Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

nie Ciebie nie ma :polew:

:polew: Bartus jak zwykle wrażliwy na potrzeby :kox:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 13:13_________________________________________________

:facepalm: nie nie nie... nie pytam czy mam portret albo portfolio siebie i swojej "czwórki" tylko czy ogólnie są jakieś fotki...

jeśli namierzyłeś kogoś z aparatem to pewnie są :D [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 13:14_________________________________________________

no to niektórym podpadnę, ale powiem Wam szczerze, że zaleję ten, co wymieniłem wcześniej - na statyczną wymianę mu wleję 6-7l po 27zł, czyli 189zł + filtr z uszczelką ok. 100zł i niech się tip cieszy, bo qrde nie zainwestuję ponad tysiaka w sam olej :gwizdanie: Skrzyni na pewno nic nie będzie:)

jak dla mnie to możesz nasikać bo to Twoja skrzynia.... :D ale pamiętaj o jednym - olej w skrzynie automatycznej jakim jest TIP ma cholerne znaczenie właśnie z uwagi na konstrukcję/działanie (między innymi sprzęgła hydrokinetycznego)... to co masz w C5 to nie Twój stary automat z B5 do którego możesz wlać cokolwiek i śmigać...

dobrze gada :thumbup: wlac można co się chce - pytanie jak długo to się nie zemści :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, że dobrze Panton gada, tylko że ja wcale nie uważam, że gadam źle:) Po prostu nie wlewam oleju, który obecnie zaleca ZF, a olej, który był do tej przekładni wlewany przez wiele lat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznajmiam, że 10 jade w moje rodzinne strony i kolega ( sry ale jeszcze was nie wszystkich znam z imienia i nick`a ) który chciał, żebym mu przywiózł małe co nieco niech skrobnie mi PW :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przywoź skrzynke

moge przywieźć skrzynke jakiegoś dobrego drewna. Będzie ognicho znów :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz na wsi ciężko teraz zwykłą kure i swojskie jajko a Tobie się dyliżansów zachciewa :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że nie tylko ja się staram zwiększyć frekwencję na spotach :). Kłysek gratuluje bystrego oka do obserwowania przeglądających wątek :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że nie tylko ja się staram zwiększyć frekwencję na spotach :). Kłysek gratuluje bystrego oka do obserwowania przeglądających wątek :naughty: :naughty:

:gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja widzialem wczoraj kolege z S4 b5 :P

widzieliśmy że już podglądałeś :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...