Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zapisales sie w koncu :mysli::decayed: czy mam ja to za ciebie zrobic :kox:

troche na zdrowiu podupadłem i nie wiem czy pojade

ja cie wylecze :drunk: po staropolsku :drinks::drunk:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

też bym tak chciał :decayed:

Opublikowano

pojedz tylko a twoje marzenie sie spelni :decayed:

Opublikowano

powiem ci, że teraz nawet mi się nie chce

Opublikowano

:hi: w ten mroźny dzionek :rolleyes:

zhamowałem moją 4czkę...

no i wyszło, że ma na silniku 117,6KM i 276,4Nm, więc jak na 5 latka jest ładnie ;)

jest baza do modów :naughty:

Opublikowano

smol a Ty te rameczki czarne zamówiłeś?

Opublikowano

smol a Ty te rameczki czarne zamówiłeś?

innych nie ma :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano
  • Autor

jak tam Tomcio farma czy w co Ty tam giercujesz ;P :P symulator wiesniaka :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

jak tam Tomcio farma czy w co Ty tam giercujesz ;P :P symulator wiesniaka :decayed: :decayed: :decayed:

nie nie gram bo nie zassalem tego w koncu :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

heheh ;) no dobra ;)

Opublikowano

witam :)

Opublikowano
  • Autor

:hi::decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 15:26_________________________________________________hehehe jak tam w

ZALKOPANYM ?? :D :D :D:decayed:

Opublikowano

a spoko tylko zimno poszedlem dzisiaj na stok o 9 i zimno jak cholera bylo, zaliczylem glebe jedna i mnie kolano boli, a takto to wybieram sie dzisiaj po raz pierwszy na kropowki :D bo wczesniej nie dawali mi bo ciagle degustowalismy w pokoju :)

Opublikowano

smol a Ty te rameczki czarne zamówiłeś?

innych nie ma :gwizdanie: :wink4:

no jak nie

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167644.0

chyba, że nie da się ich zamówić ;)

Ok już wiem, że czarne.

Opublikowano

smol a Ty te rameczki czarne zamówiłeś?

innych nie ma :gwizdanie: :wink4:

no jak nie

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167644.0

chyba, że nie da się ich zamówić ;)

Ok już wiem, że czarne.

:blink: toś mnie zatkał :tongue4: ale czarne ładniejsze :decayed:
Opublikowano

No ładniejsze... a u mnie było by też lipnie mieć jedną czarną drugą srebrną i jeszcze srebrna jakoś nie pasi w kolor samochodu

Opublikowano

No ładniejsze... a u mnie było by też lipnie mieć jedną czarną drugą srebrną i jeszcze srebrna jakoś nie pasi w kolor samochodu

:hi: :hi: Gizmo nie boj nic czarne zamawiałem chlopie srebne bleee ha

Opublikowano

Powitać kolegów z Łódzkiego :)

Opublikowano

kabelki od czujnikow ;) klockow ;)

tez Ci sie chcialo w taka pizgawice :D

ciekawe czy moja bestia odpali po staniu 6 dni przy tej temperaturze :D

pyknie od pierwszego :good::wink4:

no nie wiem wczoraj po nocy poczulem ze juz miala problem ;)

a gdzie tu jeszcze 5 dni :)

moja dziś od pierwszego przy -15 i trzech dniach stania :decayed: ale trzepało ją uff :wallbash: przez pierwszą minutę no i znowu spryski zamarzły a pamiętałem by koncentratu zimowego dolać :wallbash:[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 20:34_________________________________________________

Powitać kolegów z Łódzkiego :)

witamy kolego witamy :hi:
Opublikowano

Powitać kolegów z Łódzkiego :)

przypucuj się ładnie, skąd, co, jak, gdzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.