Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kuzwa 20 czerwca mam oborone pracy dyplomowej :thumbdown: a ja w czarnej d*pie tylko :audi: mi w głowie :grin:

winno być " ...d*py i : Audi: w głowie" a do 20 czerwca caaały miesiąc

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

dopuścić to Was powinni jak tysiąc waszych pacjentów doświadczalnych przeżyje :grin::grin:

nie chciałem być przy tobie ordynarny :decayed:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

No widzisz Ty piszesz jakąś tam pracę jedni inżynierkę drudzy mgr. A lekarze zdają sobie taki 4 godzinny egzamin z 10 tysięcy stron różnych książek ( a może i więcej ) który dopuszcza do zawodu.

:facepalm: dlatego zostane astronautą :grin:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

dobra lece w kime bo jutro znowu uczyc sie na magistra trzeba :doh::decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
kuzwa 20 czerwca mam oborone pracy dyplomowej :thumbdown: a ja w czarnej d*pie tylko :audi: mi w głowie :grin:

winno być " ...d*py i : Audi: w głowie" a do 20 czerwca caaały miesiąc

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

dopuścić to Was powinni jak tysiąc waszych pacjentów doświadczalnych przeżyje :grin::grin:

nie chciałem być przy tobie ordynarny :decayed:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

No widzisz Ty piszesz jakąś tam pracę jedni inżynierkę drudzy mgr. A lekarze zdają sobie taki 4 godzinny egzamin z 10 tysięcy stron różnych książek ( a może i więcej ) który dopuszcza do zawodu.

:facepalm: dlatego zostane astronautą :grin:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

dobra lece w kime bo jutro znowu uczyc sie na magistra trzeba :doh::decayed:

Ja tam bym skorzystał z rady Marcina i został operatorem koparki... chociaż nie, wczoraj przez takiego jednego część miasta prądu nie miała a ja egzaminu:grin::grin:

Opublikowano
kuzwa 20 czerwca mam oborone pracy dyplomowej :thumbdown: a ja w czarnej d*pie tylko :audi: mi w głowie :grin:

winno być " ...d*py i : Audi: w głowie" a do 20 czerwca caaały miesiąc

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

dopuścić to Was powinni jak tysiąc waszych pacjentów doświadczalnych przeżyje :grin::grin:

nie chciałem być przy tobie ordynarny :decayed:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

No widzisz Ty piszesz jakąś tam pracę jedni inżynierkę drudzy mgr. A lekarze zdają sobie taki 4 godzinny egzamin z 10 tysięcy stron różnych książek ( a może i więcej ) który dopuszcza do zawodu.

:facepalm: dlatego zostane astronautą :grin:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

dobra lece w kime bo jutro znowu uczyc sie na magistra trzeba :doh::decayed:

klysiu jako urzędnik jestem z natury wulgarna :grin::grin::grin: .....:kwasny:chyba przedawkowałam

Opublikowano

Gizmuś - co Ty chcesz zrobić, to nie bardzo wiem;p Głośniki Tonsila to dobry wybór, ale nadal nie wiem, czy Ty masz oryginały w kiepskim stanie, czy coś? Kłysiu - ja tam inż. mam bronić 26.04 - nie ma co płakać;]

Opublikowano

No właśnie mi jeden z oryginalnych zaczął pierdzieć i szukam sobie czegoś co by tam wsadzić. Problem ze mną, ze ja to jak taka baba 100 razy na sekundę zdanie zmieniam :decayed: czekam ile mi krycha powie za głośniki na przód oryginał tylko to tak naprawdę też nie wiadomo ile pogra a jak sie kupi nowe to powinny pochodzić. co prawda znów kasy, żeby wyciszyć drzwi też nie ma bo a to majówka a to bal na koniec i w pi**u kasu idzie na boki a jeszcze chciałem olej i do klimy zajrzeć co by się nie dusić...

Opublikowano

słuchaj mnie;D 20zł dałem na allegro za ori głośnik - jak chcesz przerabiać, to musisz brać od razu 16'tki ,dołożyć panele i wygłuszenie. NIe wiem, jakie masz radio, jednak wtedy na pewno byś chciał zrobić mały upgrade - jeżeli więc byłeś zadowolony wcześniej, to kup ori używany głośnik i git;]

Opublikowano

Dobra to już wiem wszystko i więcej nie męczę:grin::grin: Dzięki o Wielki DJ :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kurde spac mi sie chce :(

Opublikowano
:hi: qrczaczek znowu trzeba do szkoly zapierdzielac po prostu tragedia
Opublikowano

Witaj Bartas :grin:

Opublikowano
:siema: ja juz po zajeciach :decayed: zaraz spadam na działeczke :pali:
Opublikowano

Kłyś zabierz mnie ze sobą !!!

Opublikowano

bry. w a6 c6 wyskakuje mi błąd napinacza pasa - na cyferblacie wywala symbol poduchy a po podpięciu okazuje się że to cały czas ten sam napinacz. już to parę razy rozbierali i czyścili różne gamonie. bez rezultatu.

się wqr... i pojechałem z tym do aso. idczak mi powiedział i teraz uwaga: że jak z modułu pasy/poduchy nie działa jakiś element - patrz jeden napinacz pokazuje błąd to cały system nie działa. to znaczy, że nie działają mi poduchy wszystkie jak jest błąd na napinaczu. wtf???

dwa razy o to pytałem. myślę sobie. może jestem gUpi i nie będę się kłócił... więc teraz pytam? tak jest? czy tylko mi się wydaje to skrajnie irracjonalne??? :facepalm:

Opublikowano
Kłyś zabierz mnie ze sobą !!!

jak bys mial fajny tylek,duze cycki robil loda to mogl bym cie zabrac :decayed:

Opublikowano

No nic to dalej będę siedzieć w tym wielkim brzydkim bloku :(

Opublikowano

Remik - jak Ci się zapali kontrolka Airbag na blacie, to żadna poducha przy wypadku nie wywali.

Opublikowano
Remik - jak Ci się zapali kontrolka Airbag na blacie, to żadna poducha przy wypadku nie wywali.

To ja też sie muszę tym zainteresować bo Mamie w Octavii się pali cały czas( a zapaliła się w czasie mrozów)

Opublikowano

ale w tej szkole smierdzi nuda a jeszcze taka ladna pogoda za oknem

Opublikowano
  • Autor
Remik - jak Ci się zapali kontrolka Airbag na blacie, to żadna poducha przy wypadku nie wywali.

potwierdzam a jak ja potwierdzam to juz musi byc prawda :D skoro mowi to nadworny mechanik

no i znowu cofka forum i troche stron w plecy ...

Opublikowano
:hi: ale cisza na forum panuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.