Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nie ma opierdalania pracowac mi tu zaraz ! :decayed:

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

dopingowac tam ladnie polska brazylia jest wojna :D w siate narazie prowadzimy :D

Opublikowano

Siemka koledzy, mam do Was WIELKĄ prośbę

mam zamiar zmienić swoją wysłużoną B5 na B7. I właśnie w Łodzi znalazłem dwie sztuki godne uwagi. Z racji tego, że do Łodzi mam spory kawałek drogi byłbym wdzięczny gdyby ktoś znalazł chwilkę i obejrzał autka:

AUDI A4 1.9TDI NAVI CHROM TEMPOMAT SERWIS 158 TYS. (2393280867) - motoAllegro

i

AUDI A4 1.9TDI PARKTRONIC TEMPOMAT SERWIS 141 TYS. (2386779552) - motoAllegro

Oba autka ma ten sam gość, więc obie niuńki można na raz obejrzeć:naughty:

Czy mogę liczyć na Twoją pomoc??

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

ja nie pomoge bo i sie nie znam i nie ma mnie w lodzi

ale powiem ze jak furki z niemiec to do przebiegu na miekko dodaj 100 - 150 kk

Opublikowano

jak bym mial wybierac z tych 2 to wole ten drugi :)

Opublikowano
  • Autor

obie ladne to fak wyczyszczone wymuskane jak z fabryki :)

Opublikowano

tfu pierwszy nie drugi ten z wiekszym przebiegiem

Opublikowano
:siema: powrocilem z dzialeczki :decayed: kolego Skrzypek daj jakis adres to moze sie jutro bojne jakims szczegolnym znawca nie jestem ale juz jedenmu koledze z Elbląga parcha Łódzkiego odradziłem :decayed: dobrze że kupił mojego :grin:
Opublikowano
  • Autor
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

nie smiej to byl bardzo zacny model :decayed:

Opublikowano
  • Autor

baa nawet nie byl bo jest ;) mam go zawsze na oku jak jestem na osi :D

Opublikowano

:decayed: jak znikna z niego BBS-y daj znac bo znaczny ze cos zlego sie dzieje :decayed:

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

Nie pomogę, bo się zrzygam - YouTube

Opublikowano

przykurwil fest

Opublikowano
  • Autor

:kwasny:

Opole: Karetka pogotowia staranowała bramkę na A4 - Wiadomości

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

Żona nie poznaje męża, który wrócił z wyprawy w dżungli.

Jest smutny, nie odzywa się, patrzy smętnie za okno.

Po długich namowach mąż wyznaje, że w dżungli zgwałcił go goryl:

- Nie martw się kochanie - mówi żona - nikt się nie dowie. Wiemy o tym tylko ja i ty a goryl przecież nie mówi.

- No właśnie - odpowiada smętnym głosem mąż - nie mówi, nie pisze, nie dzwoni.

:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

Karbinadel - Sadistic.pl

Opublikowano

:decayed: juz wiem co jutro na obiad ogarne karminadle zrobie :dancing:

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

lece w kokon narka do jutra :wink:

Opublikowano
  • Autor

hyhyh pozdro Klysiu :)

---------- Post dopisany 04-06-2012 at 01:44 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2012 at 23:41 ----------

:banan:

Opublikowano

---------- Post dopisany at 02:17 ---------- Poprzedni post napisany at 02:16 ----------

Klys co to jest karminadle

Opublikowano

no już myślałem, że sam wpierdoli :grin: ma szczęście, że dzieci poczęstował :paker::baseball::decayed:

---------- Post dopisany at 05:57 ---------- Poprzedni post napisany at 05:56 ----------

BTW

:hi::hi::hi: i leca do roboty :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:naughty::decayed:

---------- Post dopisany at 06:59 ---------- Poprzedni post napisany at 06:07 ----------

piz*zi jak w kieleckim :/ a tu trzeba isc na ten wypiz*owek yyyyyyhhh

---------- Post dopisany at 08:14 ---------- Poprzedni post napisany at 06:59 ----------

no to jedziemy od poczatku poniedzialek :)

ale tydzien konczy sie na srodzie a pozniej juz tylko hel :D :D :D

w srode do zrobienia 550 km ;) start 17 zobaczymy o ktorej dolece na hel ;)

---------- Post dopisany at 08:15 ---------- Poprzedni post napisany at 08:14 ----------

teoretycznie google podaje 8,07 czyli cos kolo 2ej powinienem byc na miejscu ;) masakra troche ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.