Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Hej:) Moja koleżanka zajmuje się amatorską produkcją biżuterii, poniżej wstawiam linki do jej produktów. Jak ktoś jest chętny, to zapraszam do mnie na pw:) Gwarantuję szybką wysyłkę i profesjonalne podejście do tematu. Można zrobić swojej kobiecie fajny prezent na różne okazje i nie wydawać przy tym fortuny:) Dajcie dziewczynie zarobić "na waciki"

http://tablica.pl/oferta/cudowne-bransoletki-jak-swarovski-z-zawieszkami-IDJPkl.html

http://tablica.pl/oferta/sliczne-bransoletki-walentynki-IDJOk1.html

http://tablica.pl/oferta/oryginalne-kolczyki-recznie-malowane-IDJQ5n.html

http://tablica.pl/oferta/kolczyki-srebrne-p925-jak-swarovski-IDJQBD.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko ja mam taki nie fart, że mnie nikt nie lokalizuje ;p

no powiem Ci ze Lukasza sie nie spodziewałem ale jade jade patrze stoi srebrne A4 B7 patrze z daleka kwadratowa tablica z tylu zblizam sie no i znana rejestracja az sms-a wyslalem

dostałem smsa ale nie odpisywałem bo byłem na u lekarza.... za to wracając Zachodnią tak zahamowałem, że za mną koleś czymś małym wyhamował :heat: :heat: :heat: a w niego przydzwonili.... w tego co przydzwonił (laska) też przydzwonili aż maska wstała... i tak następne.... w sumie 4 auta przykasowali debile na prostej drodze... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

trzeba sie cieszyc ze jak sie tak pukali to do Ciebie nie dolecieli :) ja jak dzisiaj jechalem do uniejowa to na konstantynowskiej czolowo sie walneli ale jak to zrobili nie mam pojecia nawet slisko nie bylo

jakby przyjebał mi w tył to bym wyszedł i w mordeee dał porządnie..... bo k**wa nie wjechał mi w tyłek ponieważ w przeciwieństwie do wielu kretynów jak jadę za kimś to nie siedzę mu na duuupie tylko trzymam odległość i wtedy przy takim hamowaniu jakie miałem dzisiaj nie tylko ja wyhamuję ale dam jeszcze miejsca i czasu dla pacana co jedzie za mną... dzięki temu on też mi nie wjechał.. za to cała gwardia debili z tyłu siedziała sobie na duuupie i później tylko było słychać jak "domino się przewraca" :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o f*ck co za :wallbash: :wallbash: :wallbash: i teraz jakąc ulicą zastanawiasz się czy babcia jadąca obok ciebie nie pomyli pedałów :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo dziś moj kumpel stracił alfe na konstantynowskiej bo koleś golfem zmienił pas na jego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

Noo dziś moj kumpel stracił alfe na konstantynowskiej bo koleś golfem zmienił pas na jego...

o no to ja widzialem wlasnie ten wypadek czarna alfa i czerwony golf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo dziś moj kumpel stracił alfe na konstantynowskiej bo koleś golfem zmienił pas na jego...

o no to ja widzialem wlasnie ten wypadek czarna alfa i czerwony golf

No jemu w sumie nic sie nie stało coś tam z nogą ale po południu do roboty już poszedł. A ten koleś z golfa totalnie nic. I qrde lipa troche bo alfke miał fajna od nowości w rodzinie i idzie do kasacji a tak na dobrą sprawę nie kupi już takiego pewnego auta :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh... dlatego im większe auto tym bezpieczniejsze.... bo nie znasz dnia ani godziny kiedy taki "Kubica" z golfa w Ciebie wjedzie.... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi mówisz, przedni napęd lipa

!

a tu koleś ładnie daje rade :) fakt, że desczyk mu troszkę pomaga ale mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panton za co masz kropka ? :decayed:

_______________________________________________________________________________________________________________

OD: chudineze Moderatorzy

Panton

Otrzymałeś ostrzeżenie w związku z dotychczasowym zachowaniem na naszym forum. Aby uzyskać dalsze informacje kliknij poniższy link:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=243834.msg2927664#msg2927664

_______________________________________________________________________________________________________________

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh Ciebie to chyba nie lubia na tym forum :D heheheh nie ma to jak dostac warna za ot :D:decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh Ciebie to chyba nie lubia na tym forum :D heheheh nie ma to jak dostac warna za ot :D:decayed: :decayed: :decayed:

i to jeszcze z powodu mojego problemu :kwasny:

BTW

:hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...