Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

siema sory ze delpiero teraz no ja myslalem o 2,7 TDi albo 3,0 TDi juz z tych nowszych hehe bo 2,5tdi to klapa podobno bardzo a na benzyniaka mozna ? wlasnie z S4 ? bit turbo 2,7 ? i co jeszcze jakie podzespoly trzeba zmieniac dz z gory za odp. ja spadam do work bede po 22 ;) strzalka

oczywiscie ze na benzyniaka mozna. jedyne co tak naprawde Cie ogranicza to fundusze/oplacalnosc. do swapa potrzebowalbys silnika z rozrusznikiem , altkiem , kopresorem klimy + weze do niego itp, na pewno waz do maglownicy do takiego silnika ,chlodnica wody + intercoolery, skrzynia moglaby zostac twoja bo vag w calej swojej madrosci zrobil taki numer ze wlasciwie kazda skrzynie da sie przykrecic do kazdego bloku. inna sprawa ze skrzynia i tak bylaby za krotka wiec pewnie od 2.5tdi musialaby wpasc. to sprawy mechaniczne a pomysl o elektronice - komp, wiazka zegary i stacyjka na pierwszy strzal a i tak nie mam pomyslu jak zamontowac zegary od b7 w b5. a pomysl teraz ze sam silnik to oklice 8-9tys :D

jak widzisz jest to nieoplacalne jezeli nie zakladasz ze auto ma u Ciebie dozywocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znów trza mieć troche kasy... ja jej nie posiadam w nadmiarze a tyle jestem w stanie dac zwlaszcza jak sprzedam moje stare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to poczekaj doloz i kupisz

:) potem bedziesz zalowal jak kaska wpadnie ze nie poczekales ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 08:17_________________________________________________

424563_236937183057687_220579961360076_575027_508502431_n.jpg

no chłopaki to nawet zdjecie mamy na A2

kto robił tą fotkę :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 18:23_________________________________________________

:hi: :hi:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 08:17_________________________________________________

424563_236937183057687_220579961360076_575027_508502431_n.jpg

no chłopaki to nawet zdjecie mamy na A2

w Miśkowozie klapa wygląda jak po przeszczepie :kox:

tak klysiu szaro/brudny karbon zarzuciłem :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotoradar straży miejskiej :polew:

to luz bo nie widać kierowcy :tongue4: :tongue4: :tongue4: a "Glinka" nie ma jeszcze punktów jak by co :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Seba przekonałeś mnie... W sumie moje pietnsteczki takie złe nie są :wink4:

Mariusz zastanawiające jest gdzie TY tak tą Mysze ubrudziłeś :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Seba przekonałeś mnie... W sumie moje pietnsteczki takie złe nie są :wink4:

Mariusz zastanawiające jest gdzie TY tak tą Mysze ubrudziłeś :gwizdanie: :gwizdanie:

jak byś ostatni raz auto umył na jesień i robił dziennie 200km po różnych nawierzchniach to też by ci się ubrudziło przez ten czas :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak by ktoś słyszał o A6 rok 2004/2006 3.0 TDI Avant w automacie na sprzedaż to dawajcie znać - oczywiście chodzi o DOBRY stan a nie przywiezione jak przystanek lub Toy Toy od zachodnich sąsiadów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak by ktoś słyszał o A6 rok 2004/2006 3.0 TDI Avant w automacie na sprzedaż to dawajcie znać - oczywiście chodzi o DOBRY stan a nie przywiezione jak przystanek lub Toy Toy od zachodnich sąsiadów :wink4:

zmiana :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuuuu to się będzie nam kolega ładnym dyliżansem rozbijał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...