Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Ja egzam o 12 ostatni w tym tygodniu. Na szczęście bo rzygam książkami :sick3: :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dobry ...[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 12:03_________________________________________________

Ja egzam o 12 ostatni w tym tygodniu. Na szczęście bo rzygam książkami :sick3: :sick3:

ooo to ciekaweee :polew: a sa jakieś ciekawe wyrzygane pozycje książkowe ? hyhy [br]Dopisany: 09 Luty 2012, 12:05_________________________________________________

:decayed: :decayed: :decayed:

dobre :>

tym czasem :witch: do roboty - miłego dzionka dla wszystkich :good:

Wydawało MISIE że Was wczoraj mijałam :> [br]Dopisany: 09 Luty 2012, 12:06_________________________________________________

Tomek widziany na Pietrynie kolo Magdy :) na przystanku sie nie parkuje Tomeczku:P

przepraszam na przystanku nie stalem tylko na chodniku kolo przystanku :P

tutaj jak zajeżdża to też staje po chodnikach, trawnikach ...itp :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink4:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 15:38_________________________________________________Kuleżanki , Kuledzy :cool1:

Jest do sprzedania Skoda Octavia Lift bag z 2010 roku przebieg 21000 (dwadzieścia jeden tyś.) :!: od gościa z Salonu Skody, silnik BKD skrzynia DSG

jeśli chodzi o wyposażenie to nie powiem dokładnie ale na tą chwilę jeśli chciało by się kupić w salonie to trzeba by było położyć ok. 100.000 :cool1: - gość chce za nią ok. 70 tyś. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: cena do negocjacji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

:hi: dobry ...[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 12:03_________________________________________________

Ja egzam o 12 ostatni w tym tygodniu. Na szczęście bo rzygam książkami :sick3: :sick3:

ooo to ciekaweee :polew: a sa jakieś ciekawe wyrzygane pozycje książkowe ? hyhy [br]Dopisany: 09 Luty 2012, 12:05_________________________________________________

:decayed: :decayed: :decayed:

dobre :>

tym czasem :witch: do roboty - miłego dzionka dla wszystkich :good:

Wydawało MISIE że Was wczoraj mijałam :> [br]Dopisany: 09 Luty 2012, 12:06_________________________________________________

Tomek widziany na Pietrynie kolo Magdy :) na przystanku sie nie parkuje Tomeczku:P

przepraszam na przystanku nie stalem tylko na chodniku kolo przystanku :P

tutaj jak zajeżdża to też staje po chodnikach, trawnikach ...itp :polew:

ej Magda a gdzie Ty mnie widzialas jak parkuje :P [br]Dopisany: 09 Luty 2012, 17:21_________________________________________________a ja dzisiaj Pantona zlokalizowalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mugen siedzi w meganie :D i brzmi jak dla mnie super to tutaj DJ musiałby się jeszcze wypowiedzieć

Co do imprezy to chciałbym zaproponować coś na zlocie to cenowo powiem jak to wygląda bo pomyślałem o wynajęciu klubu dla ekipy i znajomych koszt by wyszedł niewielki przy dużej liczbie osób. Jak znajome robiły 18stki w Music Bar to płaciły 900 zł więc przy 30 osobach to jest 30 zł a wiadomo że będzie więcej ludzi... ale to może coś się dowiem do niedzieli to może jakieś kosztorysy nawet przygotuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

Tylko ja mam taki nie fart, że mnie nikt nie lokalizuje ;p

no powiem Ci ze Lukasza sie nie spodziewałem ale jade jade patrze stoi srebrne A4 B7 patrze z daleka kwadratowa tablica z tylu zblizam sie no i znana rejestracja az sms-a wyslalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja mam taki nie fart, że mnie nikt nie lokalizuje ;p

no powiem Ci ze Lukasza sie nie spodziewałem ale jade jade patrze stoi srebrne A4 B7 patrze z daleka kwadratowa tablica z tylu zblizam sie no i znana rejestracja az sms-a wyslalem

dostałem smsa ale nie odpisywałem bo byłem na u lekarza.... za to wracając Zachodnią tak zahamowałem, że za mną koleś czymś małym wyhamował :heat: :heat: :heat: a w niego przydzwonili.... w tego co przydzwonił (laska) też przydzwonili aż maska wstała... i tak następne.... w sumie 4 auta przykasowali debile na prostej drodze... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

Tylko ja mam taki nie fart, że mnie nikt nie lokalizuje ;p

no powiem Ci ze Lukasza sie nie spodziewałem ale jade jade patrze stoi srebrne A4 B7 patrze z daleka kwadratowa tablica z tylu zblizam sie no i znana rejestracja az sms-a wyslalem

dostałem smsa ale nie odpisywałem bo byłem na u lekarza.... za to wracając Zachodnią tak zahamowałem, że za mną koleś czymś małym wyhamował :heat: :heat: :heat: a w niego przydzwonili.... w tego co przydzwonił (laska) też przydzwonili aż maska wstała... i tak następne.... w sumie 4 auta przykasowali debile na prostej drodze... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

trzeba sie cieszyc ze jak sie tak pukali to do Ciebie nie dolecieli :) ja jak dzisiaj jechalem do uniejowa to na konstantynowskiej czolowo sie walneli ale jak to zrobili nie mam pojecia nawet slisko nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...