Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema Baśka :hi:

no dobra, ja będę (w końcu) a wiecie czy to faktycznie będzie mega zlot czy 20-30 aut i tyle w temacie...?

Mega to by byl gdyby była wyprzedaż :naughty: noc zakupów w Tesco :polew:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widze ciocie Basie :decayed::siema: co tam jak tam :decayed:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 20:19_________________________________________________

kto mnie tu z nikiem skopiował, hę? :mysli::tongue4: :gwizdanie

jeszcze kolegi nie poznalismy :gwizdanie:

ciekawe czy jest taki fajny jak ja :polew: :polew:

a u mnie okey... czas leci i człowiek się starzeje :)

a najbardziej to widzać po dzieciach (teraz już mogę to powiedzieć) :decayed::kox: :>

Opublikowano

widze ciocie Basie :decayed::siema: co tam jak tam :decayed:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 20:19_________________________________________________

kto mnie tu z nikiem skopiował, hę? :mysli::tongue4: :gwizdanie

jeszcze kolegi nie poznalismy :gwizdanie:

ciekawe czy jest taki fajny jak ja :polew: :polew:

a u mnie okey... czas leci i człowiek się starzeje :)

a najbardziej to widzać po dzieciach (teraz już mogę to powiedzieć) :decayed::kox: :>

taki fajny jak ty to nikt nie jest pozna mna :decayed:

no właśnie bo ty teraz szczęśliwa milfa jesteś :decayed: [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 20:30_________________________________________________a ty Chrissu bedziesz :mysli:

Opublikowano
:mysli: ciekawe czy będzie miał fajne zderzaki :polew:
Opublikowano

:mysli: ciekawe czy będzie miał fajne zderzaki :polew:

po mamie :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 20:33_________________________________________________brata zabieram dzisiaj :decayed: proszę nie zgorszyć mi młodzieży :D
Opublikowano

:mysli: ciekawe czy będzie miał fajne zderzaki :polew:

po mamie :gwizdanie: :kox:

Bartkowi chyba chodzilo o kolegę przed dwa "d" :gwizdanie:

Opublikowano

a o co chodzi z tymi zderzakami bo nie załapałem??? :mysli:

Opublikowano

Pytś się wypioł i se nie machniemy :kwasny:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 20:35_________________________________________________

:mysli: ciekawe czy będzie miał fajne zderzaki :polew:

po mamie :gwizdanie: :kox:

Bartkowi chyba chodzilo o kolegę przed dwa "d" :gwizdanie:

dobrze kombinujesz :decayed:

Opublikowano

Pytś się wypioł i se nie machniemy :kwasny:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 20:35_________________________________________________

:mysli: ciekawe czy będzie miał fajne zderzaki :polew:

po mamie :gwizdanie: :kox:

Bartkowi chyba chodzilo o kolegę przed dwa "d" :gwizdanie:

dobrze kombinujesz :decayed:

trochę już znam ten dwuznaczny humor :tongue4:

Opublikowano

a o co chodzi z tymi zderzakami bo nie załapałem??? :mysli:

bo koleżnaka adrenalina przez jedno "d" jest kobitka :decayed:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 20:37_________________________________________________

:mysli: ciekawe czy będzie miał fajne zderzaki :polew:

po mamie :gwizdanie: :kox:

Bartkowi chyba chodzilo o kolegę przed dwa "d" :gwizdanie:

co nie znaczy że twoja córcia nie bedzie ich miła kiedyś fajnych :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 20:38_________________________________________________Kimiasz tez bedzie :good:
Opublikowano

a ty Chrissu bedziesz :mysli:

może seatem podjadę bo nie chce mi sie jechać na parking po audi albo pieszko ...........zobacze jeszcze :mysli:
Opublikowano

a no faktycznie... Basia... no ja nie mam fajnych zderzaków...

Opublikowano

a ty Chrissu bedziesz :mysli:

może seatem podjadę bo nie chce mi sie jechać na parking po audi albo pieszko ...........zobacze jeszcze :mysli:

jak bez :audi::a4fan: to :ssij: i nie przyjeżdzaj :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a no faktycznie... Basia... no ja nie mam fajnych zderzaków...

a jakie, zarysowane? :kox:

Opublikowano

chyba że ktoś chce pode mnie podjechać :naughty:

a ty Chrissu bedziesz :mysli:

może seatem podjadę bo nie chce mi sie jechać na parking po audi albo pieszko ...........zobacze jeszcze :mysli:

jak bez :audi::a4fan: to :ssij: i nie przyjeżdzaj :polew: :polew: :polew: :polew:

no to mnie nie będzie :wink4:
Opublikowano

Pytś się wypioł i se nie machniemy :kwasny:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 20:35_________________________________________________

:mysli: ciekawe czy będzie miał fajne zderzaki :polew:

po mamie :gwizdanie: :kox:

Bartkowi chyba chodzilo o kolegę przed dwa "d" :gwizdanie:

dobrze kombinujesz :decayed:

trochę już znam ten dwuznaczny humor :tongue4:

humor starszych ludzi :)

Opublikowano

no tak bo jak przyjedziesz seatem to będziesz musiał się ustawić razem z seatami :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a no faktycznie... Basia... no ja nie mam fajnych zderzaków...

a jakie, zarysowane? :kox:

sztuczne lepione z zywicy :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 20:43_________________________________________________

no tak bo jak przyjedziesz seatem to będziesz musiał się ustawić razem z seatami :polew: :polew: :polew: :polew:

i szukać sobie nowych kolegów :kox:
Opublikowano

nie, ja mam tylko szczątkowe zaczepy... ale mogę wyskoczyć na czołówkę z jakimś fajnym :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.