Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak frugo jestem zdania, że następna moja będzie Q koniecznie, tylko kłyś jakoś nie podziela naszego zdania.

O E39 też kiedyś myslałem, ale na chwilę obecną ciut za duże nie potrzebowałbym. A E 46 podobno 2.0 D jest niezła...

I rada Mariusza - powoli... :wink4: ale co ja Ci tam bede mówił jak Ty samochody jak dziewczyny tfu rękawiczki zmieniasz :tongue4: :tongue4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak zrobimy o 8 rano spota bedziemy z imprezy isc :P

:polew: :polew: :polew::good: :good: :good:

Opublikowano

E46 moim zdaniem jest nowszą konstrukcją w ogóle lepszy dizajn :wink4:

na a dla mnie to w srodku E46 to jest jakies staozytne gowno :thumbdown: biorac pod uwage srodek B5 a E46 to tak jak by porownac gówno(E46) do twarogu(B5) :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 13:22_________________________________________________przepierzylem caly net i stwierdzam ze na ta chwile nie ma dal mnie samochodu :kox:

ja na swojego dokładnie rok polowałem aż znalazłem to czego szukałem............ :gwizdanie:

[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 14:04_________________________________________________

ale On chce twarog z gownem :polew:

To dopiero wyjdzie autko :polew: :polew:

nie ma co się śmiać.... silniki BMW robi za***iste.... i zrobić Audi z takim diizzzlem BMW to byłoby fajne połączenie...

Opublikowano

ja na swojego dokładnie rok polowałem aż znalazłem to czego szukałem............ :gwizdanie

nie no zgadza sie nie ma co sie spieszyc :good:
Opublikowano

Kurdaaaaa czy tylko ja czuję jakiś wstręt to wszystkiego co ma znaczek bmw? Zresztą bmwice zaczynają się dopiero od 6 cylindrów a przytoczny 2.0 diesel to straszne gówno, lubi się zepsuć i pali tyle samo co 3.0, ten z kolei już odpowiednio kosztuje a i utrzymanie też nieporównywalne w kosztach.

E46 moim zdaniem jest nowszą konstrukcją w ogóle lepszy dizajn :wink4:

na a dla mnie to w srodku E46 to jest jakies staozytne gowno :thumbdown: biorac pod uwage srodek B5 a E46 to tak jak by porownac gówno(E46) do twarogu(B5) :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 13:22_________________________________________________przepierzylem caly net i stwierdzam ze na ta chwile nie ma dal mnie samochodu :kox:

ja na swojego dokładnie rok polowałem aż znalazłem to czego szukałem............ :gwizdanie:

[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 14:04_________________________________________________

ale On chce twarog z gownem :polew:

To dopiero wyjdzie autko :polew: :polew:

nie ma co się śmiać.... silniki BMW robi za***iste.... i zrobić Audi z takim diizzzlem BMW to byłoby fajne połączenie...

:good: :good: :good: :good:

Panton dobrze gada, ja szukałem pół roku, wydałem sporo kasy na paliwo żeby jeździć i oglądać fury aż się zirytowałem i urządziłem sobie wycieczkę po Nimeczech i Holandii i po odwiedzeniu z 40 placów trafiła się ta jedyna :evil:[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 14:38_________________________________________________Seba mam cos dla Ciebie :kox:

Opublikowano

a wiec tak proponuje gdzies 21:20-21:30 pod klubem (kolo saspolu Piotrkowska 95) jak komus by godzina nie pasowala to rezerwacja jest na moje nazwisko ( Supera ) no oczywiscie czekam jeszcze na propozycje

Opublikowano

Tomek to my bedziemy pod saspolem [br]Dopisany: 18 Luty 2012, 16:59_________________________________________________http://img829.imageshack.us/img829/2007/alicja2maly.jpg do 22 wszyscy free

tego free to nie jestem wlasnie pewien dlatego napisalem ze 10 bo cos mi tak mowil organizator

Opublikowano

a wiec tak proponuje gdzies 21:20-21:30 pod klubem (kolo saspolu Piotrkowska 95) jak komus by godzina nie pasowala to rezerwacja jest na moje nazwisko ( Supera ) no oczywiscie czekam jeszcze na propozycje

ja mam o 20:00 pośpieszny "51" i już po godzinie będę w Łodzi hyhy zanim się dotaszczę pod Saspol to akurat 21:30 :hi:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: my z mloda juz oprozniamy cytrynowke :gwizdanie:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: my z mloda juz oprozniamy cytrynowke :gwizdanie:

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 17:49_________________________________________________

a wiec tak proponuje gdzies 21:20-21:30 pod klubem (kolo saspolu Piotrkowska 95) jak komus by godzina nie pasowala to rezerwacja jest na moje nazwisko ( Supera ) no oczywiscie czekam jeszcze na propozycje

ok :good:

Opublikowano

before party qrde;p Ja tam tylko zakąszam :tongue4:

Opublikowano

dj wez podjec po brode i wpadajdzie :P

Opublikowano

before party qrde;p Ja tam tylko zakąszam :tongue4:

a co zakąszaszz? rosołek?

Opublikowano

a czym podjade?

Opublikowano

siemanko, pany znacie jakiś dobry warsztat zajmujący się naprawą felg i malowaniem proszkowym, bo szukam, ale koło mnie co najwyżej malowanie, ale z prostowaniem profesionalnym jest problem mogą mi młotkiem wyklepać :naughty:

Opublikowano

a czym podjade?

tramwajem DJ i przy okazji bedziecie sławni jako piersi którzy porwali tramwaj :polew:

Opublikowano

w jakim stanie te felgi ? podslij zdjecia na [email protected] i zobaczymy co da sie zrobic

Opublikowano

Marcin moje zimowki tez do prostowania, bankowo jedna bo prostowalem podnosnikiem :>

dj mozesz samochod zostawic u mnie.

Opublikowano

w jakim stanie te felgi ? podslij zdjecia na [email protected] i zobaczymy co da sie zrobic

zależy mi żeby to było zrobione dobrze bo to oryginalne fele z RS-a nie plastelina, proste są w sumie jedna delikatnie wgięta(nawet nie cm) głównie chodiz o to że są dość porysowane,a wiadomo nie chce jeździć na malowanie w jedno miejsce i na prostowanie w drugie bo to tylko w koszty większe się idzie w ten sposob

tak to wygląda mniej więcej musiał bym robić zdjęcia nowe te mam jeszcze od kolesia od którego kupowałem

b0408ee5f7bebef2m.jpg

1b0135dd0f68f800m.jpg

d74f6ff29197c159m.jpg

jak znajde aparat to zaraz porobie foty każdej oddzielnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.