Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prawdopodobnie jeszcze pojedzie kolejna parka moich znajomych + jedna tegoroczna maturzystka, której macie nie upijać;p

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no i po pite ;) 0,0 ale popite pojedzone :D czyli pozytywnie :D

i zaliczone wyprzedzanie lanosa przeze mnie i Madzie prawie ze na skrzyzowaniu w centrum pabianic na przeciwko radiowozu :D

hyhyhyhyhyhyhhy :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

to o ktorej Wy wracaliscie i piliscie bo nie kapuje bo wg czasu na forum to jakos mi sie to nie widzi

Opublikowano
  • Autor

Hmmm no jak to wrocilismy cos kolo 2ej ;)

Opublikowano

taaaa akurat. ledwo 12 pykła i się wszyscy zawineli tkz Kamil z Justyna, Seba z dziewczyną i Madzia. My wróciliśmy po 3 a Bartek ze znajomymi nocowali

Opublikowano
:siema: typy
Opublikowano
  • Autor

Oj nie ledwo 1W bo chwile przed pojechalismy Z Kamilem do belchatowa na stacje :)

w domu bylem rowno o 2ej ;)

---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:15 ----------

Oj nie ledwo 1W bo chwile przed pojechalismy Z Kamilem do belchatowa na stacje :)

w domu bylem rowno o 2ej ;)

Opublikowano

Dzięki wszystkim, którzy byli:)

Opublikowano

Jak impreza sie udała ?

Opublikowano
  • Autor

sie udala sie targalismy kibel pozniej tulalismy betonowy krag :D potem bylo ognisko a na koncu DJ bedzie wszystkim zakladal od nowa oslony pod silnikiem :grin::grin::grin::decayed::banan:

Opublikowano
  • Autor

noo sarny byly wypas :D hyhyhy

Opublikowano

no to sie udała impreza

Opublikowano

no to wypas dobra biore sie za robote :decayed:

Opublikowano
sie udala sie targalismy kibel pozniej tulalismy betonowy krag :D potem bylo ognisko a na koncu DJ bedzie wszystkim zakladal od nowa oslony pod silnikiem :grin::grin::grin::decayed::banan:

faktycznie się impra udała - :grin: :grin: :grin:

Opublikowano
  • Autor

no co oslone sie zrobi na trytki albo na druciki miedziane :D

jak miedziane to zwieksze wartosc auta :D :D :D

no i pamietajcie w belchatowie jest malo stacji czynnych 24/h!:grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

http://www.sadistic.pl/majowka-vt114658.htm

majowka ładna rzecz :D

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

http://www.sadistic.pl/majowka-vt114658.htm

majowka ładna rzecz :D

Opublikowano

Na żadnej stacji w Bełchatowie nie ma takich Pań - wiem bo czasem bywam na różnych stacjach i o różnych porach w tej mieścinie :grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

hyhyyh koneser :wink::naughty::naughty::naughty::P dobra nie zwiedzalismy az tak :P

Opublikowano
hyhyyh koneser :wink::naughty::naughty::naughty::P dobra nie zwiedzalismy az tak :P

degustator :decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.