Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: a ja dzis jade z żonka na usg dzis sie dowiem czy chłopczyk czy dziewczynka :> te lata leca nie dawno nastolatek teraz tatus
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gratulujemy qrde :>

Opublikowano

Siemano :hi: :hi: :hi:

Właśnie dostałem telefon ze stacji, że mogę odebrać swoje 50 PLN. Może jednak dam im drugą szansę :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi: a ja dzis jade z żonka na usg dzis sie dowiem czy chłopczyk czy dziewczynka :> te lata leca nie dawno nastolatek teraz tatus

to ja jestem jakieś 3 miesiące do przodu ja już wiem co u mnie będzie

gratuluję

Opublikowano

Pany - jakby ktoś coś chciał z giełdy w Poznaniu, to pw, bo najprawdopodobniej pojadę w czwartek. Muszę odebrać dowód rejestracyjny ze żnina, ale parę pierdół z giełdy mogę przywieźć, jak będą chętni:)

Opublikowano

:hi: a ja dzis jade z żonka na usg dzis sie dowiem czy chłopczyk czy dziewczynka :> te lata leca nie dawno nastolatek teraz tatus

gratulacje, mój 8 miesięczniak się już tak prezentuje:

401741_2472969106049_1307059457_32103238_1032454899_n.jpg

jak widać junior z dnia na dzień co raz fajniejszy i komunikatywniejszy :naughty:

Opublikowano

:hi: a ja dzis jade z żonka na usg dzis sie dowiem czy chłopczyk czy dziewczynka :> te lata leca nie dawno nastolatek teraz tatus

ooo to moje gratulacje i oczywiście życzę developera :naughty::decayed::kox:

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 14:44_________________________________________________

:hi: a ja dzis jade z żonka na usg dzis sie dowiem czy chłopczyk czy dziewczynka :> te lata leca nie dawno nastolatek teraz tatus

to ja jestem jakieś 3 miesiące do przodu ja już wiem co u mnie będzie

gratuluję

to pochwal się... :wink4: (który miesiąc?)

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 14:46_________________________________________________

:hi: a ja dzis jade z żonka na usg dzis sie dowiem czy chłopczyk czy dziewczynka :> te lata leca nie dawno nastolatek teraz tatus

gratulacje, mój 8 miesięczniak się już tak prezentuje:

401741_2472969106049_1307059457_32103238_1032454899_n.jpg

jak widać junior z dnia na dzień co raz fajniejszy i komunikatywniejszy :naughty:

kurde na dobrych odżywkach jedzie, że tak rośnie.... :good:

Opublikowano

Dzieki wielkie również gratuluje ja na 99% dziewczynke bede miał jesteśmy co prawda w szoku bo wszystko wskazywało na chłopca ale ważne że jest wszystko dobrze

Opublikowano

zamiast Michała, będzie Michalina :P

ważne by było zdrowe :good:

Opublikowano

:hi: a ja dzis jade z żonka na usg dzis sie dowiem czy chłopczyk czy dziewczynka :> te lata leca nie dawno nastolatek teraz tatus

to ja jestem jakieś 3 miesiące do przodu ja już wiem co u mnie będzie

gratuluję

jaczyk to za mc już macie termin w takim razie ?

:hi: a ja dzis jade z żonka na usg dzis sie dowiem czy chłopczyk czy dziewczynka :> te lata leca nie dawno nastolatek teraz tatus

gratulacje, mój 8 miesięczniak się już tak prezentuje:

401741_2472969106049_1307059457_32103238_1032454899_n.jpg

jak widać junior z dnia na dzień co raz fajniejszy i komunikatywniejszy :naughty:

kanu chłopczyk rosie jak na drożdźach
Opublikowano

zamiast Michała, będzie Michalina :P

ważne by było zdrowe :good:

i nie czarne :D

Opublikowano

zamiast Michała, będzie Michalina :P

ważne by było zdrowe :good:

i nie czarne :D

Czarne nie może być ale ciemne po mamusi :naughty:

Opublikowano

zamiast Michała, będzie Michalina :P

ważne by było zdrowe :good:

i nie czarne :D

Czarne nie może być ale ciemne po mamusi :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi::decayed:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 16:44_________________________________________________

Pany - jakby ktoś coś chciał z giełdy w Poznaniu, to pw, bo najprawdopodobniej pojadę w czwartek. Muszę odebrać dowód rejestracyjny ze żnina, ale parę pierdół z giełdy mogę przywieźć, jak będą chętni:)

swiatla bo nimam :P a w gorach to juz wogole padaka jak pojezdzilem kuzwa :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

pisz do mikołaja o ksenony :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heh za co ;)

nie wiem musze zrobic na szybko swiatla i wycieraczki ;)

a wogole to mi wywalilo na deche kontrolke od abs do tego kontrolke od esp ;) zapalilem dlugie na niebiesko

i mialem choinke :wallbash: :wallbash: :wallbash:

aleeeeeeeeeee.... :D dzieki przeszkoleniu i podgladaniu przez ramie specjalistow :) DJ Pantona Kimiego Chrisa i innych :D

normalnie sobie poradzilem kabelek byl komp tez takze temat ogarniety :D

taaaaaaaa skasowalem blad tylnego prawego kola :)

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

rkwon a gdzie byłes w gorach :naughty:

Opublikowano
  • Autor

rkwon a gdzie byłes w gorach :naughty:

jestem nadal w zakopcu

Opublikowano

śnieg jest :decayed: morskie oko rysy zaliczone :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.