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 17:33_________________________________________________No to d*pa nigdzie nie jadę jak nie ma chętnych

Opublikowano

:hi: w nowym roku, trochę się zapodziałem :cool1:

od jutra do roboty, więc będę częściej online :)

co tam u Was? :rolleyes:

PS:

ostatnio zachciało się ścigać mondeo TDCI ze mną... przy 4 biegu odpuścił, chyba kierownik nie umiał zmieniać w F... biegów ;) bo mu odjeżdżało moje :audi: z 116KM więc teoretycznie słabsze niż 130KM w mondeło i tam niby więcej Nm też... :P

Opublikowano

:hi: w nowym roku, trochę się zapodziałem :cool1:

od jutra do roboty, więc będę częściej online :)

co tam u Was? :rolleyes:

PS:

ostatnio zachciało się ścigać mondeo TDCI ze mną... przy 4 biegu odpuścił, chyba kierownik nie umiał zmieniać w F... biegów ;) bo mu odjeżdżało moje :audi: z 116KM więc teoretycznie słabsze niż 130KM w mondeło i tam niby więcej Nm też... :P

:audi: 115km a mondeo 130km :thumbdown:
Opublikowano

kanu pewnie go masa zgubiła..... ilość kuni to jeden temat a kg baby, którą się wiezie drugi :wink4:

Opublikowano

Mondeo dużo większy samochód wiec miał prawo zostać w tyle, poza tym nie każdy umie się odnaleść w tak nerwowej sytuacji jak wyścig

Opublikowano

:doh1: :doh1: :doh1: że ja wpadłem na pomysł żeby podjechać do manufaktury dzisiaj :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ale jak już byłem to ustrzeliłem :wink4: B5 Sedan

Zdj_cie002.jpg

tylko nie kojarzę czyje to :mysli::decayed:

Opublikowano

Siema był dzisiaj ten zlot ?? bo ja byłem i był owszem ale.... maluchów :D:D:D:

Opublikowano

Siema był dzisiaj ten zlot ?? bo ja byłem i był owszem ale.... maluchów :D:D:D:

ja byłem w empiku w porcie i nikogo nie widziałem.

Opublikowano

też byłem w manufakturze, ale miśka nie widziałem i tego sedana na ramkach również :no: Na spota nie podjechałem, bo chyba właśnie chętnych nie było;/

Opublikowano

dwie reklamówki + sznurek i ogień, niema że boli :tongue4:

Opublikowano

można też użyć prezerwatyw :polew:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Wreszcie do pracy :silacz: :silacz: :silacz: po takim wolnym to chyba będę dzisz do 20.00 pracował :decayed: :decayed: :evil:

Opublikowano

Mondeo dużo większy samochód wiec miał prawo zostać w tyle, poza tym nie każdy umie się odnaleść w tak nerwowej sytuacji jak wyścig

sam zaczął, domyślnie chciał się wbić na pas przede mną, ale mu nie poszło, wbijał się za mną :tongue4:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 08:40_________________________________________________

:hi: :hi: :hi:

Wreszcie do pracy :silacz: :silacz: :silacz: po takim wolnym to chyba będę dzisz do 20.00 pracował :decayed: :decayed: :evil:

ja dziś też 1 dzień po urlopiku... :) już maile nadrobiłem :P

Opublikowano

a ja od dzis na urlopiku a wlasciwie na L4 ale to jak urlop : :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.