Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

eee tam tutaj to jest ruskie oko tyle ruskich ze ja pier**le ;)

ja nie jestem lazikiem gorskim raczej pije tylko :P

sniegu jest po pas przez jedna noc ze 30 cm na aucie mialem takze jest :)

w zakopcu na wylocie juz tiry stoja bo jechac nie daja rady :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

rkwon bo w Krakowie uruchomili połączenie lotnicze Kraków ---- Moskwa i między innymi z tego powodu tyle ruskich się bawi w zakopcu...

Opublikowano

A ja się zabieram za naukę :tongue4: Będę rozkminiał prawo patentowe i wsio, co z tym związane...

Opublikowano

A ja się zabieram za naukę :tongue4: Będę rozkminiał prawo patentowe i wsio, co z tym związane...

lizniesz tylko prawo wlasnosci intelektualnej ;)

ja nie jestem lazikiem gorskim raczej pije tylko :P

rysy zima polecam bardzo ! :)

Opublikowano
  • Autor

Panton no mozliwe ale notrmalnie jak w moskwie ;)

DJ :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano
lizniesz tylko prawo wlasnosci intelektualnej

miałem to na pierwszym roku :cool1: banał raczej, szkoda, że nic nie pamiętam z tego pierwszego roku :kwasny:

BRY :hi:

Opublikowano

eee tam tutaj to jest ruskie oko tyle ruskich ze ja pieprze ;)

w tamtym roku jak wyjeżdżaliśmy z Zakopca 03.01 to aut z ruską rejestracją było więcej niż polskich :kwasny:

przez chwilkę myślałem, że jestem u nich a nie u nas :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

do mnie dzisiaj przyszedł gościu z wściekłym dizlem

Opublikowano

Siemano z wieczora :hi:

smol, nie pękaj, dziewczynki są fajne, będzie kolejna córunia tatunia :decayed: :decayed: :decayed:

kanu, jak ten czas leci, dopiero co pamiętam, jak pisałeś, że się urodził, a tu już 8 miesięcy trzasnęło :kox: :kox:

Opublikowano

Witam. Panowie mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak trafia na ulice Rojną? Muszę w środę jechać do kliniki z okiem a mapy nie mam :(

Opublikowano

No wiem że sa fajne nie ma co .Zresztą brat ma już córę i następna córa w lutym bedzie miał . ja w maju wiec same dziewczyny umnie :decayed:

Opublikowano

Witam. Panowie mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak trafia na ulice Rojną? Muszę w środę jechać do kliniki z okiem a mapy nie mam :(

To obok mnie, a skąd będziesz jechał?

Opublikowano

Dzięki :good:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 21:46_________________________________________________

Witam. Panowie mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak trafia na ulice Rojną? Muszę w środę jechać do kliniki z okiem a mapy nie mam :(

To obok mnie, a skąd będziesz jechał?

Wieluń, od Pabianic :)

Opublikowano

tylko nie leć z Pabianic na Łódź tylko z Pabianic przez Górkę do Konstantynowa a potem Szczecińską :wink4:

Opublikowano

Może jako :)

Opublikowano

tylko nie leć z Pabianic na Łódź tylko z Pabianic przez Górkę do Konstantynowa a potem Szczecińską :wink4:

Dokładnie to miałem napisać :D

Ze Szczecińskiej skręcasz w prawo bezpośrednio w Rojną. Najpierw będziesz miał pierwsze światła na krzyżówce Szczecińska/Rąbieńska ( w prawo będzie kierunkowskaz na Antoniew i/lub Rąbień i/lub Aleksandrów Łódzki - nie pamiętam dokładnie, ale któraś z tych miejscowości jest tam zaznaczona) - a następne światełka to już będzie Rojna (na rogu tego skrzyżowania zobaczysz po prawo krańcówkę autobusową) i tam mykasz w prawo.

A ta klinika to Rojna jaki numer?

Opublikowano

znajdzie ulicę to i nr odkopie :polew::decayed:

Opublikowano

Klinika Jasne Błonia, nr 90

Opublikowano

znajdzie ulicę to i nr odkopie :polew::decayed:

Teoretycznie tak, tylko, że jak to jest numer powyżej 90-ileśtam, to musi skręcić w lewo, a nie w prawo, bo Rojna ciągnie się jeszcze za Szczecińską heeeeen, daleeeeekoooo :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Klinika Jasne Błonia, nr 90

Aaaa widzisz.

To teraz np. na zumi.pl musisz spojrzeć, czy Ci ten numer wyskoczy po lewej stronie Szczecińskiej, czy po prawej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.