Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

heheh komedia :D:naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sebek głęboko wierzę, że jednak mnie lubią.... :polew: :polew: :polew: "... z dotychczasowym zachowaniem" :naughty::decayed: najlepsze jest to, że ten komentarz nie był OT ponieważ NIC nie wskazywało na padnięty czujnik baaa.. właśnie wszystko wskazywało, że jest ok (zero błędów, poprawna praca - tempomat OK) a komentarz w stylu "u mnie tak było u Ciebie też na pewno jest...."

dlatego skomentowałem ikonkami polewu bo zero odniesienia do dyskusji i argumentów tylko "własne racje"...... :gwizdanie: :)

Opublikowano
  • Autor

hehe nom przeczytalem wszystko :) nie znam sie ale sie domyslilem ze o to chodzilo :)

heh tak czesto tak jest ze u mnie tak bylo to u Ciebie tez :) hehhehe " kiedys jak pierdnalem to sie posralem takze u Ciebie bedzie tak samo"

hyhyhyhyy od tego czasu tego nie robie :P:polew: :polew: :polew: :>

Opublikowano

heheh Ciebie to chyba nie lubia na tym forum :D heheheh nie ma to jak dostac warna za ot :D:decayed: :decayed: :decayed:

i to jeszcze z powodu mojego problemu :kwasny:

olać to... ktoś sobie chciał sobie postawić kropkę to postawił :D najważniejsze, że wspólnymi siłami problem został zlokalizowany i Twoja mysz nie będzie robiła takich jaj... ;)

Opublikowano
  • Autor

nom dokladnie :):naughty:

Opublikowano

hehe nom przeczytalem wszystko :) nie znam sie ale sie domyslilem ze o to chodzilo :)

heh tak czesto tak jest ze u mnie tak bylo to u Ciebie tez :) hehhehe " kiedys jak pierdnalem to sie posralem takze u Ciebie bedzie tak samo"

hyhyhyhyy od tego czasu tego nie robie :P:polew: :polew: :polew: :>

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 08:33_________________________________________________

olać to... ktoś sobie chciał sobie postawić kropkę to postawił :D najważniejsze, że wspólnymi siłami problem został zlokalizowany i Twoja mysz nie będzie robiła takich jaj... ;)

Mam taką nadzieję :wink4:[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 08:35_________________________________________________dobra Pany :witch: do roboty

Miłego For All :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

hehe nom przeczytalem wszystko :) nie znam sie ale sie domyslilem ze o to chodzilo :)

heh tak czesto tak jest ze u mnie tak bylo to u Ciebie tez :) hehhehe " kiedys jak pierdnalem to sie posralem takze u Ciebie bedzie tak samo"

hyhyhyhyy od tego czasu tego nie robie :P:polew: :polew: :polew: :>

dokładnie..... ten sam poziom argumentów :D:D:D:D:D:D:D:D

Opublikowano
  • Autor
:kox:
Opublikowano

dobry :hi: Oj, Panton - wyśmiałeś ludków i Ci kropka postawili... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

siema DJ ;)

Kropiwnicki go odwiedzil :)

Opublikowano

dobry :hi: Oj, Panton - wyśmiałeś ludków i Ci kropka postawili... :decayed:

nie ludków tylko jednego usera, który rozwalił mnie swoją argumentacją....ale jak to mówią jedna kropka nie czyni ze mnie recydywisty :naughty:

Opublikowano

Zawsze ktoś czeka gdzieś :)

Na dobry początek dnia:)

Opublikowano
:siema: nie ma co się przejmować kropkami są ważniejsze sprawy :hi:
Opublikowano
:hi: dokładnie,są tu tacy dziwni ludzie na tym forum
Opublikowano

Z Łódzkiego jest już dwóch może ktoś dołączy do nas :polew:

Opublikowano
:hi::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi::polew: :polew: :polew:

Było się śmiać :tongue4:

Opublikowano

Z Łódzkiego jest już dwóch może ktoś dołączy do nas :polew:

Czy są, przewidziane jakieś suweniry za przystąpienie :nabijasie:

Opublikowano

Z Łódzkiego jest już dwóch może ktoś dołączy do nas :polew:

Czy są, przewidziane jakieś suweniry za przystąpienie :nabijasie:

suweniry :polew: :polew: sam ci przyznam :naughty:
Opublikowano

tydzień wysp bananowych w gratisie dla pierwszych 2 osób, które dołączą :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.