Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

te felunie do M5 wyszły zacnie :slina: :slina: :slina:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale dziś była frekwencja :gwizdanie: :gwizdanie:. Za to Seba opowiadał życiowe historie - kto nie był niech żałuje :polew: :polew:

Opublikowano

15

Opublikowano

no ze tak powiem sporo autek sie zjechalo

Opublikowano

to dobrze, że nie pojechałem bo nie miałbym gdzie stanąć :D

Opublikowano

to dobrze, że nie pojechałem bo nie miałbym gdzie stanąć :D

:decayed:

Opublikowano

Ale mało tego kolega od S4 zawitał :gwizdanie: :gwizdanie: Fajne autko.

Opublikowano

a sprawdziliście czy wchodzi na gumcoka :)

Opublikowano

Ale mało tego kolega od S4 zawitał :gwizdanie: :gwizdanie: Fajne autko.

po ostatnim grillu mu sie spodobalo :decayed:[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 20:54_________________________________________________

no ze tak powiem sporo autek sie zjechalo

kuzwa ale magicznej 15 nie mozemy przebic :gwizdanie:
Opublikowano

S4 Zamienił bym sie :naughty: Moze nastepne a4 bedzie s4

Opublikowano

klysek dziś widziałem tego twojego byłego klamota :wink4: wydaje się ok :cool1:

tak na szybko:

- co tam z tymi drzwiami kierowcy się dzieje? Ogarniałeś to? Da radę wyregulować jakoś czy opadły na amen?

- jak w b5 wygląda załączanie klimy w zimie? bo może inaczej niżw b6 - Jak jest zbyt zimno to się "śnieżynka" nie pojawi na wyświetlaczu? dziś nie dało rady włączyć klimy - może zbyt zimno ? bo w b6 wygląda to inaczej - tam jest "ECO"

Opublikowano

klysek dziś widziałem tego twojego byłego klamota :wink4: wydaje się ok :cool1:

tak na szybko:

- co tam z tymi drzwiami kierowcy się dzieje? Ogarniałeś to? Da radę wyregulować jakoś czy opadły na amen?

- jak w b5 wygląda załączanie klimy w zimie? bo może inaczej niż w b6 - Jak jest zbyt zimno to się "śnieżynka" nie pojawi na wyświetlaczu? dziś nie dało rady włączyć klimy - może zbyt zimno ? bo w b6 wygląda to inaczej - tam jest "ECO"

drzwi probowalem regulowac ale na wiele sie to nie zdalo :disgust:

a co do klimy trzeba zalaczyc auto i jak jest temp. na + sama sie bedzie zalaczac :good:

Opublikowano

drzwi probowalem regulowac ale na wiele sie to nie zdalo :disgust:

a co do klimy trzeba zalaczyc auto i jak jest temp. na + sama sie bedzie zalaczac :good:

z tymi drzwiami to rzeczywiście :disgust: ale mam nadzieję że Rafi nie odpuści a z klimą dzięki za info bo nigdy b5 nie miałem i zero wiedzy na ten temat :gwizdanie:

Opublikowano

:good:[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 21:33_________________________________________________http://automoto-jwk.otomoto.pl/tab?page=1

te auta prawie darmo daje :gwizdanie:

Opublikowano

:good:[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 21:33_________________________________________________http://automoto-jwk.otomoto.pl/tab?page=1

te auta prawie darmo daje :gwizdanie:

Kupuj Kłyś czytałem, że myślą nad legalizacją rejestracji aut z kierą po prawej...

Opublikowano

:good:[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 21:33_________________________________________________http://automoto-jwk.otomoto.pl/tab?page=1

te auta prawie darmo daje :gwizdanie:

Kupuj Kłyś czytałem, że myślą nad legalizacją rejestracji aut z kierą po prawej...

to jak sie namysla to kupie :wink4:
Opublikowano

15 aut? szacun;D

Opublikowano

Kłysek wytłumacz mi dlaczego taka cena... bo ja to bym się nie zastanawiał taka alfe 159 za 20 tysi :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.