Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra...dopiero przeczytalem, coscie tam napisali;D Troche sie nie udzielalem, bo mnie psychicznie i fizycznie mecza auta - z paskiem b5 sie mordowalem, teraz jeszcze zostal witkowoz i potem jakies mniejsze sprawy, takze marcin - samopoziomek niedlugo bedzie zrobiony;D Do mojego tez kilka pierdolek przyszlo, wiec wypada go zlozyc i jezdzic - rejestracja zalatwiona;) Panda- plytke do navi mam, ale do MMI w audi - nie wiem, czy smignie w VW - zerknij w necie - jak tak, to nie ma sprawy:) Dzisiaj wlasnie kombinuje sobie jakas mape do navi z mapa PL, ale jak na razie, to idzie jak krew z nosa... Kupilem navigation plus za 120zl, troche styrana, ale za taka kase? Rozkodowac tylko musialem, udalo sie samemu, nauczylem ja polskiego i teraz jeszcze trzeba wrzucic mape:) Strasznie dzis mi sie nic nie chce, ale qrde...musze;D No nic - biore sie do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba choruje? Ja wstalem i od razu mnie zaczelo gardlo napieprzac;/

no mnie zmoglo od wczoraj :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie moze jak to jest bo jak jest plytka w navi wlożona to co nie mozna słuchać radia wtedy?

No co ty można słuchać radia masz coś nie tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna nawet okna otworzyc ale chyba tylko lewe oile sie nie myle

takie ograniczenia zrobili niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

je..c PKP poszedlem na pociag o 8:18 do warszawy po czym pociag przyjechal z kaliskiego i sie rozjebal wiec bylem zmuszony jechac do warszawy o 9:08 ale mowie spoko bo bede na 11 egzamin mam o 12 zdaze spokojnie, wsiadlem do pociagu i sobie dojechalem do koluszek do skierniewic i 20min pozniej pociag sie rozjebal tzn zaczal sie jarac pierwszy wagon gdy panowie opanowali sytuacje dowiedzielismy sei ze linia trakcyjna jest zerwana i c**j stalismy w polu, wrocili nas do skierniewic i inna trasa do warszawy wlasnie dotarlem na uczelnie a egzamin skonczyl sie o 13 wiec jestem chyba rok w plecy bo innego terminu nie ma chyba ze wykladowca przyjmie oswiadczcenie ktory podpisal nam kierownik pociagu, za***iście zaczal sie zjazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszu na poczatku do smiechu mi nie bylo jak stalem w tym polu ale pozniej jak juz zaczelismy wrzucac po calym wagonie ze mamy egzamin to jakis koles z radia lodz do nas przyszedl i sobie w radiu bylismy, oprocz nas byla tez jakas kobitka ktora na 13 miala byc na okeciu i na sam koniec podrozy juz sie z tego zlewalismy no ale i tak musimy isc gadac o jakis termin[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 15:30_________________________________________________dobra ide na jakies tam wyklady nie ma co trzeba jechac dalej z egzaminami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj inne czasy.... idziesz, wykładasz kwity i termin robią.... :wink4: więc nie ma co płakać - facet jesteś a nie baba. :D ..... po prostu życie - jakby tak wszystko wychodziło jak chcemy i planujemy to życie byłoby nudne.... dzisiaj rozmawiałem z koleżanką, której mąż sprowadza do kraju autka.... no i zakupił 8 samochodzików takich z wyższej pułki a kierowca miał po drodze wypadek i wszystko jest porządnie zwypadkowane a auta nie były ubezpieczone :wallbash: (klienci już część kasy wpłacili bo auta nie po 10-20k tylko troszkę więcej).... co by było ciekawiej to jego żona (ta moja koleżanka) pracuje w firmie ubezpieczeniowej od kilku lat i temat ubezpieczeń ma w paluszki.....a tutaj taki zonk :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...