Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew:

nie wiem czyja kobita to szczawik ale moja nie :D:decayed::decayed::decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew::polew::polew:

nie wiem czyja kobita to szczawik ale moja nie :D:decayed::decayed::decayed:

jestes pewien w 100% :naughty::whistling:

Opublikowano

ze jak?!:decayed:

Opublikowano
  • Autor

jestem :D

Opublikowano

:hi:bry

Opublikowano
  • Autor
Kabaret Smile - Kredyt / dwanaście pytań do kredytu (HQ) - YouTube

:grin::grin:

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------

Seba vavoryci maja nowy bit :decayed:

znam mam w aucie jestem fanem

:D

jestem tez fanem braci figot fagot :D

i utworu boze boze bozenko jak moglas zdradzic mnie z cyganem

i htdog hotdog mniam mniam mniam :D

Opublikowano

to powiem ci ze masz bardzo wyszukane menu muzyczne :decayed:

Opublikowano
  • Autor

sie wie jestem degustatorem muzyki artystycznej

---------- Post dopisany 16-06-2012 at 07:08 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2012 at 23:42 ----------

:whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

hot dog hooot dog hot doga pan-da :D:D:D:D

bracia figo & fagot V-unit i letni to podstawa każdej mojej płytki do auta :D

Opublikowano
  • Autor
:naughty::naughty::naughty:
Opublikowano

siemano all

Opublikowano
siemano all

my sie znamy :decayed:

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

BTW :siema: typasie i typasy

Opublikowano

Kłysiu mam smoka a nie samochód. zalewam za 100 przejeżdżam 70 km i mam żyda na blacie. Co powiesz o czymś takim ??

Opublikowano
Kłysiu mam smoka a nie samochód. zalewam za 100 przejeżdżam 70 km i mam żyda na blacie. Co powiesz o czymś takim ??

powiem krotko :decayed: kup se diesla :grin: za 36 PLN przejezdzamy 100 km :decayed:

Opublikowano

ha ha ha nie chce diesla chce benzynę ale coś jest zjebane w tym samochodzie. i nie mam vaga żeby sprawdzić podstawy przepływkę czy coś. zaworek na listwie wtryskowej sprawdzony nie leje. przewody paliwowe też ogarnięte nie mam żadnych wycieków, a samochód pali koło 30 l na 100km coś jest nie tak bo ona powinna palić max 12 litrów przy takiej w miarę dynamicznej jeździe, bo nie pałuje jej. teraz specjalnie zalałem za 100 i jeździłem jak dziadek 2500-3000 i następny bieg. i tak wjebała. masakryczną ilość. :/

dodge ram pali mniej z silnikiem hemi :D hahahahah

Opublikowano
ha ha ha nie chce diesla chce benzynę ale coś jest zjebane w tym samochodzie. i nie mam vaga żeby sprawdzić podstawy przepływkę czy coś. zaworek na listwie wtryskowej sprawdzony nie leje. przewody paliwowe też ogarnięte nie mam żadnych wycieków, a samochód pali koło 30 l na 100km coś jest nie tak bo ona powinna palić max 12 litrów przy takiej w miarę dynamicznej jeździe, bo nie pałuje jej. teraz specjalnie zalałem za 100 i jeździłem jak dziadek 2500-3000 i następny bieg. i tak wjebała. masakryczną ilość. :/

dodge ram pali mniej z silnikiem hemi :D hahahahah

:shock3: o kuzwa to faktycznie masz duzy problem jak bym chociaz troszke sie znal pomogl bym ale nie mam baldego pojecia :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
ha ha ha nie chce diesla chce benzynę ale coś jest zjebane w tym samochodzie. i nie mam vaga żeby sprawdzić podstawy przepływkę czy coś. zaworek na listwie wtryskowej sprawdzony nie leje. przewody paliwowe też ogarnięte nie mam żadnych wycieków, a samochód pali koło 30 l na 100km coś jest nie tak bo ona powinna palić max 12 litrów przy takiej w miarę dynamicznej jeździe, bo nie pałuje jej. teraz specjalnie zalałem za 100 i jeździłem jak dziadek 2500-3000 i następny bieg. i tak wjebała. masakryczną ilość. :/

dodge ram pali mniej z silnikiem hemi :D hahahahah

jak to k**wa jak dziadek ?? tak sie jezdzi jak sie dba o samochod szanuje pieniadze i paliwo a nie ze jak dziadek odrazu ....

ja tak jezdze :naughty::naughty::naughty: i nie uwazam sie za dziadka :P

Opublikowano

a ja pierwszy raz w zyciu ugotowalem pomidorowke :grin: najlepiej wyszedl mi makaron :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.