Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

heheh nie kupuje :P

nie jestem alfonsem :D

lece zaraz na a2

---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

no to lece pozdro

i na niedziele sie wszyscy szykowac zeby nas duzo przyjechalo i bez wymowek :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:whistling::beach::decayed:
Opublikowano
  • Autor

:decayed:

czas operacyjny godzina i 15 minut ;) bo musialem zwalniac bo stali z suszarka :/

Opublikowano
:decayed:

czas operacyjny godzina i 15 minut ;) bo musialem zwalniac bo stali z suszarka :/

no i malinowo :decayed: choroba chyba z tą Niedzielą będzie ciężko :kwasny:

Opublikowano

siema lodzianie :decayed:

---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ----------

heheh nie kupuje :P

nie jestem alfonsem :D

---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

Seba nawet ja jeżdzę ostatnio X3:kwasny:

Opublikowano

ja szukam kiery multi do siebie bo moja sie tak styrala ze szok jeszcze troche i do smieci bedzie sie nadawac

Tomciu jeśli możesz postawić autko na kilka dni to może kierę wyślij do raggamana do obszycia :naughty: robi profi robotę :decayed:

---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ----------

siema lodzianie :decayed:

---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ----------

heheh nie kupuje :P

nie jestem alfonsem :D

---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

Seba nawet ja jeżdzę ostatnio X3:kwasny:

Aniu zapomniałaś dodać, że fajnym X3 :whistling::wink:

Opublikowano

no no a teraz nawet fajna A4 :wink:

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

weekend :kox::banan::radocha:

Opublikowano

ja szukam kiery multi do siebie bo moja sie tak styrala ze szok jeszcze troche i do smieci bedzie sie nadawac

Tomciu jeśli możesz postawić autko na kilka dni to może kierę wyślij do raggamana do obszycia :naughty: robi profi robotę :decayed:

---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ----------

siema lodzianie :decayed:

---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ----------

heheh nie kupuje :P

nie jestem alfonsem :D

---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

Seba nawet ja jeżdzę ostatnio X3:kwasny:

Aniu zapomniałaś dodać, że fajnym X3 :whistling::wink:

Mariusz no z tym jest problem bo ja bez auta jak bez reki a zreszta w starej nie mam multi a jak juz sie bawie to bym zalozyl

Opublikowano

a ja jutro rano wylot za Opoczno do Ewci rodziny na weselicho :banan::decayed:

Opublikowano

Bedzie się działo ;)

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

DJ, czego się czaisz? :naughty:

Opublikowano

beda tance chulanki i swawole :decayed:

Opublikowano

Mariusz no z tym jest problem bo ja bez auta jak bez reki a zreszta w starej nie mam multi a jak juz sie bawie to bym zalozyl

Sorki zamuliłem ja Stawy Stefańskiego :doh: ale będę miał na uwadze :wink:

Opublikowano

lece spac :hi: kolorowych wszystkim :decayed:

Opublikowano

cześć:) Dj się czai, dzisiaj był na polibudzie i chyba coś z tego będzie, ponadto próbuję coś ugrać na saksie brudnymi łapami od aut i kolejny raz mam urwanie d*py;]

Opublikowano
cześć:) Dj się czai, dzisiaj był na polibudzie i chyba coś z tego będzie, ponadto próbuję coś ugrać na saksie brudnymi łapami od aut i kolejny raz mam urwanie d*py;]

:shock3: na czym Ty jeszcze grasz ?

Opublikowano

klarnet, saksofon, klawisze;)

Opublikowano
klarnet, saksofon, klawisze;)

Uuułaaa, nieźle :kox: ja dmuchanych nie ogarniam, ale klawisze daję radę ;) (jeszcze)

Ale sax? :naughty: zagrasz mi coś? :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.