Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To hala samolot ?

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
To hala samolot ?

Tak :)

Opublikowano

dopra to ja sie zawijam powoli

Opublikowano
dopra to ja sie zawijam powoli

Ja też jakiś szronik za oknem widzę:dontknow:

Opublikowano
a227.gif
Opublikowano

a ja bylem jeszcze na delu

Opublikowano

a ja dopiero stamtąd wróciłem :eusathink:

Opublikowano
a ja dopiero stamtąd wróciłem :eusathink:

nie no ja to postalem z polgodziny i sie zawinalem na do Bartek a ja byles scigalo sie evo z ta audica 80?

---------- Post added at 07:54 ---------- Previous post was at 07:36 ----------

ale cisza, co jest wszyscy jeszcze spia

Opublikowano

chyba śpią :kox:

Opublikowano
chyba śpią :kox:

o witam Mario :)

Opublikowano

:siema:

---------- Post added at 08:02 ---------- Previous post was at 08:01 ----------

wychodzi na to, że wczoraj się jeszcze troszkę działo :naughty: ja spadłem wcześniej bo spicniałem że szok :kox:

Opublikowano
:siema:

---------- Post added at 08:02 ---------- Previous post was at 08:01 ----------

wychodzi na to, że wczoraj się jeszcze troszkę działo :naughty: ja spadłem wcześniej bo spicniałem że szok :kox:

wiesz co w sumie chwila po Tobie pojechalismy, tylko ja jak wyjezdzlame z Ewcia i Klysiem to w tej biales a3 zapytal czy jedziemy na della, odpoweidzialem mu ze nie ale odwiozlem Klysia i mowie sobie w sumie od domu daleko nie mam no to moge podjecahc i podjechalem sobie postalem max 30min zmarzlem i pojechalem do domu

Opublikowano

jak będzie na prawdę ciepło to wtedy będzie można stać do rana :banan: :dancing:i jeździć po mieście z miejsca na miejsce :naughty:

Opublikowano
jak będzie na prawdę ciepło to wtedy będzie można stać do rana :banan: :dancing:i jeździć po mieście z miejsca na miejsce :naughty:

no to prawda bo faktycznie nie bylo za cieplo, a na tym dellu to przeciez te auta sredni przyczepnosc lapaly bo juz sie lod na drodze robil, a w sumie to fajne bylo evo i audi 80 bo mialy po 400kucy i pelno hond, a i nie mozna zapomniec o kolesiu co przed policja uciekal :D

Opublikowano

ale uciekł czy poddał się :cool1:

Opublikowano
ale uciekł czy poddał się :cool1:

uciekl policja nei wiedziala co jest grane :P nie wiem czy kojarzysz jak jedziesz rokicinka i skrecasz w prawo w strone della co ta nowa droge otworzyli i tam ruszali z tego ronda do zakladowej to on sie krecil na rondzie i podjechali i zaczeli sobie do niego cos a ten dal dluga w strone zakladowej nim policaje do zakladowej za nim dojechali to on byl prawie spowrotem schowal sie tam w takim lasku a Ci sobie darowali i pojechali

Opublikowano
:thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:
Opublikowano

i to chodzi !!:polew:

---------- Post added at 09:53 ---------- Previous post was at 09:47 ----------

aha oczywiście:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.