Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
to ja reszte zostawiam na sierpien i wrzesien :decayed:

:siema: Mariano

:hi:

Telespam - milanos.pl

jak by ktoś nie słyszał :grin:

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ----------

za tydzien moze i by cos wypalilo ale to pewnie jakis gril na stefanie jak rok temu :)

:naughty: :naughty: :naughty:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew: wyzsza szkola zarzadzania namiotem hehehehehhe ja jebie :D :D :D

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ----------

MAriano nie kus losu bo hmmm tym razem zalatwie pewniejszego kierowce :D:P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

MAriano nie kus losu bo hmmm tym razem zalatwie pewniejszego kierowce :D:P

:polew::polew::polew::laughing2::laughing2::laughing2:nie strasz nie strasz :grin:

Opublikowano
  • Autor
:whistling::whistling:
Opublikowano

a my z Broda znowu zostanimy tam sami :whistling: ale obiecuje ze nie osikam sobie juz samochodu :facepalm:

Opublikowano
a my z Broda znowu zostanimy tam sami :whistling: ale obiecuje ze nie osikam sobie juz samochodu :facepalm:

jak zwykle sami na placu boju

Opublikowano
a my z Broda znowu zostanimy tam sami :whistling: ale obiecuje ze nie osikam sobie juz samochodu :facepalm:

jak zwykle sami na placu boju

mocne glowy :decayed:

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

albo jako jedyni nie jestesmy zaszyci :grin:

Opublikowano
  • Autor
:grin::decayed:
Opublikowano

WODY....:dziura:

Opublikowano

Gizmo rozumiemy twoja sytuacje zyciowa ale regulamin jest regulaminem:decayed:

otrzymujesz kare grzywny w wysokosci 2 piw na glowe kazdemu uczestnikowi spotu :banan::kox:

nie zyczymy sobie krzykaczy chyba ze juz umierasz dzisiaj i wolasz o pomoc :grin:

17. Nie piszemy wielkimi literami chyba, że sytuacja tego wymaga. Pisanie dużą czcionką

oznacza bowiem to, że krzyczysz. Nie nadużywaj także wykrzykników lub innych znaków

specjalnych. Jeśli chcesz wyróżnić jakieś słowo lub zdanie w Twoim poście, możesz użyć do tego

funkcji, które są dostępne w górnej części okna, w którym piszemy wiadomość. Znajdziesz tam

także emoty, które mogą zostać użyte do podkreślenia emocji wyrażanych w Twojej wypowiedzi.

Nie należy ich nadużywać, gdyż czytanie staje się uciążliwe.

Opublikowano

Siemka, potrzebuje sprawdzić Vin w skodzie. mam na oku ładną octavke i chciałem potwierdzić wpisy w książce.pomożecie?

sprawa dość pilna, jeśli ktoś moe mi pomóc napiszcie PW

Opublikowano
Gizmo rozumiemy twoja sytuacje zyciowa ale regulamin jest regulaminem:decayed:

otrzymujesz kare grzywny w wysokosci 2 piw na glowe kazdemu uczestnikowi spotu :banan::kox:

nie zyczymy sobie krzykaczy chyba ze juz umierasz dzisiaj i wolasz o pomoc :grin:

Akurat frekwencja na spotach jest taka, że nie powinienem zbankrutować chociaż jak usłyszą piwo... A nie i tak nic to nie zmieni :grin::grin::grin:

17. Nie piszemy wielkimi literami chyba, że sytuacja tego wymaga. Pisanie dużą czcionką

oznacza bowiem to, że krzyczysz. Nie nadużywaj także wykrzykników lub innych znaków

specjalnych. Jeśli chcesz wyróżnić jakieś słowo lub zdanie w Twoim poście, możesz użyć do tego

funkcji, które są dostępne w górnej części okna, w którym piszemy wiadomość. Znajdziesz tam

także emoty, które mogą zostać użyte do podkreślenia emocji wyrażanych w Twojej wypowiedzi.

Nie należy ich nadużywać, gdyż czytanie staje się uciążliwe.

Ech nie kopie się leżącego...:whistling::whistling:

Opublikowano

powitac z rana

Opublikowano

:hi:

Tłumy widzę tłumy :decayed:

---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

Spocimy dziś?

Opublikowano

siemano :D wszystkim

Opublikowano

witek wpadasz?

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------

raz raz zbieramy si panowie na zlota a nie tylko podgladamy nie ma sie co wstydzić naprawde:D

Opublikowano

Powitać ja będę

Opublikowano

Cóż oni tam od Was chcieli?

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.