Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SpongeBob

Tomek a ty co o tym myslisz ? ;>

jezeli chodzi Ci o jakies mody to nie do mnie takie pytania:) wg mnie pytaj Panton, Dj, Marcin z nimi mozesz podyskutowac a ze mna napic sie piwa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

siema wszystkim:) chlopaki yyy moze to glupie pytanie :P ale jakbym chcial wlozyc wiekszy silnik do swojego to co jeszcze trzeba zmieniac? :P skrzynie? turbine? itd itp;p

a jaki silnik chcialbys wlozyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

Marcinie ale pytania zadajesz :D no jak to jaki przeciez napisal ze wiekszy :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed::naughty:

taki gupi zarcik przy wtorku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 08:17_________________________________________________

424563_236937183057687_220579961360076_575027_508502431_n.jpg

no chłopaki to nawet zdjecie mamy na A2

w Miśkowozie klapa wygląda jak po przeszczepie :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz zmieniłeś kolor na grafitowy? :naughty:

damianmaster ja tam się nie znam ale podobno AFN ładnie się chipują po co chcesz zmieniać silnik na większy? Może marcin mnie poprawi ale potencjał wygląda tak

kaszlaki < 1.8T < 2.7 BiT ja nie widze innego silnika do w miarę łatwych modów... i z AFN można sporo wyciagnąć. No chyba ze chcesz słuchać podczas jazdy jakieś V to wolnossak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianmaster ja tam się nie znam ale podobno AFN ładnie się chipują po co chcesz zmieniać silnik na większy? Może marcin mnie poprawi ale potencjał wygląda tak

kaszlaki < 1.8T < 2.7 BiT ja nie widze innego silnika do w miarę łatwych modów... i z AFN można sporo wyciagnąć. No chyba ze chcesz słuchać podczas jazdy jakieś V to wolnossak.

wlasciwie to masz racje :) tylko ze kolega ma oske a to oznacza ze w jego przypadku 2.7BiT bylby maszynka do zamiany paliwa w halas i dym z gumy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizmus2006 nie rozumiem co masz na mysli kllekoty chyba nie moje 1,9 tdi :gwizdanie:

A Ty masz coś więcej niż fabryka? Ogólnie mi chodzi, że Diesle jak juz ktoś ma to wdzięcznie się im moc podnosi.

A no właśnie Marcin zapomniałem o Q które jest fajnym dodatkiem i jakoś nie moge sobie wybaczyć, że nie mam na pokładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema sory ze delpiero teraz no ja myslalem o 2,7 TDi albo 3,0 TDi juz z tych nowszych hehe bo 2,5tdi to klapa podobno bardzo a na benzyniaka mozna ? wlasnie z S4 ? bit turbo 2,7 ? i co jeszcze jakie podzespoly trzeba zmieniac dz z gory za odp. ja spadam do work bede po 22 ;) strzalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

gizmus2006 nie rozumiem co masz na mysli kllekoty chyba nie moje 1,9 tdi :gwizdanie:

A Ty masz coś więcej niż fabryka? Ogólnie mi chodzi, że Diesle jak juz ktoś ma to wdzięcznie się im moc podnosi.

A no właśnie Marcin zapomniałem o Q które jest fajnym dodatkiem i jakoś nie moge sobie wybaczyć, że nie mam na pokładzie.

ja mam serie ale bede sie bawil na wiosne z modami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę możesz wsadzić wszystko co w fabryce w bude b 5 pakowali, 3.0 tdi i 2.7 tdi też na pewno się zmieści. Jedyne czego nie zrobisz to dorezanie quatrro bo w b5 mają inną podłoge niż fwd( w b6 już ten manewr jest doz robienia z uwagi na identyczną podłogę). Podstawowe pytanie które musisz sobie zadać to co lubisz w życiu robić i zacząć to robić :polew: :polew: :polew: a tak na poważnie to pytanie brzmi czy jest sens? Finansowo na pewno taniej wyjdzie zmienić auto na coś mocniejszego. Proponuje ewentualnie pobawić się w chip, jak nie starczy to do tego fmic, zmiana turbiny np na avf albo brd od razu, pomlki ALKI i wyciśniesz z afna około 180-190 KM. Myślę że przy ośce więcej nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz mieć mocniejsze auto to sobie zmień na mocniejsze i daruj sobie te całe mody bo pomijając kwestie finansowe (wyjdzie dużo drożej) to szkoda czasu i energii... a wsadzanie czy robienie silnika na 180KM i więcej w ośce jest pomyłką ........ auto 150-180KM + Q w zupełności wystarczy do normalnego, wygodnego i bezpiecznego użytkowania na co dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za kolegów spotkałem przy Politechniki około 14 w czarnej B5? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...