Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
brak 0
czego ?
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no specjalnie patrzyłem z której strony kiera jest :P i byłem na stronie ich internetowej i mają tam sirocco za 16 tys np nie wiem co to kradzione czy co :P nie ma żadnej notatki przy aukcji więc teoretycznie zgodnie z zasadami allegro muszą sprzedać to co na obrazku kurde :P brałbym odręki kurde :D

Opublikowano
no specjalnie patrzyłem z której strony kiera jest :P i byłem na stronie ich internetowej i mają tam sirocco za 16 tys np nie wiem co to kradzione czy co :P nie ma żadnej notatki przy aukcji więc teoretycznie zgodnie z zasadami allegro muszą sprzedać to co na obrazku kurde :P brałbym odręki kurde :D
ta no ja tez patrzylem ich te strone B6,B7,B8 w takich cenach ze mozna by bylo ojechac i wziasc wszytsko co maja na placu :decayed:
Opublikowano

no jednego zera .... 55000

d045.gif dzwon do nich

Opublikowano
http://otomoto.pl/audi-a4-lift-nowy-rozrzad-zadbany-C23112821.html Klys a takie cos cie interesuje nie daleko mozna zajechac zobaczyć co to za auto
a kto mi da na rope do tego samochodu :polew:

---------- Post added at 19:24 ---------- Previous post was at 19:23 ----------

no jednego zera .... 55000

d045.gif dzwon do nich

ale Bartas oni wszytskie auta maja tak tanie ty no B6 2003r 2800 euro
Opublikowano

za same papiery

Opublikowano

to niech zadzwoni, jak takie tanie to jedziemy pociagiem tam, wybiezemy cos dla siebie :}

Opublikowano
to niech zadzwoni, jak takie tanie to jedziemy pociagiem tam, wybiezemy cos dla siebie :}
wszytskie z placu zgarniemy :polew:

eeeeee papiery do A5 22.000 PLN :mysli:

Opublikowano

jesli za papiery to i tak niezle, bo samochod mozna zalatwic :)

Opublikowano

chyba drogo

Opublikowano
http://otomoto.pl/audi-a4-lift-nowy-rozrzad-zadbany-C23112821.html Klys a takie cos cie interesuje nie daleko mozna zajechac zobaczyć co to za auto
a kto mi da na rope do tego samochodu :polew:

---------- Post added at 19:24 ---------- Previous post was at 19:23 ----------

no jednego zera .... 55000

d045.gif dzwon do nich

ale Bartas oni wszytskie auta maja tak tanie ty no B6 2003r 2800 euro

no klys ile ci to spali 12 /13/14 litra na trasie 6/7 ?

Opublikowano
http://otomoto.pl/audi-a4-lift-nowy-rozrzad-zadbany-C23112821.html Klys a takie cos cie interesuje nie daleko mozna zajechac zobaczyć co to za auto
a kto mi da na rope do tego samochodu :polew:

---------- Post added at 19:24 ---------- Previous post was at 19:23 ----------

no jednego zera .... 55000

d045.gif dzwon do nich

ale Bartas oni wszytskie auta maja tak tanie ty no B6 2003r 2800 euro

no klys ile ci to spali 12 /13/14 litra na trasie 6/7 ?

to wez sobie kup i zobaczysz czy bedzie ci tak oszczednie wychodzilo

Opublikowano

Wujku Remiku może się wypowiesz w temacie A5 :D

Też zostane gangsterem jak Wujek Remik i kupie wszystkim po A5 :D

Opublikowano

nie z golfa 3 :D na glebie ;p

Opublikowano

Klysiu widze że przebierasz a przebierasz :] najlepszy ford karton :whistling:

Opublikowano

Trabant albo Wartburg

Opublikowano

witam grupę Łódzką widziałem autka podeszłem aloe nikogo nie było takto bym pogadał sobie z wami :) bartek1605 co do a4 to ja na dellu troche auto przegoniłem :) czarna a4... :) pozdro i do nastęopnego mega spotu Byle Pogoda Dopisała :)

Opublikowano

z niebieskim podświetleniem blach?

Opublikowano
Klysiu widze że przebierasz a przebierasz :] najlepszy ford karton :whistling:

Kłysiu chce kupić nowe używane... Ja wiem, że ciężko coś kupić ale i tak inwestycji się nie uniknie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.