Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
hyh no ciekawe ile klepanko :D i czyja wine stwiedrdza :)

Jakby Kornacki ciut szerzej otworzył drzwi to by nie było klepanka ;D

---------- Post added at 18:54 ---------- Previous post was at 18:50 ----------

Mam dwa Koty na sprzedaż ktoś chce?

http://allegro.pl/naklejka-na-wlew-glodny-kot-95pb-on-10cm-x-5cm-i2164754460.html

Pb czarne

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kuzwa super te sticky :grin:

Opublikowano

Jakie to forum jest dziwne :D PANTON gratuluje małego developera

Opublikowano

czemu dziwne :naughty:

Opublikowano

Dj wiesz moze jak sie nazywa to co sie ułamało bo jak by było nie drogie to ja to kupie . Bo nie wiem czy jes sens to klejem walic lub jakieś patenty nawalać

---------- Post added at 19:28 ---------- Previous post was at 19:27 ----------

Klys za szybkie :D

---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 19:28 ----------

Przegladałem wczoraj forum i nie widziałem pantona malucha :D Dziwne

Opublikowano

trzeba w etce sprawdzic - wroci marcin, to zerknie, jak poprosisz;) Wreszcie powiesilismy mu sufit czarny od esy... Jeszcze pare rzeczy do zrobienia, ale ogolnie wisi, lampki dzialaja i jest ok.

Opublikowano
trzeba w etce sprawdzic - wroci marcin, to zerknie, jak poprosisz;) Wreszcie powiesilismy mu sufit czarny od esy... Jeszcze pare rzeczy do zrobienia, ale ogolnie wisi, lampki dzialaja i jest ok.

To w niedziele będziemy się chwalić?

Opublikowano
  • Autor

no to elegancko Panie Bartku :D

a co do czerwonej a6 tyl mi sie podoba :D lubie gladkie :P

ale totalnie nie moge zrozumiec jak ktos gladzi klape i zostawia klamki :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
trzeba w etce sprawdzic - wroci marcin, to zerknie, jak poprosisz;) Wreszcie powiesilismy mu sufit czarny od esy... Jeszcze pare rzeczy do zrobienia, ale ogolnie wisi, lampki dzialaja i jest ok.

lajt ogarne to jutro jak to sie nazywa

Opublikowano

:hi:

Fajny chłopczyk:wink: gratulacje Pantonie:decayed:

Opublikowano

qrde, wszystkim sie dzieci rodza...trzeba o swoich pomyslec:grin:

Opublikowano
qrde, wszystkim sie dzieci rodza...trzeba o swoich pomyslec:grin:

co nie tez tak sadze :decayed: moze w BT cos sie mozntuje w ktoras upojna noc co nie Zalotka :grin:

Opublikowano
qrde, wszystkim sie dzieci rodza...trzeba o swoich pomyslec:grin:

nie ma co myśleć tylko trzeba robic :grin:

Opublikowano
qrde, wszystkim sie dzieci rodza...trzeba o swoich pomyslec:grin:

nie ma co myśleć tylko trzeba robic :grin:

no własnie panie Krzysku ty juz zaobraczkowny wiec na co czekasz :decayed:

Opublikowano
qrde, wszystkim sie dzieci rodza...trzeba o swoich pomyslec:grin:

co nie tez tak sadze :decayed: moze w BT cos sie mozntuje w ktoras upojna noc co nie Zalotka :grin:

prosze mi tam spokojnie nie bede nic sluchal w nocy jak Twoj brat :D

Opublikowano
qrde, wszystkim sie dzieci rodza...trzeba o swoich pomyslec:grin:

co nie tez tak sadze :decayed: moze w BT cos sie mozntuje w ktoras upojna noc co nie Zalotka :grin:

prosze mi tam spokojnie nie bede nic sluchal w nocy jak Twoj brat :D

moj brat slucha sasiadow nie mnie :grin: najwyzej pojdziecie pospacerowac po gorach :grin:

Opublikowano
qrde, wszystkim sie dzieci rodza...trzeba o swoich pomyslec:grin:

nie ma co myśleć tylko trzeba robic :grin:

no własnie panie Krzysku ty juz zaobraczkowny wiec na co czekasz :decayed:

jak to na co na rozwiązanie :wink:
Opublikowano

no wiem wiem ze sasiadow, nie lubie chodzic po gorach :grin:

Opublikowano
qrde, wszystkim sie dzieci rodza...trzeba o swoich pomyslec:grin:

nie ma co myśleć tylko trzeba robic :grin:

no własnie panie Krzysku ty juz zaobraczkowny wiec na co czekasz :decayed:

jak to na co na rozwiązanie :wink:

a to zwracam honor :grzywa:

---------- Post added at 21:33 ---------- Previous post was at 21:32 ----------

no wiem wiem ze sasiadow, nie lubie chodzic po gorach :grin:

jakies zajeice sobie znjdziesz nudzic podejrzewam sie nie bedziesz :decayed:

Opublikowano
:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.