Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panie i Pany - raz jeszcze proponuję mały resecik na działce w okolicach Bełchatowa. Jest domek, jest prąd, wody brak, więc trzeba dowieźć. Dookoła las, pola, łąki, etc;] Kilka osób już jest poinformowanych i nawet im przypasowuje termin, który wstępnie jest ustalony na poniedziałek wieczór. Wtorek jest wolny, więc można jechać swoimi autami:) Napiszcie, co i jak:)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
my jestesmy 2 lipca, nawet będziemy obok was przejeźdzać:grin:

jak by co to jesteś in tacz :decayed::wink:

Opublikowano
Panie i Pany - raz jeszcze proponuję mały resecik na działce w okolicach Bełchatowa. Jest domek, jest prąd, wody brak, więc trzeba dowieźć. Dookoła las, pola, łąki, etc;] Kilka osób już jest poinformowanych i nawet im przypasowuje termin, który wstępnie jest ustalony na poniedziałek wieczór. Wtorek jest wolny, więc można jechać swoimi autami:) Napiszcie, co i jak:)

jak z wieczora to luzik :decayed: jestem pierwszy na liscie :decayed: kto nastepny :whistling:

Opublikowano
my jestesmy 2 lipca, nawet będziemy obok was przejeźdzać:grin:

jak by co to jesteś in tacz :decayed::wink:

ależ oczywiście, numery już mam

Kłysie trochę mały ten Matiz bo mi się troszkę utyło :whistling:

Opublikowano

Dj pisze się :)

Opublikowano
my jestesmy 2 lipca, nawet będziemy obok was przejeźdzać:grin:

jak by co to jesteś in tacz :decayed::wink:

ależ oczywiście, numery już mam

Kłysie trochę mały ten Matiz bo mi się troszkę utyło :whistling:

nie ladnie mowiac rozbylas sie jak Wisła u ujscia :grin:

Opublikowano

w takim razie Panowie weekendzik długi czas zacząć

Ballantines z lodzikiem raz :decayed:

Opublikowano
w takim razie Panowie weekendzik długi czas zacząć

Ballantines z lodzikiem raz :decayed:

Proszzzzzzzzzzzzz :wink:

whiskey1n.jpg

Opublikowano
  • Autor
w takim razie Panowie weekendzik długi czas zacząć

Ballantines z lodzikiem raz :decayed:

hehehe ja tez lubie z lodzikiem :D:naughty::naughty::naughty::polew::polew::polew::kox::kox::kox::banan::banan::banan::decayed::decayed::decayed::wink:

Opublikowano
w takim razie Panowie weekendzik długi czas zacząć

Ballantines z lodzikiem raz :decayed:

hehehe ja tez lubie z lodzikiem :D:naughty::naughty::naughty::polew::polew::polew::kox::kox::kox::banan::banan::banan::decayed::decayed::decayed::wink:

aż tak bardzo to cię nie lubię :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew::polew::polew:

Opublikowano
w takim razie Panowie weekendzik długi czas zacząć

Ballantines z lodzikiem raz :decayed:

hehehe ja tez lubie z lodzikiem :D:naughty::naughty::naughty::polew::polew::polew::kox::kox::kox::banan::banan::banan::decayed::decayed::decayed::wink:

aż tak bardzo to cię nie lubię :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ----------

Seba,Mariano a wz jak sie zaoptrujecie na wyjazd pod Bełchatów :naughty:

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

Seba,Mariano a wz jak sie zaoptrujecie na wyjazd pod Bełchatów :naughty:

Opublikowano

Ja raczej odpadam :kwasny: Adasia nie zostawię na noc w domu a nie wiem czy Kacha będzie chciała ewentualnie wracać z "workiem" :grin::kwasny:

Opublikowano
Ja raczej odpadam :kwasny: Adasia nie zostawię na noc w domu a nie wiem czy Kacha będzie chciała ewentualnie wracać z "workiem" :grin::kwasny:

no wiesz co kierownika Adama prosze zabierac ze soba przeciez widziałeś jak ladnie w BT sie razem z Tomkiem nim zajmowałem

starzy kumple z Adasiem juz jestesmy :wink::banan:

Opublikowano

ja to odpadam 1 maja ide do roboty, qr** jego mac

Opublikowano

:shock3::facepalm:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

znalazlem film z poprzedniej majowki u DJ :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

apropo jointa.... no kierwa nikt zalatwic nie moze ?!?! wtf

a majowka u Dja sie nie zgadza bo nie ma sako boys :P

Opublikowano
my jestesmy 2 lipca, nawet będziemy obok was przejeźdzać:grin:

jak by co to jesteś in tacz :decayed::wink:

ależ oczywiście, numery już mam

Kłysie trochę mały ten Matiz bo mi się troszkę utyło :whistling:

nie ladnie mowiac rozbylas sie jak Wisła u ujscia :grin:

:facepalm::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

czyli z poniedziałka na wtorek impreza z inżynierem :grin: a z tą wodą to jak ? beczkowóz mamy sfiksować? :decayed:

Opublikowano

http://liveuro.pl/channel-1.php#

walka koksa jak ktos nie ma polsatu sport :whistling:

Opublikowano
http://liveuro.pl/channel-1.php#

walka koksa jak ktos nie ma polsatu sport :whistling:

z HD wp :decayed::decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.