Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja niestety odpadam wspominalem juz wczesniej ze nie dam rady ale ...

tez bede na piotrkowskiej gdzies wiec ... moze moze :) dobije w srodku nocy :D

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: przywracasz mi wiarę w ludzi :decayed:

no dobra, ogarne lokal, tylko musicie mi powiedziec jaka muza wam w duszy gra (bierzące hity, stare dobre dance, bo głównie idziemy :dance: więc nie chce zeby było tak, że pójdziemy i bedziemy siedziec bo sieczke graja

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:doh1:

bierz taki, który ty preferujesz reszta się dostosuje :tongue4:

Opublikowano

bartku - odnoszę wrażenie, że u Ciebie taniec tego wieczoru nie będzie priorytetem :polew:

Opublikowano

nigdy nie jest, bo jezdem słaby dansior :tongue4:

Opublikowano

nigdy nie jest, bo jezdem słaby dansior :tongue4:

ja wiem co innego :kox:
Opublikowano
Opublikowano

nigdy nie jest, bo jezdem słaby dansior :tongue4:

ja wiem co innego :kox:

skąd? co? jak?

po wódzie lepszy jestem w Judzie :polew:

Opublikowano

po wodzie to ty nawet slyszalem ze na bungge skaczesz :decayed:

Opublikowano

bez liny, bo z liną każdy głupi potrafi :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Zgierz zasypany :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew: "Glinka" do pracy zamiast jechać 25 min. jechała 50 min. :polew: :polew: :polew: Drogowcy zaskoczenie, że jeszcze zima wróciła :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: dziś nie wiedzieć czemu dojazd na Żeligowskiego 60 minut :mysli: po drodze minęłam 2 pługi na Włókniarzy czemu tak się wszyscy ślimaczyli ?
Opublikowano
  • Autor

a ja jechalem normalnie :P metra nie zasypalo :P

Opublikowano

Bo jak spada śnieg to wszyscy jadą jakby wyciągneli prawko z Laysów :polew: :polew:

Opublikowano

dobra Panowie i Panie :naughty: koniec żartów ostateczna decyzja każdy zainteresowany pisze gdzie chce isc, tam gdzie najwiecej głosów tam pójdziemy ( taki motyw demokratyczny :polew:) i ogarnąć się Łosie bo trzeba zrobić rezerwacje bo nie będzie gdzie d*py posadzić jak taką ekipą pójdziemy :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 21:58_________________________________________________ja obstawiam Ambasade, Antrakt, Kocco też fajne bo wychodzi że darmo rezerwacja :good:

Kokoo mi napisało że 600 zeta rezerwacja na 20-25 do wykorzystania w barze, Club 77 rezerwacja darmowa i jedyny wymóg to - przebranie (Maska Party)

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

a ja jechalem normalnie :P metra nie zasypalo :P

no popatrz na CB krążyły legendy o 20 cm śniegu w Wawie i katakliźmie :>

Opublikowano
  • Autor

heheh no kolorowo nie jest :) sypie jak bedzie tak sypac to bedzie niezla masakra na piatek jak bede wracal :D

a dzisiaj kolejny trening na strzelnicy :D tylko USP :D :D :D

:gwizdanie:

Opublikowano

No zima zima ja wracam jutro do Łodzi może się trochę ogarną na krajówce.

Co prawda jeszcze nie sezon ale przygotowania można już zaczać :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.