Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie prowokuj bo pojdzie do nocnego po gorzole i jeszcze ja pierun za dupsko zlapie :decayed:

dzieki bogu nie musze wychodzic.... wszystkiego pod dostatkiem:kox: tylko głowa juz nie ta :grin:

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

nie :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

w nastepny bede

:shock3::shock3: o jaaaa ... co za zonk. a juz chcialam Ci w piwnicy miejsce zrobic :wallbash::wallbash::wallbash::doh:

no to pieknie kurka :/

ehhh kuzwa no fak damn...

ale ogarniemy temat spoko jakos damy rade tylko sie połukładam ;) dzis i jutro

Klysiu no lekko nie jest bedziesz mial 30 bedziesz wiedzial :D

no no :baseball: co 30? :fool:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nie ma to jak komplement z wirtualnych ust kłysia:grin:

poslodzic ci tez cosik milego :decayed:

Opublikowano
jeszcze kupa czasu :kox: ja dopiero dowod odebralem wczoraj :whistling:

czyj? :mysli:

Opublikowano
jeszcze kupa czasu :kox: ja dopiero dowod odebralem wczoraj :whistling:

czyj? :mysli:

:grin: swoj :naughty:

Opublikowano

Helloł :wink:

pozdrowienia z zimnego, wietrznego i deszczowego Trójmiasta:kwasny:

u Was upał... - a ja marznę, ale w dobrym towarzystwie z tescową whiskey wakacje stają się piękne:naughty::grin::grin::grin:

mam nadzieję, że chociaż raz pójdę na plażę:slina:

Opublikowano

Seba albo zmienisz plany, albo znajdziesz ochotnika który spotka się ze mną w weekend w łodzi :whistling:

... i to nie jest szantaż :whistling:

Opublikowano

witamy i Kachnę;) jak widać - jeszcze wątek nie umarł;]

Opublikowano
Helloł :wink:

pozdrowienia z zimnego, wietrznego i deszczowego Trójmiasta:kwasny:

u Was upał... - a ja marznę, ale w dobrym towarzystwie z tescową whiskey wakacje stają się piękne:naughty::grin::grin::grin:

mam nadzieję, że chociaż raz pójdę na plażę:slina:

cześć Kasiulka, co Ty robisz nad polskim morzem w taką pogodę ??? :shock3:

Opublikowano
Seba albo zmienisz plany, albo znajdziesz ochotnika który spotka się ze mną w weekend w łodzi :whistling:

... i to nie jest szantaż :whistling:

prosze bardzo zglaszam sie na ochotnika z nocleiem czy bez :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Seba albo zmienisz plany, albo znajdziesz ochotnika który spotka się ze mną w weekend w łodzi :whistling:

... i to nie jest szantaż :whistling:

kied... to ja... ochotnik ...

:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

cos ogarniemy ktos do mnie podjedzie i wezmie paczke i zawiezie na spota :)

nie bedzie problemu tak mysle :)

damn :facepalm:

Opublikowano
:siema: Kasiulla :decayed:
Opublikowano
  • Autor

siemka Kasiu :)

Opublikowano
Seba albo zmienisz plany, albo znajdziesz ochotnika który spotka się ze mną w weekend w łodzi :whistling:

... i to nie jest szantaż :whistling:

prosze bardzo zglaszam sie na ochotnika z nocleiem czy bez :decayed:

hahaha, bez noclegu, ale za to z ciężką pracą fizyczną :kox:

Opublikowano

podoba mi sie to wchodze w ciemno :naughty::decayed:

Opublikowano
Seba albo zmienisz plany, albo znajdziesz ochotnika który spotka się ze mną w weekend w łodzi :whistling:

... i to nie jest szantaż :whistling:

kied... to ja... ochotnik ...

:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

cos ogarniemy ktos do mnie podjedzie i wezmie paczke i zawiezie na spota :)

nie bedzie problemu tak mysle :)

damn :facepalm:

co złego to nie ja :(:suicide_anim:

Opublikowano

no witam witam:decayed:

jestem z adaśkiem u koleżanki w Trójmieście

Opublikowano
  • Autor

no i widzsiz :) damy rade :)

damn :P

Tomcio dogramy szczegoly jutro :)

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

no witam witam:decayed:

jestem z adaśkiem u koleżanki w Trójmieście

ladnie sie tam bawicie :)

Pozdro Adi :):brawo:

kuzwa nei ta ikonka

Opublikowano

witam witam i spadam już, rano trzeba wstać i ustalić plan dnia, zwiedzania ...

Opublikowano
no i widzsiz :) damy rade :)

damn :P

Tomcio dogramy szczegoly jutro :)

spoko damy rade :thumbup1: nie ma problema

Opublikowano
no i widzsiz :) damy rade :)

damn :P

Tomcio dogramy szczegoly jutro :)

Prosze nic nie ustalac za moimi plecami :wink:

Jak zadzwonie do Ciebie o tej 4:30 to dogramy szczegóły :polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.