Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Pany znajomy chce kupić po prostu i tyle, choć nie zarzekam się że może kiedyś :mysli: :mysli: :mysli:

jak będzie kapusta :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Pany znajomy chce kupić po prostu i tyle, choć nie zarzekam się że może kiedyś :mysli: :mysli: :mysli:

jak będzie kapusta :decayed: :decayed: :decayed:

juz mysalem ze bede nastepca myszy :wallbash::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany znajomy chce kupić po prostu i tyle, choć nie zarzekam się że może kiedyś :mysli: :mysli: :mysli:

jak będzie kapusta :decayed: :decayed: :decayed:

juz mysalem ze bede nastepca myszy :wallbash::wink4:

jeśli tylko coś będzie na rzeczy - będziesz pierwszy :decayed: :decayed: :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Ale miałem wczoraj liptona jak wracałem od dj co 5 metrów musiałem stawać i chłodzić furke plus grzała do 120 :wallbash: a nie grzała w sierodku zapowietszony układ wymarzłem jak chu. :kwasny: .Ale pompa zmieniona wody i już nic nie hałasuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak by ktoś słyszał o A6 rok 2004/2006 3.0 TDI Avant w automacie na sprzedaż to dawajcie znać - oczywiście chodzi o DOBRY stan a nie przywiezione jak przystanek lub Toy Toy od zachodnich sąsiadów :wink4:

a kolega ma na uwadze, że 3.0TDI do 2006 były wadliwe... problem z rozrządem (dokładnie napinaczem bo jest na łańcuchu) i pomijając fakt, że lubi przeskoczyć a wtedy dyskoteka i motor na złom to w aso poprawiony kompletny rozrząd 8tyś (sam rozrząd bez robocizny)?

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dj umiałbyś zrobić przekładkę kierownicy i tej reszty co trzeba przełożyć?

właśnie o tym samym dzisiaj myślałem :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak by ktoś słyszał o A6 rok 2004/2006 3.0 TDI Avant w automacie na sprzedaż to dawajcie znać - oczywiście chodzi o DOBRY stan a nie przywiezione jak przystanek lub Toy Toy od zachodnich sąsiadów :wink4:

a kolega ma na uwadze, że 3.0TDI do 2006 były wadliwe... problem z rozrządem (dokładnie napinaczem bo jest na łańcuchu) i pomijając fakt, że lubi przeskoczyć a wtedy dyskoteka i motor na złom to w aso poprawiony kompletny rozrząd 8tyś (sam rozrząd bez robocizny)?

:gwizdanie:

ewentualnie 2.7 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale konstrukcyjny to są praktycznie identyczne silniki V6..... różnica jest tylko w pojemności a wynika z rynku i opłat u niemca i nie tylko... po 2006 poprawili konstrukcję co łatwo poznać po większej ilości kuni (225KM stara wersja i poprawiona - 233KM a najlepiej ten co u rem1ka wsadzony ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Ale miałem wczoraj liptona jak wracałem od dj co 5 metrów musiałem stawać i chłodzić furke plus grzała do 120 :wallbash: a nie grzała w sierodku zapowietszony układ wymarzłem jak chu. :kwasny: .Ale pompa zmieniona wody i już nic nie hałasuje

To super, że już po kłopocie !!! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale konstrukcyjny to są praktycznie identyczne silniki V6..... różnica jest tylko w pojemności a wynika z rynku i opłat u niemca i nie tylko... po 2006 poprawili konstrukcję co łatwo poznać po większej ilości kuni (225KM stara wersja i poprawiona - 233KM a najlepiej ten co u rem1ka wsadzony ;) )

no i wszystko jasne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyh Panton mistrz :) nie ma co :)[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 20:39_________________________________________________ :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smolu - termostacik wymienisz i będzie jak ta lala :good: Co do przekładek - sam o tym myślałem, jak znalazłem C6 za 15kzł, tylko że to był jednak dość dobry strzał i anglik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ogłoszenie duszpasterskie

W niedziele na spocie rzuciłam temat wypadu na tańce, proponowany termin 18.02. W zeszłym roku było fajnie i w sumie można by kontynuować naszą tradycje. Obecni na spocie powiedzieli, że się zastanowią oraz podsuną pomysł na lokal. Osoby, które nie były bardzo proszę o określenie się i czynny udział w przygotowaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E...żeby coś na forum ogłaszać, to musisz nabijać posty w technicznym :decayed:

Pomysł na lokal? żaden problem...

http://www.clubcampari.pl/ :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ogłoszenie duszpasterskie

W niedziele na spocie rzuciłam temat wypadu na tańce, proponowany termin 18.02. W zeszłym roku było fajnie i w sumie można by kontynuować naszą tradycje. Obecni na spocie powiedzieli, że się zastanowią oraz podsuną pomysł na lokal. Osoby, które nie były bardzo proszę o określenie się i czynny udział w przygotowaniach.

zaraz zaloze watek o libacji i tancach :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mam przygotować :)

siebie zwartego i gotowego do wymarszu :kox: :kox: no i jeszcze byś mi pomógł resztę ruszyć, bo przecież sami sobie nie dadzą rady :>[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 21:25_________________________________________________no wlaśnie i trzeba rzucić hasło na inne Mieściny w łódzkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, żeby nie spamować... ja jestem jak najbardziej za, a co do lokalu...musi być potańcówka, bo zakładam, że interesuje nas szersze grono, niż wyłącznie klubowe... Dużo się tego w łodzi naotwierało, więc wymyślimy coś wspólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...