Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jutro do Warszawy qr..a, Seba bedziesz w niedziele? bo mnie moze uda sie wczesniej wrocic z warszawy to wpadlbym i dal Ci przesylke

bede w niedziele na spocie :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciekawe czy na zimowym też będą takie atrakcje :mysli:

http://indavideo.hu/video/Meztelen_snowboard

Poziek podobno bedzie jezdzil na desce :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

to napewno nie jade :polew:

Opublikowano

a ja wlasnie wrocilem z kolejnego strzelania dzisiaj przeszedlem samego siebie :D

polubilem usp :D 36 oddanych strzalow 34 weszly w czarne z czego 25 to 9 i 10 :D:P

zawstydzilem instruktora :D

no i strzelalem z glocka tylko nei wiem jak sie zwal ale to Marci zaraz podpowie

lust z 9mm wchodzila cala w luske z tego glocka :D

przyjebalem w srodek to zostala jopa bo to juz nie byla dziurka :D :D :D

pewnie glock kaliber .45 wiec 21, 30 lub 36. ile nabojow w magazynku? ktorykolwiek by to nie byl to juz konkret kopyto jest :) hk usp ? bardzo fajna zabawka !

wydaje mi sie ze juz pora na cos wiekszego... ;)

Opublikowano
  • Autor

nom dokladnie ale ktory to Ci nie powiem ale kaliber sie zgadza ;) no calkiem kozacki gnat nie powiem

ale hk usp mi sie bardziej podobal precyzyjnie sie z tego walilo :D

na cos wiekszego ?? a ak 47 jeszcze walilem i z m4 ;)

Opublikowano

m4 jest fantastyczne ale kalach to kalach :D wyglada sie jak bogus linda ;)

jezeli ak i m4 masz za soba to pora na strzelbe automatyczna a pozniej juz tylko cos takiego ci zostanie http://www.koreus.com/video/mini-canon.html

Opublikowano
  • Autor

hahahah ja pierdyle ale armacisko :D:decayed:

Opublikowano

gdybym mial cos takiego to juz nigdy nic produktywnego bym nie zrobil :D

Opublikowano
  • Autor

hehehe no nic tylko bym strzelal hehehe :D

Opublikowano

wyczesane[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 22:11_________________________________________________a czy to nie jakis fake :P

Opublikowano

calymi dniamy wynajdowalbym nowe przedmioty do ktorych moglbym strzelac :D

Opublikowano

calymi dniamy wynajdowalbym nowe przedmioty do ktorych moglbym strzelac :D

moge ci podrzucic pania dr.Krystna Ciszewska z ktora sie morduje nie moge przejsc u niej zaliczenia :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jestem za :D

moge ci podrzucic pania dr.Krystna Ciszewska z ktora sie morduje nie moge przejsc u niej zaliczenia :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jaki przedmiot ? :)

Opublikowano
  • Autor

nom ja juz nawet myslalem do czego bym postrzelal :P:polew::decayed:

Opublikowano

Marcin napisz Klysiowi prace :polew:

Opublikowano

Marcin napisz Klysiowi prace :polew:

żebyś się nie zdziwił ;)

Opublikowano

jestem za :D

moge ci podrzucic pania dr.Krystna Ciszewska z ktora sie morduje nie moge przejsc u niej zaliczenia :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jaki przedmiot ? :)

Pedagogika resocjlizacyjna :wink4:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 22:32_________________________________________________

Marcin napisz Klysiowi prace :polew:

chyba licncjata :decayed:
Opublikowano
  • Autor

:decayed: :decayed: :decayed:

nie spimy k**wa zwiedzamy :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.