Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ktoś ma ochote może na piknik w ten week??

Ja za piknikiem bardziej niż za kartami ...

---------- Post added at 12:31 ---------- Previous post was at 12:29 ----------

Tak BTW Pjngwjn widziany o 7:15 na aleksandrowskiej z kobitką jakąś jechał :banan:. Zakup wreszcie ramki od smola !!!:bicz::bicz:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
to porozmawiaj z nią po swojemu

:decayed:

---------- Post added at 12:38 ---------- Previous post was at 12:37 ----------

Bart pisal do ciebie Lukasera ?

Opublikowano
  • Autor

no to w niedziele polatamy :) ja jednak dzis nie pojezdze bo przelozyli na jutro na 17 wiec nie dam rady bo jade do lodzi :/

no ale nie dzis to w niedziele :)

Opublikowano

Gizmo, piknik zdązymy zrobić, jak naprawdę będzie ciepło

Wbijamy na karty :banan::banan::banan:

:wink:

Opublikowano
  • Autor

a jednak polatam jutro :D najwyzej pozniej dojade do lodzi ale na najwiekszym torze pojezdze :P nbo i sa rozne moce kartow :D 4,5-6,5-9 km :D

---------- Post added at 14:47 ---------- Previous post was at 14:45 ----------

phoca_thumb_l_jpg_0007.JPGphoca_thumb_l_jpg_0004.JPG

Opublikowano

Zajebiaszczy tor :kox::kox::kox:

Opublikowano
to porozmawiaj z nią po swojemu

:decayed:

---------- Post added at 12:38 ---------- Previous post was at 12:37 ----------

Bart pisal do ciebie Lukasera ?

pisał, pisał

Opublikowano
  • Autor
Zajebiaszczy tor :kox::kox::kox:

za***iste to sa karty k**wa da sie spalic kapcia !!!!!! :naughty::naughty::naughty::naughty::shock3::jerk::kox::kox::kox:

---------- Post added at 15:14 ---------- Previous post was at 15:00 ----------

o k**wa zobaczcie jakie tam maja karty

:shock3::shock3::shock3::shock3:

Opublikowano

ogien na tloki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehehe no dokladnie :D

Opublikowano
a jednak polatam jutro :D najwyzej pozniej dojade do lodzi ale na najwiekszym torze pojezdze :P nbo i sa rozne moce kartow :D 4,5-6,5-9 km :D

---------- Post added at 14:47 ---------- Previous post was at 14:45 ----------

http://www.rcw.waw.pl/images/phocagallery/racing_center/thumbs/phoca_thumb_l_jpg_0007.JPGhttp://www.rcw.waw.pl/images/phocagallery/racing_center/thumbs/phoca_thumb_l_jpg_0004.JPG

no, tor Pierwsza Liga :jerk: podejrzewam, że lata się zacnie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Kimi każdy kto wchodzi na forum pyta o grilla :grin:. Albo spragnieni kiełbachy albo chcą Cię podku***ć :doh:

Opublikowano
Zajebiaszczy tor :kox::kox::kox:

za***iste to sa karty k**wa da sie spalic kapcia !!!!!! :naughty::naughty::naughty::naughty::shock3::jerk::kox::kox::kox:

---------- Post added at 15:14 ---------- Previous post was at 15:00 ----------

o k**wa zobaczcie jakie tam maja karty

:shock3::shock3::shock3::shock3:

No tor bajka a to jest ten co latem jeszcze łączą z otwartym niebem ? :D

---------- Post added at 17:41 ---------- Previous post was at 17:40 ----------

robimy w sobote grill spota?:D

Można by było spota zrobic z % tylko gdzie

Opublikowano

miejsce to nie problem tylko gorzej z chętnymi na piknik, a w tym tygodniu pogoda sprzyja

Opublikowano
  • Autor

a tego nie wiem jutro bede to opowiem na spocie ;)

Opublikowano

powiedzcie kiedy gdzie sie napewno stawie jak ktos po mnie przyjedzie :grin:

Opublikowano

chyba tam, bo każdy mniej więcej będzie wiedział

Opublikowano

qrde ja na 13 nie dam rady ale jak cos bede z Wami w kontakcie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.